Żarcie na kółkach: ostatni w tym roku zlot food trucków, najesz się w weekend

Mobilne restauracje zjadą się w sobotę na plac Defilad i zaserwują m.in. kuchnię francuską, meksykańską i tybetańską. Nie zabraknie też sushi i burgerów.

Spodobało ci się? Polub nas

Piękny był ten sezon dla mobilnych restauracji! Pora go z przytupem, ale i z łezką w oku pożegnać.

Zapraszamy na ostatni w tym roku zlot food trucków, który jednocześnie będzie częścią wielkich obchodów Pożegnania Lata na Placu Defilad. Oznacza to bardzo dużo różnych atrakcji nie tylko kulinarnych, ale i kulturalnych - szczegóły wkrótce!

A jeżeli chodzi o skład foodtruckowy - spotkacie tu najlepszych wystawców, którzy pojawiali się na naszych wydarzeniach przez 2 lata działania. Ekipa na medal!

Śledźcie niusy!

W imprezie udział weźmie kilkadziesiąt food tracków. Na plac przyjedzie m.in. Bart Burger i B.B.Kings oraz Banda Kotleta, Fabryka frytekm, Francuska Robota, Kiełba w Gębie, La Chica Sandwicheria, LosPlackos FT oraz Makaroniarze. Otwarte zostaną też furgonetki ze słodkościami i kawą: Fragola - Owoce w Czekoladzie, gofreak, Jutrzenka, La Caféine, N'ice Cream, Na Rowerze Cafe, Pan Baton, Pan Kasztan, ParkCafe i Waffiezz.

Żarcie na Kółkach po raz ostatni w tym rokuŻarcie na Kółkach po raz ostatni w tym roku Żarcie na Kółkach Żarcie na Kółkach

Food tracki przez cały weekend będą stały na przed Pałacem Kultury i Nauki, między godziną 12, a 20. Zlot będzie jednocześnie częścią obchodów Pożegnania Lata na Placu Defilad. Zaplanowano sporo różnych atrakcji nie tylko kulinarnych, ale i kulturalnych.

Więcej o: