Kolejne zwłoki wyłowione z Wisły. Miały być w tym samym miejscu, co ciało radnego PiS

W poniedziałek po południu z Wisły wyłowiono ciało. Media podają, że policja podjęła czynności w tym samym miejscu, gdzie dwa dni wcześniej wyłowiono ciało zgierskiego radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka.

W poniedziałek po południu, dwa dni po odnalezieniu ciała radnego PiS, z Wisły wydobyto drugie zwłoki.

Policja potwierdziła fakt znalezienia drugiego ciała

– Mogę potwierdzić fakt znalezienia zwłok ludzkich oraz że trwają czynności procesowe z tym związane – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji, nadkom. Jarosław Florczak. Funkcjonariusz odmówił jednak potwierdzenia dokładnej lokalizacji drugiego ciała.

Jak podaje portal warszawawpigulce.pl, zwłoki miały znalezione w porcie Czerniakowskim, w pobliżu mostu Łazienkowskiego - w tym samym miejscu, w którym w sobotę znaleziono ciało zgierskiego radnego PiS.

W sobotę z Wisły wyłowiono ciało radnego PiS ze Zgierza

Mężczyzna w średnim wieku, którego ciało znalazł kajakarz w ostatnią sobotę, okazał się politykiem Prawa i Sprawiedliwości. W piątek wieczorem wybrał się na koncert na Torwarze wraz z żoną, jednak po zakończeniu imprezy małżonkowie rozdzielili się. Żona radnego Tomasza Jędrzejczaka pojechała do domu, on zaś znalazł się nad Wisłą. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w jego śmierci. Radny miał uderzyć się głową o betonowy stopień, doszło do nieszczęśliwego wypadku - tak ustalono na podstawie nagrań z monitoringu.

Więcej o:
Komentarze (96)
Kolejne zwłoki wyłowione z Wisły. Miały być w tym samym miejscu, co ciało radnego PiS
Zaloguj się
 • wojnis1979

  Oceniono 98 razy 52

  A ile promili miał ten pisdowaty radny bo suweren powinien wiedzieć jak się szlachta bawi?

 • siguurd

  Oceniono 63 razy 43

  Kochające się małżeństwo wraca zawsze razem, zwłaszcza gdy "trochę wypili". Poważnie, nie wyobrażam sobie braku wzajemnego wsparcia po zakrapianej zabawie... Ach, ten pis.

 • dlugi0330

  Oceniono 72 razy 38

  Kolejny partyjniak poległ pod wpływem tradycji narodowej?

 • pollion1

  Oceniono 53 razy 23

  Akcja ,,Wisła'' ???? gdzie się pomieszczą wszyscy niepoprawni z PIS ? W Wiśle jest mało wody to topią jak popadnie, walka o koryto trwa.....................

 • mcguirre

  Oceniono 35 razy 21

  „Trochę wypili”. Faktycznie trochę. Pani nie wiedziała gdzie jest małżonek a małżonek sobie zleciał po schodach i się utopił bo był nawalony jak szpadel. Piękny model rodziny, Prawe to i Sprawiedliwe

 • siwywaldi

  Oceniono 28 razy 18

  Cała sprawa jest od początku dziwnie mataczona bo już pierwszy przypadek budzi wiele wątpliwości. Jedne źródła podaja, że poszedł na drugą stronę Czerniakowskiej, inne że się wysikać a jeszcze inne inne, że „do toalety”, tak jak był by tam jakiś lokal bo w toalety w krzakach to nie uwierzę.
  Natomiast najciekawsza była reakcja żony, która po rozstaniu się małżonków, prawdopodobnie wsiadła w stojący na parkingu pod Torwarem samochód i… spokojnie odjechała do domu, czyli do odległego o ponad 100 km Zgierza. Dopiero rano „zaniepokojona” brakiem kontaktu z małżonkiem, zgłosiła jego, he, he... -TAJEMNICZE zaginiecie.

  No a teraz drugi trup. Tylko CO TO ZNACZY w tym samym miejscu? Czy chodzi o Port Czerniakowski, czy KONKRETNE miejsce na jego terenie? A może jak sugeruje to jeden z forumowiczów, na terenie Portu działa jakiś "szemrany" Mr Marian-club? :-)

 • mywork

  Oceniono 25 razy 17

  Historia z wypadkiem radnego jest mocno dziwna. On po koncercie idzie w krzaki za potrzebą, a żona w tym czasie spokojnie udaje się do domu. Serio? Skoro byli razem na koncercie, to zapewne mieli razem wracać. I kobieta dopiero rano orientuje się, że mąż nie wrócił? Przecież to się kompletnie kupy nie trzyma! Teraz kolejne zwłoki w tym samym miejscu. Heloł!

 • caleen

  Oceniono 21 razy 17

  Przestańcie w końcu z tą dziwną manierą "miały być", "miał wjechać na czerwonym świetle", "miał zadać kilka ciosów nożem". Ludzie, skoro te zwłoki były w tym samym miejscu, to były, a nie "miały być". Asekuranci...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX