Nowe szczegóły ws. zabójstwa nastolatki w Konstancinie. "Okoliczności przypominają egzekucję"

Zbrodni dokonano z "błahych powodów", miała charakter "egzekucji". Tak wg informacji "Wydarzeń" Polsatu wyglądało zabójstwo 16-letniej Kornelii, której ciało znaleziono w Konstancinie. Reporter opisuje, że podczas wizji lokalnej "prawie doszło do linczu".

Ciało 16-letniej Kornelii odnaleźli w ubiegłą niedzielę przypadkowi spacerowicze. Zauważyli fragment ubrania wystający spod kopca na Łąkach Oborskich w Konstancinie. Wezwani przez nich policjanci ustalili, że to ciało nastolatki, która zaginęła 11 lutego w Piasecznie.

Policja w przebiegu śledztwa zatrzymała siedem osób, w tym trzy nieletnie. "Wydarzenia" Polsatu ustaliły szczegół dot. okoliczności śmierci nastolatki. Wg stacji doszło do zabójstwa, a wręcz "egzekucji". 16-latka miała wyjść z domu ze znajomą Martyną Sz, także niepełnoletnią. Ta miała zaprowadzić Kornelię na parking w Konstancinie, gdzie 25-letni Patryk B. kilkukrotnie strzelił w głowę nastolatki z wiatrówki. Kobieta i mężczyzna mieli po tym wspólnie dusić ofiarę, by upewnić się, że nie żyje. Po tym ukryli jej ciało w dole na terenie lasku na Łąkach Oborskich. 

Według Polsatu Martyna Sz. i Patryk B usłyszeli zarzut zabójstwa i przyznali się do winy. Reporter stacji opisuje, że gdy przewieziono ich do Konstancina w celu dokonania wizji lokalnej, niektórzy mieszkańcy "niemal próbowali ich zlinczować". Według stacji powodem zabójstwa miały być "młodzieżowe porachunki". Mężczyzna i kobieta, którzy usłyszeli zarzuty, są parą. 

Zobacz wideo Słowacka policja pokazuje, jak szkoli psy policyjne
Więcej o:
Komentarze (197)
Nowe szczegóły ws. zabójstwa nastolatki w Konstancinie. "Okoliczności przypominają egzekucję"
Zaloguj się
 • telewy2

  Oceniono 129 razy 73

  Ja bym ich powiesił, bo już nie odkupią życia tej dziewczyny. Takie powinno być prawo, płać za swoje grzechy. To zdemoralizowane śmiecie i nic z nich nie będzie. W Ameryce trzymają takich z wyrokiem śmierci po kilkanaście/kilkadziesią lat w więzieniu i gdy taki śmieć zrozumie czym jest życie wysyłają go na stryczek. Na coś takiego mogę płącić podatki, nie zdycha ze świadomością!

 • oyayebye

  Oceniono 63 razy 49

  Dokąd ten świat zmierza. Zdarza się po pijaku jakieś nieszczęście ale z taką premedytacją. Ta "para" nigdy ale to nigdy nie powinna znależć się na wolności. dla wrażliwych geozoo.pl

 • boo-boo

  Oceniono 94 razy 48

  Pewnie się nasłuchali swoich autorytetów o goleniu głów, a potem obejrzeli filmiki z palenia kukły żyda i wieszania portretów posłów na szubienicach.

 • k0pytko

  Oceniono 54 razy 38

  Kara śmierci dla morderców.

 • dj.80

  Oceniono 64 razy 36

  25-letni gość i szesnastka? Niezła patologia.
  I tym oto sposobem przez zapewne głupotę zjeb*li życie sobie, swoim rodzinom i rodzinom tej nieszczęśnicy. Masakra.

 • kocurxtr

  Oceniono 60 razy 30

  zaraz wyjdzie jakiś rzecznik PiSu i powie:
  'nie pochwalam ale rozumiem'

  takie morderstwa i inne tragedie (jak przemoc w rodzinie) są pokłosiem m.inn. takiego właśnie przyzwolenia na przemoc jakie daje PiS ...

 • ghostnephilim

  Oceniono 39 razy 29

  To co robi młodzieży jest odzwierciedleniem naszego świata dorosłych.Swiat zszedł na psy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX