Jechali do szpitala na poród, ale utknęli po drodze. Kobieta urodziła w korku na Wisłostradzie

Kierowcy stojący w korku na warszawskiej Wisłostradzie mogli być świadkami niecodziennej sytuacji - pasażerka jednego z samochodów urodziła dziecko. Wezwana na miejsce karetka pogotowia miała duże problemy ze zlokalizowaniem pojazdu.

Niecodzienne narodziny dziecka miały miejsce we wtorek 30 czerwca przed południem w okolicach Wybrzeża Kościuszkowskiego - informuje portal wawalove.pl. Korek na Wisłostradzie utworzył się wskutek zderzenia dwóch aut, do którego doszło w rejonie ulicy Boleść. Jak się okazało, w zatorze utknęła para, która jechała do szpitala na poród.

Poród w korku. Pogotowie miało trudności ze zlokalizowaniem samochodu, na pomoc ruszyli policjanci

Z uwagi na zaistniałą sytuację, do rodzącej kobiety wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Karetka miała jednak spory problem ze zlokalizowaniem pojazdu, w którym odbywał się już poród.

Pomimo utrudnień w ruchu parze udało się dojechać do policjantów, którzy przybyli na miejsce wcześniejszej kolizji. Funkcjonariusze skontaktowali się z pogotowiem ratunkowym i wskazali dokładną lokalizację, pod którą powinni się udać ratownicy.

Policjanci wsparli psychicznie kobietę i zaczekali z nią aż do momentu przybycia pogotowia ratunkowego. Po przyjeździe karetki świeżo upieczona mama została zabrana do szpitala.

Zobacz wideo Olsztyn. 32-latek dziwnie zachowywał się za kierownicą na skrzyżowaniu. Okazało się, że miał 3,7 promila alkoholu we krwi
Więcej o: