Nie uwierzysz, w którym szpitalu takie jedzenie! Nie w Norwegii, pacjenci chwalą szpital w Warszawie

"Jedzenie w Szpitalu św. Zofii jest wspaniałe! Wygląda tak dobrze jak smakuje. Mąż przez 4 dni przynosił mi tylko wodę, bo nic więcej już bym nie zjadła" - to tylko jedna z opinii wystawionych placówce na warszawskiej Woli. Zaskoczenie?

Spodobało ci się? Polub nas

Dietą w szpitalu położniczo-ginekologicznym św. Zofii zachwycają się panie na profilu Posiłki w szpitalach . Okazuje się, że pacjenci ośrodka przy ul. Żelaznej nie tylko nie narzekają, ale i chwalą potrawy serwowane przez placówkę. Chwalą i to bardzo.

Posiłek w szpitalu św. ZofiiPosiłek w szpitalu św. Zofii Facebook / Posiłki w szpitalach Facebook / Posiłki w szpitalach

- "Rodziłam w tym szpitalu 3 tygodnie temu. Leżałyśmy z córką tydzień. Nie chodziłam głodna. Nawet na deser trafiło się ciasto drożdżowe." - to tylko jedna z pozytywnych opinii na temat szpitala. Jest ich dużo więcej.

Fanpejdż Posiłki w WarszawieFanpejdż Posiłki w Warszawie Facebook Posiłki w Warszawie Facebook Posiłki w szpitalach

Szpitalowi dostało się jednak za deser. - Najlepiej gdyby to był jogurt, a nie wyrób jogortopodobny i był produkcji polskiego koncernu. Tymczasem jest to kremowa masa z syropem glukozowym, syntetycznym barwnikem i aromatem - argumentuje jedna z pań. Jednak panie natychmiast stanęły w obronie szpitalnej stołówki.

Posiłki w szpitalachPosiłki w szpitalach Facebook / Posiłki w szpitalach Facebook / Posiłki w szpitalach

Fanpejdż

"Posiłki w szpitalach"

publikuje nadsyłane przez internautów zdjęcia dań, jakimi są częstowani pacjenci w polskich placówkach służby zdrowia. Najczęściej niestety możemy "podziwiać" rozgotowany makaron lub parówki z dodatkiem suchej pajdy chleba.

Więcej o: