Komentarze (164)
Samotni w Warszawie. Warszawiacy wybierają samotność. Andrzej: Wszystkie dziewczyny są takie same
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • badziewiak66

  Oceniono 30 razy 8

  Wszyscy ci ludzie są zdeformowani psychicznie. Psychiatra nie miałby z diagnozą żadnych problemów.

 • wolf01

  Oceniono 22 razy 8

  Rozstanie z NAJWAŻNIEJSZĄ osobą w życiu zawsze boli NAJBARDZIEJ gdy z dnia na dzień dowiadujesz się , że to koniec i świat się wali , gdy wszystkie plany biorą w łeb :-( człowiek czuje się jak ........ zużyta prezerwatywa
  Zycie nadzieją i gdy są chwile gdy wybawieniem wydaje się tylko ..... czas mija i co dalej ??? Facet też ma uczucia nie zapominajcie o tym dziewczyny

 • cozabadziew

  Oceniono 39 razy 7

  40 lat to już w zasadzie ostatni dzwonek... Jeśli ktoś do tego czasu nie spotkał odpowiedniej osoby do stworzenia związku to już raczej mu się to nie uda. A nawet jeśli, to na dzieci jest już raczej wtedy za późno... zbyt duże ryzyko powikłań. Pewnie że można mieć przyjaciół i niby nie jest się samemu, ale to też do czasu, bo oni też prędzej czy później zmęczą się takim życiem. A potem na starość niestety nadchodzi refleksja, że kurcze, są w życiu rzeczy ważniejsze niż pieniądze...

 • w.s3

  Oceniono 5 razy 5

  Oprócz miłości i seksu musi być zwykła przyjaźń i chęć bycia razem. Związek nie polega na wykorzystywaniu partnera w jakikolwiek sposób. Nie ma podziałów obowiązków domowych. Jak przyjdę wcześniej do domu to posprzątam bo wtedy zaoszczędzony czas możemy spędzić razem robiąc coś przyjemnego. Wprawdzie po pierwszym praniu mam dożywotni zakaz dotykania się do pralki ale reszta jest w moim zasięgu. Jak partnerka mówi, że nie ma dziś "zdrowia" do zrobienia kolacji to idziemy do pobliskiego 'chińczyka' albo zrobię przepyszną jajecznicę i też jest fajnie. Jeżeli postawicie nie na JA tylko na MY to związek będzie udany.

 • achtung-szczawie

  Oceniono 7 razy 5

  Prosta sprawa w życiu pani Patrycji. Straci niebawem urodę, przyjdzie 45 lat i panika na przywiązanie do faceta i skończy się rumakowanie. Zwłaszcza jak straci robotę i poszuka przez rok kolejnej. Typowe dyrdymały. Razem jest raźniej jeśli jest wierność i zaufanie. A zawsze będzie brakować "tego coś maksymalnego" bo to tylko u Boga.

 • aa1000

  Oceniono 9 razy 5

  Dziwne mamy korporacje, gdzie życiowe niedojdy kierują jakimiś zespołami ludzkimi.

 • acototak

  Oceniono 4 razy 4

  Jak się nie ma o czym porozmawiać, to i związku nie będzie.

 • magwol2

  Oceniono 4 razy 4

  Warszawa ma niecałe 2 mln mieszkańców więc na pewno nie ma tam miliona singielek.
  Ludzie lubią rzucać dużymi liczbami bez zastanowienia i potem głupoty wychodzą.

 • foxx

  Oceniono 8 razy 4

  Jaki jest wyższy stopień singielstwa?............................................................. Samotność.

 • kibiczdala

  Oceniono 6 razy 4

  Plus historia anusiaka na dokładkę. Potrzebny anusol i to szybko.

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 16 razy 4

  "Wszystkie kobiety to qrvvy, tylko nie Ty, Mamo!"...

 • cz1t3r

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny artykuł z cyklu redakcja pisze do redakcji. To są takie głupoty, że nawet mi was nie.

 • skwargosia

  Oceniono 3 razy 3

  może się coś zmieni jak kobiety będziemy nazywać kobietami czy dziewczynami a nie laskami ! cóż za koszmarne określenie płci pieknej!

 • six_a

  Oceniono 7 razy 3

  - Bycie singlem przestało mi przeszkadzać, wręcz dało mi poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że nikt mnie nie zostawi - tłumaczy.

  hola hola, nie za dużo optymizmu? a rozum to pies? też może opuścić.

 • Jan Staszic

  Oceniono 45 razy 3

  Mieszkanie czy dom jest dużo prościej kupić niż założyć rodzine z odpowiednia osoba.
  40letnia rura z prowincji która na każdym wyjeździe służbowym pukal kolejny dyrektor z korporacji nie jest pożądanym targetem dla normalnego faceta.
  Co z tego ze ma stała prace jak jest wykolejencem społecznym ?!
  Takie kandydatki budzą odraze ogółu populacji.

 • pisdode

  Oceniono 6 razy 2

  Singiel czy singielka zawsze w pewnym momencie się ockną ale z reguły za późno.Nikt nie czuje sie odpowiedzialny,ze tych ludzi ktoś za młodu w błąd wprowadził?

 • marek.zak1

  Oceniono 8 razy 2

  Singielka

  W pracy bryluje,
  Awanse, kariera,
  Kasa - no problem,
  Ambicja ją zżera.

  Poderwać faceta
  Wysiłek niewielki
  Dla pięknej, seksownej
  Warszawskiej singielki.

  Wyjazdy, imprezy,
  Romanse gorące.
  Szkolenia, spotkania
  Nieustające.

  Gdy wieczór nadchodzi,
  Samotna singielka
  W gorszym jest nastroju.
  Na pomoc butelka.

  Trzydziestka minęła,
  Wciąż piękna i młoda.
  Wprawdzie czas przyspiesza,
  Lecz cenna swoboda.

  Koledzy żonaci,
  Lub chcą żyć samotnie.
  Z singielkami tylko
  Na bardzo przelotnie.

  Samotne wieczorem,
  Samotne i w nocy.
  Ambitne singielki
  Wołają pomocy.

  Nikt ich nie usłyszy,
  Los ich nie obchodzi
  Firmy, ani innych.
  Tak im życie schodzi.

 • dtoxxx

  Oceniono 4 razy 2

  piekny nowy odel społeczny promowany przez gazetke i ich środowisko oczywiście singlem łatwo manipulowac pozostaje mu p[raca i e społeczeństwo takich jak on tylko ja najwazniejsze to co ja czuje jakie mam potrzeby nie ma kompomusu ja ja ja i gdy juz zostaje taki ja pozostaje mu iśc według trendów jakie promuje gazetka bo ten świat tylko zna dzis uwaga zegarki i juz single lecą po zegarki no i oczywiście mniejszości tzw tolerancja represywna gdzie mniejszości rządzą wiekszością bo sa tolrerowane przez wiekszość alenie oświecone i tak w tym wszystkim zapomnielismy o rodzinie małżeństwioe pamietajcie zwi azek polega na kompromisach dogadaniu i na tej nieoświeconej MIŁOŚCI dzi ekuje pozdrawim czerska i redaktorka , P.S te wyp[ociny od autora to pewnie po nocy pisał i nie ma czasu na związek :)

 • pinkus61

  Oceniono 12 razy 2

  Udany związek nie powinien trwać dłużej niż od piątku wieczorem do niedzieli rano ;-)

 • czesiekkk

  Oceniono 6 razy 2

  Żenujący artykuł, temat żaden. Niech każdy, kobieta albo mężczyzna żyje po swojemu. Ta cała histeria zaczęła się od gościa, który cały czas leży na kanapie i narzeka, że koleżanki żony na niego nie lecą.

 • kalowiec

  Oceniono 10 razy 2

  Kogo obchodzą te życiowe niedojrzałe emocjonalnie niedojdy???? Plus historia anusiaka na dokładkę....

 • kola.777

  Oceniono 10 razy 2

  Seks jest tak silnym popędem, że gdyby można go było bez przeszkód uprawiać, nikt by się nie masturbował.
  masturbacja bierze się stąd, że seks jest z różnych powodów niedostępny (od problemów psychicznych masturbującej
  się osoby po niewyobrażalne wymagania ze strony potencjalnych partnerów). We współczesnym świecie kobiety zaczęły
  narzucać mężczyznom pewne reguły, kontrolując ich przy pomocy seksu, jednocześnie, choć wydaje się to niemożliwe,
  szachując ich staromodnymi konwenansami, archaicznymi wartościami, a z drugiej wszystkimi osiągnięciami feminizmu.
  Nic dziwnego, że przeciętny facet woli po prostu skulać gruchę i mieć święty spokój. Kto by chciał być szantażowany np.
  możliwością zrobienia kupy. Faceci znów wymknęli się spod kontroli, nie da się ich szantażować, Dzisiaj młodzi mężczyźni
  (metroseksualni) nie mają czasu na uganianie się za babami, jak kiedyś. Ludzie pierwotni by zjeśc obiad najpierw musieli go dogonić.
  Gdy rzeczywiście ich przypili, gdy faktycznie mają ochotę na seks, to go kupują. Skończyła się walka samców o blondynkę,

 • sorrry

  Oceniono 58 razy 2

  Jeśli kobieta nie chce mieć dzieci i prowadzić domu to jest zbędna, zwłaszcza że seks jest łatwo dostępny i to w formule znacznie bardziej ekscytującej i wygodnej niż małżeństwo.

 • maciek405

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę Państwa pozwolę sobie umieścić swoją opinie na powyższy temat. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę swoim stanowiskiem. Przede wszystkim trzeba spojrzeć na problem z ekonomicznego punktu widzenia jeśli chodzi o brak chęci do wchodzenia w związki 30 i 40 latków.
  Drodzy Państwo Polska jest krajem gdzie istnieje tradycja niskich płac i wyzysku pracowników przez pracodawcę. Po 2004 z Polski wyjechało ok 2 mln ludzi na stałe. Gdyby nie wyjechali to mielibyśmy w Polsce katastrofę społeczną. To mogłoby się skończyć nawet masowym wybuchem niezadowolenia społecznego ale jest wentyl bezpieczeństwa w postaci możliwości wyjazdu z naszego Kraju.
  Do takiej dramatycznej sytuacji doprowadziły prawie wszystkie działania rządów w Polsce za od 1989 r, za wyjątkiem rządów w latach 2005-2007, które lekceważyły problem wyzyskiwania pracowników, niskich płac, drożyzny, łamania praw pracowniczych, panoszenia się międzynarodowych korporacji, drożyzny, szalejącej biedy, zmuszania Polaków do brania kredytów w zachodnich bankach, i braku poszanowania dla Państwa Polskiego i naszego Prawa. Pokłosiem tego patologicznego systemu było celowe okradanie Polaków poprzez afery: Amber Gold, Kredytów Frankowych i wiele innych. To jak poznawać się i zakładać rodzinę i płodzić potomstwo. No k…. jak ?
  Moje pokolenie , ja sam mam tylko 33 lata chociaż jutro kończe 34 lata, widzi patologię i kurestwo obecnego systemu ekonomicznego i politycznego w Polsce, które stworzyły nam elity post komunistyczne przy okrągłym stole w Magdalence. Młodzi ludzie chcą mieć swoje mieszkania bo gdzieś trzeba mieszkać, przecież nie pod mostem. Życie ma być wesołe i kolorowe jak w serialu amerykańskim np. : Bevery Hills 90210. Aha jeszcze jedna kwestia do tej układanki:
  Chciałbym zauważyć, że Pensja minimalna w Polsce od 1 stycznia 2018 r to 2100 brutto czyli 1530 netto a wiec na rękę. Nie wspomnę o umowach śmieciowych bo to jest rozbój w biały dzien. Nieźle pod warunkiem, że ktoś nie ma na utrzymaniu Dzieci. Pensja minimalna w Niemczech to 1498 euro to na złotówki 6141 zł brutto po kursie euro 4.1 euro z dnia 26.01.2018. Ceny żywności w Niemczech są porównywalne. Wynajem mieszkania w Niemczech to też nic strasznego. W porównaniu do Polski na zachodzie żyje się po prostu łatwiej i bardziej komfortowo.
  Moi znajomi z rocznika 84 niestety już siedzą na stałe w Irlandii Północnej, moja koleżanka ze szkoły średniej wyjechała do Niemiec ( ma tam dobrą prace po Germanistyce) i nie zamierza wracać do nas.
  A, wiec nie mamy dzieci bo nas na nie Nie stać. Polska jest w okresie przeżywania skutków transformacji ustrojowej po roku 1989. Skutkiem jest wytworzenie się wąskiej grupy ludzi dobrze zarabiających i trochę większej grupy średniaków i warstwy zubożałej.
  A teraz najważniejsze: Dopiero rządy Zjednoczonej Prawicy od roku 2015 starają się naprawić fatalną sytuację społeczną i demograficzną w naszym kraju po roku 1989. Wprowadzenie sztandarowego Programu Społecznego 500 plus, Program Mieszkanie plus czy wprowadzanie tzwn Becikowego podczas rządów w latach 2005-2007 czy uszczelnienie wpływów z podatku VAT: dobitnie świadczy ze Prawicowe Rządy są jedyną realną siłą polityczną w Polsce, której na sercu zależy dobro Polaków. Powinno nas to cieszyć. Uważam, że w przyszłych wyborach Parlamentarnych na jesieni roku 2019 Polacy powinni zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość, ponieważ jest to stabilny gwarant obrony naszych Polskich Interesów i ochrony Polskich Rodzin.

 • lun2000

  Oceniono 1 raz 1

  jesli jesteś "kimś", jakąś postacią i oczywiscie lubisz kobiety, to- kobiety nie odpuszczą. nie bedziesz singlem.

 • java77

  Oceniono 1 raz 1

  Singiel z przymusu?A co to znaczy?Przeciez to sprzecznosc.Singiel z przymusu to po prostu osoba samotna.Okreslenie zle zbudowane.Singiel to singiel,a osoba samotna to osoba samotna.To 2 rozne stany emocjonalne.Singiel jest sam z wyboru,ale nie czuje sie przy tym samotny.Co innego osoba samotna.

 • pipistrello_in_giro

  Oceniono 3 razy 1

  ja, ja, ja, ja

 • remislanc

  Oceniono 7 razy 1

  Kiedyś miałem fajną laskę ale mi się znudziła. Wylazłem więc z szafeczki i związałem się z kumplem z przedszkola Stanisławem. Ale nie polerował rowa jak trzeba i go rzuciłem. Nie jestem konserwatywny i idąc za panującą modą obchodzę pierwsze walentynki z kozą. Może teraz się uda. Pozdro dla wszystkich czworonogów !!!

 • acototak

  Oceniono 1 raz 1

  Co ma do tego Warszawa?

 • rozal1971

  Oceniono 7 razy 1

  Co to by był za artykuł bez gejów na frontowej stronie...

 • Jan Niezbędny

  Oceniono 11 razy 1

  dlaczego na zdjeciach jest dwóch upośledzonych umysłowo mężczyzn? dajcie im spokój ! oni muszą się leczyc z choroby !

 • dtoxxx

  Oceniono 3 razy 1

  to dla tej Pani co to piszę że mężczyzni jacys tacy dziecinni zniewieściali
  sukces to ja w pojedynke wygrywam mecze o zloto olimpijskie,znam sambo bojowe , ja nigdy nie odpuszczam...kidys ide sobie lasem patrze niedzwiedz idzie -z tych wikszych chyba polarny albo jakas mieszanka bo wazyl z 900 kg a ze bylem wypity to nawet nie szukalem zaczepki z miejsca mu wypieprzylem z dyni ,moze i by powalczyl ale nie spodziewal sie ,wiec fiknal dwa kozly zamroczony jak rusek po wpiciu kany paliwa lotniczego,doskoczylem do niego i zanim sie zorientowal co jest pięc dostal 14 ciosow młotkowych ,podejrzewam ze nie zył ju po drugim jak ktos nie wierzy do zapraszam do mnie na lesniczowke skora lezy przed kominkiem,tylko zadzwoncie wczesniej bo czesto pije i jestem wtedy barddziej niebezpieczny niz komando,porucznik borewicz ,czak noris i zangiew ,ciesla okretowy z aurory razem wzieci ,ostatnio po 4 piwach wycialem ciosami karate 94 stuletnie deby,ktorymi naplilem w kominku ,raz bylem w anglii na meczu od tamtej pory nie maja tam problemow z kibolami,policja sie mnie boi CIA blaga zebym zrobil porzadek w mexyku ,kobiety same mi sie pchaja na gnoja ktory ma 42cm w zimnej wodzie ,jakies pytania??

 • spamboy

  Oceniono 5 razy 1

  Trudna prawda zawsze boli,
  Jan z Nataszką się pier****.
  A Marysia sama w koncie,
  będzie marzyć o James Bondzie.

  Kiedyś Janek dał jej kwiatka,
  ale zbyła szybko bratka.
  James'a portfel imponował,
  tak Marysię zdominował.

  Dziś po James'ie śladu ni ma,
  Jaś Nataszkę wciąż dopina.
  A Marysię myśli łechcą,
  dać by dała, ale nie chcą.

 • qawsedrftg

  Oceniono 33 razy 1

  Trochę obowiązkowej .Nowoczesności jest, ale za mało! Jeszcze samotny neurochirurg Somalijczyk, niezwykle liberalna Afganka itd. Naród Wybrany - lepiej nie, jest wszak idealny.

 • morgan_603

  0

  Mój ideał to: kobita gotuje, sprząta i pierze-a ja...leżę. Która chętna? Ręce w górę.

 • brz_a_sk

  Oceniono 2 razy 0

  wykastrowani z miłości za młodu;
  dzieci, których rodzice nie mają w planie żadnej, niczyjej miłości
  ani swojej, ani dzieciaków;
  ludzie pozbawieni czasu dla siebie samych,
  ludzie bez refleksji- po co żyją;
  trzeba umieć się zakochać - dziwne, ale dziś tak to jest, bo z naturalnej radości życia już dzieci się 'ewakuuje';
  w imię czego? - ano pracy, nauki, pozycji, bezsensu - na miłość trzeba zarobić, więc się pracuje, zamiast pokochać;
  nie ma miłości, nie ma życia jest pogoń - bez mety

 • anka.pano

  0

  Najlepiej ustawić się z bogatym mężem narobić dzieci a seks gdy on tyra w pracy :)))))))))))

 • anka.pano

  Oceniono 2 razy 0

  Z ciekawości. Po co tacy geje żyją w Warszawie? Ktoś ich może kopnąć na ulicy za samo bycie. Jest pełno newsów o homofobii. Nie lepiej uciec do UK, Holandii itd?

 • admo70

  Oceniono 2 razy 0

  Dzisiaj ludzie są jak smartfony, wszyscy tacy sami. Pokolenia klonów i egoistów, skupieni tylko na sobie.

 • Maria Koperska

  Oceniono 2 razy 0

  W lepszej sytuacji są single pochodzący z Warszawy,bo są nadal w swoim środowisku.W bardzo złej sytuacji są single przyjezdni,bo wokół tylko obcy,tylko znajomi,których niewiele obchodzą.Jak ktoś znika z pola widzenia,to się o nim zapomina.Trudno o przyjaźnie,bo każdy się kontroluje,chowa uczucia,bo to nie na czasie,by być wrażliwym,delikatnym,czułym,pomocnym A o uczucia i związek trzeba dbać,to ciągła praca,ciągłe kompromisy i wcale nie znaczy to,że trzeba być stale razem i robić coś tylko we dwoje.Młodzi teraz rzadko miewają hobby,jakieś pasje.Szukają wygodnego egoistycznego życia.

 • dtoxxx

  Oceniono 4 razy 0

  no to może i ja cos napisze na tamat związków jak sobie wychowacie tak sie ustawicie ja już widzę tych chłopców wychowywanych przez te nowoczesne mamusie to dopiero bedzie ciekawe doświadczenie przyszłych kobiet . Zapamietajcie kobiety wyzwolone każde pokolenie kobiet wychowuje męzczyzn kobietą w nastepnym pokoleniu :) pozdrawiam

 • curious

  Oceniono 2 razy 0

  Patologia.

 • gaciekesikowej

  Oceniono 4 razy 0

  fajny ten gość w czapce co to mówi że woli żyć w zgodzie ale aż kipi konfliktem, no a ten co na dzień dobry dostał kopa w jaja to bardzo ciekawy przypadek, ciekawe jak z taka Kseną wojowniczką wygląda sex? tego to bym posłuchał, skoro gra wstępna polegała na pobudzeniu prącia kopem w żołędzie to co mogło być później? ha....

 • sommers

  Oceniono 1 raz -1

  No to co z prokreacją? Jedynie właściwy model niemiecki, czyli albo próbówka, albo islam.

 • jiraya486

  Oceniono 1 raz -1

  Andrzej - zakochales sie i to ty zasuwales - BLAD, zwiazek to uklad i jesli balans sie przesunie za mocno to ktos odejdzie. Chyba ze jest chemia od laski i trzymasz ja krotko. Wracajac do balansu to dlatego czesto widzimy dobrego chlopaka i wredna niunie ktora nim gardzi, jak i na odwrot - taka fajna dziewucha i z takim dnem, ktory nia gardzi trzyma => CHE .. MIA .. Opisywanie wszystkich lasek w miescie bazujac na tak malym datasecie to troche bez sensu, na pewno jest tam jakas kompatybilna panna, ba! Na pewno jest tam jakas, ktora przyznalaby ci racje. Bycie singlem zacznie ci przeszkadzac jak wszyscy wokol nimi przestana byc, zaczna sie komentarze, mamusia zrobi z ciebie homo nawet, byle bys kogos mial. Skonczysz z byle czymi wpadka na odwal sie (pod presja - by ludzie nie gadali) lub z deprecha, czy na alasce jako pustelnik (dobry pomysl btw). Patrycja - szczescie nie jest wyplywa z drugiej osoby, ale struktury socjalne i starosc to juz inna sprawa, zobaczysz z czasem. Aneta - sukcesy sa wazne, ale charowac dla korpo nie warto. Zwlaszcza ze manager zespolu to nie jest zadne osiagniecie. Inne sukcesy - hobby, realizacja poza praca sa wazne. Aneta, jak szukasz faceta ktory zrozumie, ze musisz wyjsc z imprezy bo w pracy cos nie halo to ja bardzo chetnie :D Damian - nie komentuje, nie moje klimaty.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 10 razy -2

  >Damian ma 25 lat. Cztery lata temu rozstał się ze swoim chłopakiem. Od rozstania jest singlem, bo nie potrafi zapomnieć o byłym, a >co za tym idzie - na nowo się zakochać.

  A na zdjęciu GW w Walentynki - pedzie w zwarciu.

 • karolina12805

  Oceniono 49 razy -7

  Kobiety już nie chcą niańczyć 40-letnich dzidziusiów :-) Facet szuka mamusi plus - ugotowane, uprane, posprzątane i seks do tego. Te czasy minęły, ogarnijcie się panowie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX