Pierwszy dzień otwartych galerii handlowych. Gigantyczne kolejki do sklepów

Pierwszy dzień zniesienia zamkniętych galerii handlowych spowodował gigantyczne kolejki i tłumy w sklepach. Ogromna kolejka do warszawskiej IKEI i TK Maxx w Galerii Młociny.

Sklepy zostały ponownie otwarte w całej Polsce. Mimo tego, że obowiązują ścisłe obostrzenia sanitarne ludzie tłumnie ruszyli na zakupy. Na 15 metrów kwadratowych powierzchni przypada jeden klient. Klienci muszą zasłaniać usta i nos podczas wizyty w sklepie. W dalszym ciągu w godzinach od 10 do 12 obowiązują godziny dla seniorów.

Klienci skuszeni promocjami i potrzebą kupienia prezentów świątecznych ruszyli do sklepów. W największych galeriach na wejście poczekamy nawet kilka godzin. W grudniu będzie można skorzystać z aż trzech niedziel handlowych: 6 grudnia, 13 grudnia i 20 grudnia.

Tłumy w Galerii Młociny i warszawskiej IKEI

Około godziny poczekamy w sobotę na wejście do Galerii Młociny. Największym zainteresowaniem cieszy się sklep TK Maxx z markową odzieżą, do którego czeka największa kolejka.

Zobacz wideo Czy święta to dobry moment, by powiedzieć przepraszam? [SONDA]

W Galerii Mokotów również poczekamy kilkadziesiąt minut. Klienci również zostali skuszeni korzystnymi cenami na tzw. Black Week. Do sklepu z klockami LEGO klienci ustawiali się jeszcze przed siódmą rano.

Kolejki w sklepach

W Galerii Słonecznej w Radomiu również musimy przygotować się na długi czas oczekiwania.

 Podobna sytuacja ma miejsce w warszawskiej IKEI. Przed sklepem utworzyła się ogromna kolejka, która nie maleje.

Więcej o: