12 seksownych facetów wzięło udział w sesji do kalendarza "Psiarelli". Jednak nie chodzi o to, by zakochać się w jednym z nich

Co łączy przystojnych mężczyzn i bezdomne zwierzęta ze schroniska w Korabiewicach? Kalendarz Psiarelli 2017. Niezwykli panowie przekonują, że wystarczy jedna chwila, by pokochać potrzebującego zwierzaka.
Kamil Wykowski & Barry Kamil Wykowski & Barry fot. Taida Tarabuła

Styczeń: Kamil Wykowski & Barry

Spodobało ci się? Polub nas

Co łączy przystojnych mężczyzn i bezdomne zwierzęta ze schroniska w Korabiewicach? Kalendarz Psiarelli 2017. Niezwykli panowie przekonują, że wystarczy jedna chwila, by pokochać potrzebującego zwierzaka.

To jest Barry i Kamil Wykowski, który na co dzień pracuje jako trener personalny, jest specjalistą od żywienia i suplementacji w sporcie, a po pracy zawodnikiem drużyny futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków. Z kolei Barry to szczeniak

- Mój pomysł był jednak taki, aby do zdjęć pozowały maluchy: szczeniaki i kociaki, a faceci byli trochę "schowani" w czerni, nie tak dosłowni - mówi Taida Tarabuła, fotografka, która wpadła na pomysł zrealizowania sesji.

Filip Szczęski & Loyd Filip Szczęski & Loyd Fot. Taida Tarabuła

Luty: Filip Szczęski & Loyd

Nazwa kalendarza została zainspirowana najsłynniejszym kalendarzem świata. - Idea jest taka, żeby podobnie jak Pirelli czy Lavazza budować wizualną markę Schroniska w Korabiewicach - mówi fotografka.

Na zdjęciu: Filip Szczęski znany z gry w zespole Warsaw Eagles.

Marcin Goc & Enter Marcin Goc & Enter Fot. Taida Tarabuła

Marzec: Marcin Goc & Enter

Marcin Goc to także zawodnik warszawskiej drużyny futbolu amerykańskiego.  W objęciach trzyma w małego Entera. Psiak na szczęście jest już w nowym domu.

Daniel Tarnawski / Mefisto Daniel Tarnawski / Mefisto Fot. Taida Tarabuła

Kwiecień: Daniel Tarnawski & Mefisto

Poza jednym, żaden z mężczyzn wcześniej nie pracował w modelingu. Panowie propagują zdrowy tryb życia - poprzez sport, często wegetariańską lub nawet wegańską diet. I łączy ich jedno: wszyscy bardzo kochają zwierzęta.

Na zdjęciu: futbolista Daniel Tarnawski, wicemistrz Polski w polskiej ligi futbolu amerykańskiego, trener personalny, zawodnik Warsaw Eagles.

Damian Belica & Misu Damian Belica & Misu Fot. Taida Tarabuła

Maj: Damian Belica & Misu

- Zwierzęta traktuję jako prawdziwych przyjaciół. Wcześniej miałem różne zwierzaki (papugi, chomiki, koszatniczkę, świnkę morską, króliki), a teraz mam psa - mieszańca o imieniu Kostek - mówi Damian Belica, futbolista i trener personalny.

Twórcy kalendarza zaznaczają, że nie chcieli, aby na zdjęciach pokazane zostały "biedne i przelęknione" zwierzaki. - Taki wizerunek się już nieco przeżył. Chcemy, by ten kalendarz miał wymiar szerszy: promocję zwierząt, ale przy okazji także promocję dobrej fotografii - wyjaśniają pomysłodawcy projektu.

Czerwiec: Szymon Szymański & Borys Czerwiec: Szymon Szymański & Borys Fot. Taida Tarabuła

Czerwiec: Szymon Szymański & Borys

Środki ze sprzedaży kalendarza zostaną przeznaczone na inwestycje i remonty schroniska (m.in. geriatrii, gdzie przebywają najstarsze zwierzaki).

Na zdjęciu: trener judo Szymon Szymański w towarzystwie szczeniaka Borysa.

Marek Wierzbicki & Agatka Marek Wierzbicki & Agatka Fot. Taida Tarabuła

Lipiec: Marek Wierzbicki & Agatka

Marek Wierzbicki jest nie tylko wolontariuszem bardzo mocno związanym z Korabiewicami (swojej wybrance serca oświadczył się w schronisku), ale i trenerem w Akademia Kettlebells Warszawa.

Cały projekt został wykonany charytatywnie. Osoby, które brały udział w sesji pracowały za darmo. Make-up wykonała Elizabeta von Trier, a projekt i skład: Agencja Out of Mind.

Adam Kuncicki & Yoda Adam Kuncicki & Yoda Fot. Taida Tarabuła

Sierpień: Adam Kuncicki & Yoda

Adam Kuncicki do zdjęcia pozował z Yodą. Z czasem kotka okazała się na jednak chłopcem. I co najważniejsze: znalazła kochający dom. - Bardzo się cieszę, że mogłem wspomóc tą akcję. To dla mnie duże wyróżnienie - mówi sportowiec.

Krystian Modzelewski & Bzik Krystian Modzelewski & Bzik Fot. Taida Tarabuła

Wrzesień: Krystian Modzelewski & Bzik

Krystian Modzelewski - jak sam o sobie mówi - jest pasjonatem każdej aktywności fizycznej, w wolnych chwilach zajmuje się treningami personalnymi oraz parą maltańczyków.

Mirosław Baściuk & Franek Mirosław Baściuk & Franek Fot. Taida Tarabuła

Październik: Mirosław Baściuk & Franek

Mirosław Baściuk to mistrz kung fu stylu Hung Gar Kuen. Szef i trener w Akademii "Kung Fu Tygrys i Żuraw" oraz Akademii Kettlebells Warszawa. Wegetarianin i tata dwójki dzieci.

Szymon Urban & Kubuś Szymon Urban & Kubuś Fot. Taida Tarabuła

Listopad: Szymon Urban & Kubuś

Fakt, że jest to jedynie wersja limitowana kalendarza sprawia, że jest to też smaczek dla koneserów dobrych zdjęć.

Na zdjęciu: Szymon Urban, trener personalny i weganin.

Jakub Sawicki & Pestka Jakub Sawicki & Pestka Fot. Taida Tarabuła

Grudzień: Jakub Sawicki & Pestka

Spodobało ci się? Polub nas

- Jestem człowiekiem, który chciałby zmienić świat. Chociaż odrobinę - mówi Jakub Sawicki, instruktor samoobrony oraz nauczyciel sztuk walki.

Kalendarz kosztuje 35 zł i można go kupić na stronie Schroniska w Korabiewicach. W schronisku mieszka blisko 300 zwierzaków. Kontakt: adopcje@schronisko.info.pl.

Więcej o: