Najbardziej aktualna (i rewelacyjna) wegetariańska mapa Warszawy. Znajdź restaurację dla siebie

Takiej mapy Warszawy jeszcze nie było. Znajdziecie na niej absolutnie wszystkie (na dzień dzisiejszy) wegańskie, wegańsko - wegetariańskie miejsca w stolicy. Są też miejsca, gdzie podaje się mięso, ale wegetarianie nie wyjdą z nich głodni

Spodobało ci się? Polub nas

W zalewie przewodników po wegańskich i wegetariańskich miejscach w stolicy, zawsze czegoś brakuje. Nie sposób opisać wszystkie knajpy, bary, restauracje, food trucki w tak wielkim mieście, jak Warszawa, tym bardziej, że nowych wciąż przybywa. I bardzo dobrze, niech będzie ich jak najwięcej.

WEGAŃSKA MAPA WARSZAWY, TU ZNAJDZIESZ RESTAURACJE DLA SIEBIE

- Od jakiegoś czasu jestem weganką i tę mapę stworzyłam tak naprawdę dla swojej wygody - mówi Lukrecja Michalska, twórczyni wege mapy. - Kiedy zaczynałam ją tworzyć ze znajomym, miejsc nie było aż tak wiele, jak dziś. Informacji o nich szukałam na forach internetowych, trzeba się było przegrzebać przez wszystkie posty, szukałam też w mediach społecznościowych, wśród znajomych i innych wegan i wegetarian w Warszawie. Starałam się każde miejsce oznaczone na mapie odwiedzić i sprawdzić. Mapa jest wciąż aktualizowana, bo dosłownie co chwilkę powstają kolejne miejsca - opowiada Lukrecja.

Falafel BejrutFalafel Bejrut fot. Igor Nazaruk Falafel Bejrut, ul. Senatorska 40 fot. Igor Nazaruk

Na mapie znajdziecie m.in:   Falafel Bejrut , Loving Hut, Vega, Vege Miasto, Gruszki Pietruszki, Veg, Cafe Wilson, Au Lac, Vegan Pizza, SmaczneGO, W gruncie rzeczy, Krowarzywa, Marrakesh Cafe, Laflaf, Lokal Margines i wiele, wiele innych miejsc.

Lukrecja zachęca stołecznych wegan i wegetarian do kontaktu i pomocy w aktualizowaniu mapy. Jeśli chcecie jej pomóc piszcie do niej

Więcej o: