Gdzie znajduje się najmniejsza kawiarnia w Polsce? W Warszawie, ma zaledwie 6 m kw.

Kawiarnia Dobro&Dobro.Espresso Bar może pochwalić się nie tylko małym metrażem wpisanym do Księgi Rekordów, ale i niskimi cenami. Oprócz kawy na wynos proponuje również ukraińskie smakołyk, m.in. chałwę i ciastko zefir.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W niewielkim lokalu przy ul. Puławskiej 11 poza popularną kawą taką jak espresso, cappuccino czy latte kawiarnia napijemy się również kawy po warszawsku (z dodatkiem mleka, cynamonu i cukru waniliowego) oraz kawy firmowej (z imbirem, cytryną i miodem). - Jest zawsze najświeższa i najsmaczniejsza, bo palona w Warszawie - wyjaśnia Inna Yarova, która wspólnie z mężem wpadła na pomysł założenia najmniejszej w Polsce kawiarni. Małżeństwo do Warszawy przeprowadziło się pół roku temu.

Dobro&Dobro.Espresso bar / Najmniejsza kawiarnia w PolsceDobro&Dobro.Espresso bar / Najmniejsza kawiarnia w Polsce materiały prasowe materiały prasowe

Na miejscu do wyboru są także koktajle mleczne i kakao pomarańczowe . Można zjeść też śniadanie (od 4 zł). Za kawę zapłacimy od 4,5 zł.

Kawiarnia czynna jest od poniedziałku do piątku : w godz. 7.30 - 20, w soboty: godz. 10.30-20 oraz w niedzielę: godz. 10.30-20.

Więcej o: