Piwonie, turecka chałwa i oscypki. Rusza Targ Śródmiejski na Powiślu!

To wspaniała wiadomość dla wszystkich warszawiaków, którzy mają na uwadze zdrowy tryb życia. Zamiast wydawać majątek na ekologiczną żywność w delikatesie od najbliższej soboty możecie zaopatrzyć się w nią na warszawskim targowisku pod chmurką!

Już w sobotę 3 września o godz. 11 będzie można zapełnić lodówkę, zdrowymi i świeżymi produktami, prosto z ekologicznych upraw. Jak podają organizatorzy, zaopatrzymy się w jajka z wolnego chowu, świeże warzywa, owoce i wiele innych produktów takich jak lokalne zioła ,pieczywo, napoje, miód ,a nawet oscypki. Oprócz regionalnych towarów , na targu znajdziemy także smaki bliskiego wschodu takie jak turecka chałwa, przyprawa curry czy świeżo mielona kawa. Ponadto organizatorzy mają w ofercie kwiaty cięte czyli piwonie, tulipany i mieczyki, a także zdrowe przekąski takie jak "Baton Warszawski".

Spodobało ci się? Polub nas

Akcja Targ Śródmiejski na Powiślu rusza od 3 września o godz.11:00 i będzie odbywał się w każdą sobotę w godzinach 9:00-15:00 i potrwa do 2 grudnia 2017 r.  Targ zlokalizowany będzie przy al. 3-go Maja, u zbiegu z ul. Kruczkowskiego.

Więcej o: