Juwenalia Politechniki Warszawskiej: 9 miesięcy przygotowań i 18 tys. publiczności [ZDJĘCIA]

Za nami kolejna edycja Juwenaliów Politechniki Warszawskiej. W tym roku bawiliśmy się Stadionie Syrenki. Na scenie wystąpił m.in. Dawid Podsiadło, O.S.T.R i zespół Wilki. Jak co roku wstęp na imprezę nic nie kosztował!
Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2016. Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2016. fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

9 miesięcy przygotowań

Spodobało ci się? Polub nas

Przygotowania do tegorocznej edycji trwały od września ubiegłego roku. - Właśnie wtedy zaczęliśmy kompletować nasz 14 osobowy zespół Juwenaliowy - tłumaczy Filip Jaśkiewicz, koordynator ds. promocji Juwenaliów Politechniki Warszawskiej. - Do grupy należy doliczyć pracowników klubu Stodoła oraz osoby związane z Politechniką Warszawską. Z całą pewnością zliczenie wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego przedsięwzięcia dałoby nam pokaźną liczbę - wyjaśnia.

Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na zdjęciu: O.S.T.R Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na zdjęciu: O.S.T.R fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

Wspólne zdjęcie z O.S.T.R

Bardzo fajnym akcentem koncertu był moment, w którym O.S.T.R. poprosił publiczność o wyjęcie telefonów komórkowych i zaświecenie nimi w kierunku sceny, po to, by zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przyznaję, że wyglądało to bardzo zjawiskowo. Można było wyczuć, że artyści czerpią dużą radość z występu przed publicznością zgromadzoną na Syrence - przyznaje Filip Jaśkiewicz.

Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na zdjęciu: Robert Gawliński. Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na zdjęciu: Robert Gawliński. fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

Robert Gawliński i Wilki

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się koncert zespołu, który znają właściwie wszyscy, niezależnie od wieku - Wilki. Miło było patrzeć na tłum ludzi bawiących się przy takich hitach jak "Baśka" lub "Urke".

Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na zdjęciu: Dawid Podsiadło. Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na zdjęciu: Dawid Podsiadło. fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

Dawid Podsiadło

Tysiące ludzi przyciągnęła także jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, czyli Dawid Podsiadło.

Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Juwenalia Politechniki Warszawskiej. fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

Największy festiwal studencki

Szacuje się, że w kulminacyjnym momencie na terenie Stadionu Syrenki bawiło się około 18 tysięcy osób.

Juwenalia Politechniki 2016. Juwenalia Politechniki 2016. fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

Najwytrwalsi fani muzyki

W sobotę frekwencja była tylko nieznacznie niższa. Na pewno duży wpływ miała na to pogoda, która tego dnia nie dopisała.

Juwenalia Politechniki 2016. Juwenalia Politechniki 2016. fot. Kamil Koza / www.kamilkoza.pl

erfew

Spodobało ci się? Polub nas

Widok morza ludzi na Stadionie Syrenki robi niesamowite wrażenie. W ciągu dwóch dni na scenie Politechniki Warszawskiej wystąpiło dziesięć zespołów: Atom Heart, Poparzeni Kawą Trzy, Luxtorpeda, O.S.T.R., Wilki, Glass Ballerina, Farben Lehre, Lao Che, Dawid Podsiadło i T. Love.

? 17:00 - Atom Heart
? 17:45 - Poparzeni Kawą Trzy
? 19:00 - Luxtorpeda
? 20:45 - O.S.T.R.
? 22:30 - Wilki
Sobota 14.05
? 17:20 - Glass Ballerina
? 18:05 - Farben Lehre
? 19:20 - Lao Che
? 21:05 - Dawid Podsiadło
? 22:30 - T.LoveWięcej o: