Knajpy nad Wisłą. Gdzie spędzać gorące wieczory... i dni? [PRZEWODNIK]

Z roku na rok letnich barów i knajpek nad Wisłą przybywa. Nic dziwnego - tereny nad rzeką są coraz bardziej atrakcyjne, warszawiacy zaczynają dostrzegać zalety Wisły i doceniać to, co ma do zaoferowania. Gdzie zatem szukać nad Wisłą letniego upojenia? Przeczytajcie nasz przewodnik po knajpach nad Wisłą. Znajdzie się w nim kilka nowych lokali, również dedykowanych wyłącznie rodzinom z dziećmi.
Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa materiały prasowe

Hocki Klocki

Już w drugi weekend maja wracają nad Wisłę Hocki Klocki, które swoją działalność rozpoczęły w ubiegłym sezonie. Założeniem klubu jest powrót do krainy dzieciństwa.

Hocki Klocki znajdują się przy Bulwarze Flotylli Wiślanej, w niedalekim sąsiedztwie ulicy Ludnej.
W otoczeniu drzew i z kawałkiem plaży ? idealna przestrzeń do wakacyjnego relaksu.

Hocki Klocki znajdują się przy Bulwarze Flotylli Wiślanej, w niedalekim sąsiedztwie ulicy Ludnej.

Knajpy nad Wisłą Warszawamaps Google

Klub startuje w piątek 8 maja imprezą "Noc Miłości". W programie m.in.: taneczna elektronika i tropikalne rytmy na żywo, czyli koncert zespołu Lody, pokaz tańca burleski, w wykonaniu utytułowanej performerki Red Juliette, a o selekcję muzyczną i zabawę do rana zadbają Hungry Hungry Models.

W sobotę 9 mają solidny skład djski przypomni największe szlagiery minionej dekady ze wszystkich kontynentów i pełnego przekroju gatunków. Równo 10 lat historii, które zakręcą nie jedną łezkę sentymentu - "We love the 2000's!". A w niedzielę - rodzinny Wege Piknik. Będzie jedzonko od: Kubek i Ołówek, Chwast Food, Roślina, Mysa, Veg Deli, Pop Up Bi Bim Bap, Vege Kiosk i innych. Piknik zakończy koncert warszawskiego zespołu The Stubs.

Ponadto 14 maja wraca cotygodniowy cykl "Rapowe Czwartki", w ramach którego podczas najbliższych odsłon wystąpią m.in. Hades, Pono, oraz DJe: Kebs, Def, Dtl i gospodarz cyklu DJ Hubson.

Knajpy nad Wisłą WarszawaHocli Klocki Wisła/ facebook.com

Jak informują organizatorzy, w tym sezonie w Hockach Klockach możemy się spodziewać jeszcze różnych zajęć w ciągu dnia: sportowych, rekreacyjnych, artystycznych i edukacyjnych, dla dzieci. W planach m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne i ekologiczne dla najmłodszych, akcje propagujące czytelnictwo, spotkania autorskie i targi książek. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Hocki Klocki

ul. Bulwar Flotylli Wiślanej, okolice Ludnej

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa Cud nad Wisłą/ materiały prasowe

Cud nad Wisłą

Bez wahania można powiedzieć, że to Cud nad Wisłą zapoczątkował tradycję spędzania długich wieczorów przy zacnej muzyce nad samą rzeką. Cud jest z nami już od pięciu lat i ani myśli, mimo pojawiających się co roku mocnych konkurentów, wynosić znad Wisły.

Majówka w Cudzie przyciągnęła pierwszych spragnionych letniego imprezowania warszawiaków. Było wesoło, klubowo, wegańsko i rowerowo. Co dalej?

Już 9 maja - Warsaw Sushi Contest. - Będziecie mogli przebierać w makach oraz nigiri, w wymyślnych wersjach klasycznych oraz wegetariańskich (bez ryb i owoców morza), na kawałki i w zestawach. Dodatkowo pyszne dania kuchni japońskiej, będzie też ramen - zapowiadają organizatorzy.

A już 16 maja - Festiwal Hummusu. Nie zabraknie hummusu mango & curry, hummusu z młodej ciecierzycy czy orientalnego z granatem. Będzie zdrowo i bardzo pysznie. Ofertę hummusową uzupełnią bliskowschodnie dania na ciepło oraz desery jak i strefa klasycznego Smacznego Targu. Wstęp wolny.

Z kolei pierwsza w tym sezonie edycja targów rowerowo modowych odbędzie się w Cudzie 30 maja.

Podczas targów będzie można znaleźć unikatowe i jedyne w swoim rodzaju rowery, od klasycznych holendrów, po składaki, ostre koła i cruisery. Nowe i używane, kupic dodatki , części i akcesoria rowerowe. Na miejscu również strefa polskiej mody - czyli ubrania i dodatki od polskich projektantów, na rower i nie tylko.

Podczas targów będzie można znaleźć unikatowe i jedyne w swoim rodzaju rowery, od klasycznych holendrów, po składaki, ostre koła i cruisery. Nowe i używane, kupić dodatki , części i akcesoria rowerowe. Na miejscu również strefa polskiej mody - czyli ubrania i dodatki od polskich projektantów, na rower i nie tylko.

A 6 czerwca - wege festiwal. Motywem przewodnim festiwalu będzie zupa.

W planach przewidziano także stand-up, czyli improwizowane występy komików na żywo. Wieczorami w sezonie można się spodziewać ciekawych koncertów i oczywiście imprez z DJ-ami. Warto śledzić fan page klubu.

Knajpy nad Wisłą Warszawamaps Google

Cud nad Wisłą

Bulwar Flotylli Wiślanej

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa Michał Murawski/ pomost 511/ facebook.com

Pomost 511

Pomost 511 sąsiaduje z Cudem nad Wisłą. Obie miejscówki właściwie tworzą imprezowy kompleks, w którym w ciepłe weekendowe wieczory spędzają czas setki osób. Obie miejscówki dzieli niewielka plaża, na której latem warszawiacy się opalają i wylegują na leżakach. Do plaży dobiją również miejskie statki. Zarówno w Pomoście, jak i w Cudzie można wypożyczyć kajaki. Działa tam Warszawska Pętla Kajakowo-Rowerowa.

A już w nadchodzący weekend - 8-10 maja inauguracja sezonu w Pomoście 511.

W piątek wieczorem wystartuje nowy cykl #BEATKULTURA! Premierową imprezę zagrają: Dj Eprom, Dj Finger, Eklektik Selektah, Homer.

Knajpy nad Wisłą WarszawaPomost 511/ facebook.com

W weekend - atrakcje nad Wisłą. W sobotę rusza cykl Happy Sporty Summer. Co tydzień odbywać się będą w Pomoście 511 zajęcia sportowe, czyli cykl treningów nastawiony na rozwój rożnych umiejętności tak, aby budować jak największą sprawność. Start o 10:30.

Ponadto 9 maja między 12-14 odbędzie się szkolenie SUP (pływanie na desce z wiosłem) z SUP Academy Poland (zapisy: info@supacademy.pl ), między 12-18 ruszy wypożyczalnia desek do Stand Up Paddle, a o między 15-18 odbędzie się spływ SUP Wisłą. A w niedzielę dodatkowo rejsy łodziami.

Kluby nad Wisłą WarszawaPomost 511/ Facebook.com

Pomost 511

Bulwar Flotylli Wiślanej, przy pomniku sapera

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa S[ZON]/ facebook.com

S[ZON], Wolne Chwile, Puzzle i ZygZak

S[ZON] strefa wolnych myśli ruszył w zeszłym sezonie. Chyba jego inicjatorzy polubili lato nad Wisłą, ponieważ zdecydowali się otworzyć w tym roku trzy nowe miejscówki. Ale od początku.

Otwarcie muzycznego sezonu w klubokawiarni S[ZON] odbędzie się już w ten weekend. O niepowtarzalny muzyczny klimat zadbają DJ FUNKY BOAR, CEZ14, RISKY i DJ DOOK. A w sobotę Maku i Deerty.

W S[ZON]ie w tym roku możemy się również spodziewać wielu atrakcji w ciągu dnia. Oprócz dobrej muzyki lokal szykuje interesujący program edukacyjno-kulturalny oraz sportowo-rekreacyjny. Start sezonu wakeowego już 9 maja.

W S[ZONI]e można się spodziewać dobrej kuchni, zdrowego i smacznego jedzenia. Lokal przyjazny jest osobom niepełnosprawnym.

Knajpy nad Wisłą WarszawaS[ZON]/ facebook.com

Knajpy nad Wisłą WarszawaMaps Google

S[ZON]

Bulwar Flotylli Wiślanej przy Moście Czerniakowskim i Płycie Desantu

Właściciele S[ZONU] przygotowali również trzy inne odsłony letniego wypoczynku w mieście. Wszystkie lokale są wykańczane, ale może już w ten weekend otworzą swoje bary i parkiety dla żądnych letnich wrażeń warszawiaków. A 18 maja ruszą pełną parą z programami edukacyjno-kulturalnymi i sportowo-rekreacyjnymi.

Dwa z nich znajdą się na terenie przed Multimedialnym Parku Fontann na Bulwarze Jana Karskiego. Pierwszy - ZygZak - będzie promował nowoczesne rockowe brzmienia. Klubokawiarnia będzie znajdowała się nad Wisłą w ścisłym centrum Warszawy vis a vis Multimedialnego Parku Fontann, na bulwarze Jana Karskiego.

Wystrój klubokawiarni nawiązuje do rockowego charakteru miejsca. - Zaplanowaliśmy liczne koncerty zarówno młodych kapel, jak również znanych i lubianych zespołów. W naszym klubie będzie można posłuchać najlepszych kawałków klasycznego rocka, bluesa czy punk rocka w nowym wydaniu. Dobrej zabawie towarzyszyć będą wyśmienite trunki: regionalne piwa premium oraz rockowe drinki. W dzień zaś będzie można odpocząć i zrelaksować się na otwartym tarasie czytając książkę z naszej mini biblioteczki i pijać pysznego orzeźwiającego smoothiesa, świeżo wyciskany sok czy aromatyczną kawę. - zapowiadają organizatorzy.

Knajpy nad Wisłą WarszawaZygZak - materiały prasowe

Drugi - Puzzle - dedykowany jest rodzinom z dziećmi. - Nazwa nawiązuje do idei i głównego celu programu, który skierowany jest głównie do rodzin z dziećmi do 10 roku życia. Chcemy stworzyć miejsce kreatywnej zabawy dla dzieci i rodziców. Swoją formą i wyglądem Puzzle zachęcać będą do zabawy i wypoczynku. Puzzle będą również  integralną częścią Warszawskiej Strefy Rodziny - informują organizatorzy.

Knajpy nad Wisłą WarszawaPuzzle - materiały prasowe

Lokal zostanie podzielony na kilka stref. Będzie strefa zabaw sportowo-rekreacyjnych wraz z dużym placem zabaw dla dzieci, strefa zabaw społeczno-edukacyjnych, gdzie realizowane będą warsztaty plastyczne dla dzieci, teatrzyki, wspólne czytanie bajek, strefa wypoczynku i relaksu oraz strefa gastronomiczna.

Trzeci lokal - Wolne Chwile - wyrośnie niedaleko innego klubu plażowego - Boogaloo - przy klubie sportowym Spójnia na Żoliborzu.

Knajpy nad Wisłą WarszawaWolne Chwile - materiały prasowe

Charakter miejsca, jak informują organizatorzy, jest ściśle związany ze sportem, rekreacją i z Wisłą. - Nasza działalność ma na celu szerzenie wśród społeczeństwa świadomości różnych idei, m.in. zdrowego i sportowego stylu życia, ochrony środowiska, dbania o otaczające nas tereny ze szczególnym uwzględnieniem czystości - informują.

Dowiedzieliśmy się również, że przestrzeń klubokawiarni będzie przyjazna m.in. cyklistom. Miłosnicy rowerów będą mieli możliwość np. szybkiego serwisu swojego roweru dzięki dostępnym narzędziom. Co więcej, zbudujemy specjalnie bary rowerowe oraz stojaki dla wszystkich gości podróżujących na dwóch, trzech lub czterech kółkach - informują organizatorzy.

Knajpy nad Wisłą WarszawaZygzak i Puzzle - maps google

ZygZak i Puzzle

Bulwar Jana Karskiego vis a vis Multimedialnego Parku Fontann

Knajpy nad Wisłą WarszawaWolne Chwile - materiały prasowe

Wolne Chwile

Wybrzeże Gdyńskie 2

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa Plażowa/ facebook.com

Plażowa

1500 m2 już niestety na klubowej mapie Warszawy nie ma. Ale wciąż funkcjonuje Na Lato i przede wszystkim, popularna zwłaszcza w sezonie - przy ul. Wybrzeże Szczecińskie 1 - Plażowa. Inauguracja sezonu 8-10 maja.

Knajpy nad Wisłą WarszawaPlażowa/ facebook.com

Impreza rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Wszystkich bywalców nadwiślańskiej plaży czeka wiele atrakcji. - W programie dwa muzyczne wieczory: 8 maja - 1500 dj's night - ukłon dla wszystkich fanów 1500m2. Zagrają: Bshosa, Angelo Mike, Leon, Sovinsky. 9 maja - koncert Jazzpospolita, który supportować będzie Du:it. After zagrają: Zeppy Zep  i Kebs - informują organizatorzy.

W sobotę i w niedzielę w samo południe Plażowa Szkoła Jogi zaprasza z kolei na wspólne ćwiczenia na tarasie. A najmłodsi bywalcy nadwiślańskiej plaży i ich rodzice będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach recyklingowych. - Zaprojektowany zostanie park rozrywki nad Wisłą, a do stworzenia makiety użyte będą materiały wtórne. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny - informują organizatorzy.

Plażowa przy Stadionie Narodowym zaczęła działać w 2014 roku. Projekt pawilonu wybrano w zorganizowanym przez stołecznych urzędników konkursie. Zaprojektowały go Katarzyna Szpicmacher, Maja Matuszewska i Aleksandra Krzywańska, wówczas studentki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Konkurs na najemcę wygrała firma 1500m2, która prowadziła klub o tej samej nazwie (więcej o zamknięciu klubu pisaliśmy TUTAJ).

Czego spodziewać się w tym sezonie w Plażowej?

Knajpy nad Wisłą WarszawaPlażowa/ facebook.com

Warsztaty, koncerty, zajęcia jogi na dachu pawilonu i wiele innych atrakcji. Warto śledzić fan page Plażowej.

Ponadto od 17 maja rusza cykl spotkań Plażowe Smaki. - Będziemy Was karmić w każdą niedzielę od 17 maja przez całe wakacje w godzinach 11-17! W otoczeniu plaży i naszej ulubionej Wisły. Plażowa zadba o miłą atmosferę i dobrą muzykę. Stawiamy na najlepszą jakość serwowanych potraw i produktów - zapowiadają organizatorzy. W trakcie "wyżerki" będzie można również wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach sportowych, odpocząć w strefie relaksu lub zapoznać się z modą i designem w strefie polskiej mody i designu.

A 23 maja - kolejna impreza pt. "Całkiem modne rozpoczęcie sezonu 2015".

Od samego rana (10:00) projektanci mody oraz znane marki będą prezentować i sprzedawać swoje kolekcje. A wieczorem od godziny 19.00 zagrają DJ-e - Łukasz Jakóbiak, Ekskluzywny Menel oraz Areta Szpura.

Ponadto w każdą sobotę wakacji odbywać się być koncert w cyklu Żywiec Miejskie Granie.

Plażowa

ul. Wybrzeże Szczecińskie 1

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa Kurort/ facebook.com

Kurort

Kurort to letnia filia Resortu, miejsce, które działa już trzeci sezon. Od kompleksu Cud nad Wisłą - Pomost 511 oddalone jest zaledwie o kilkaset metrów. W programie klubokawiarni znajdziecie zajęcia sportowe, plenerową jogę, spływy łodziami flisackimi, warsztaty fotograficzne, a także koncerty i wieczorne imprezy.

Inauguracja sezonu - już 15 maja.

W piątek impreza dj-ska, a w sobotę od 10:00. - Dla każdego coś dobrego, czyli wolny czas na leżaku przy piwku, drinku, lemoniadzie lub kawie. Dla innych udostępnimy sprzęt do gier i zabaw (frisbee, bule, szachy, badminton, itp). A jak już apetyt się zaostrzy to będzie go można zaspokoić pizzą prosto z pieca i innymi przekąskami na słono i słodko - obiecują organizatorzy.

A już 21 maja - pierwszy z serii czwartkowych koncertów w Kurorcie nad Wisłą. Wystąpi Paulina Przybysz z projektem Minimal. Wstęp wolny.

Knajpy nad Wisłą WarszawaMaps google

Kurort

Bulwar Flotylli Wiślanej, Płyta desantu

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa Temat Rzeka/ facebook.com

Temat Rzeka

W weekend 8 i 9 maja na lato otwiera się również Temat Rzeka - klubokawiarnia przy jednej z najpiękniejszych miejskich plaż w Europie.

- W pierwszy dzień oficjalnego otwarcia przygotowaliśmy dla Was muzyczny przekrój sezonu. Na początek live performance duetu Steve Nash & Falcon1 - piszą organizatorzy. - Podczas drugiego dnia zagrają dla Was nasi rezydenci oraz artyści, którzy gościć będą w TRz podczas cyklicznych wydarzeń: "Muno na Gigancie" pod szyldem portalu Muno.pl, "zVINYLi go i uciekł", czyli powrót do vinylowych korzeni, "Beach Please!", "Plażowe Igraszki" czy "Zaraz się wyda w Temacie".

Pierwsze wydarzenia w Temacie Rzeka odbyły się w 2013 roku. Temat Rzeka to miejsce kulturalno-rozrywkowe - tak o miejscówce piszą jej twórcy. Jedno jest pewne, klubokawiarnia ożywiła praską stronę Wisły, więc mamy nadzieję, że szybko nie zniknie z kulturalnej mapy Warszawy.

Knajpy nad Wisłą WarszawaMaps Google

W Temacie Rzeka odbywają się imprezy didżejskie, ale podobnie jak we wcześniej opisywanych miejscówkach innego rodzaju wydarzenia - pokazy filmowe, targi modowe, rowerowe, kulinarne, spotkania grillowe, sportowe. Tego wszystkiego możemy się również spodziewać w tym sezonie. Co fajne, z klubokawiarni można przepłynąć za darmo promem na drugi brzeg.

Temat Rzeka

Plaża przy Moście Poniatowskiego, strona praska

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa MACEJ SAWICKI/ Barka/ facebook.com

Barki, czyli BarKa, Barka Snu Pszczoły i Sen Nocy Letniej

BarKa to jedna z najstarszych i najbardziej znanych knajpek nadwiślańskich. "Klub na wodzie" mieści się na białej barce, którą otaczają pływające lampiony wykonane z gigantycznych pojemników pierwotnie pełniących rolę zbiorników na chemikalia używane w np. rolnictwie. Wieczorami odbywają się tam imprezy, a w ciągu dnia można zrelaksować się w kawiarni, napić się cydru, piwa lub pysznej kawy mrożonej.

Sezon na BarCe ruszył 30 kwietnia, ale możecie być pewni, że najlepsze imprezy jeszcze przed wami.Knajpy nad Wisłą Warszawa

Barka/ facebook.com

30 maja zapowiada się naprawdę gorąco. Na imprezie pod hasłem "Barka Flirtini Szorty Bikini" zagra rozgrzewający warszawiaków zeszłego lata duet Flirtini.

A już w nadchodzący weekend - koncert zespołu Wulkan oraz inauguracja cyklu imprez U Know Me na Barce. - W tym roku na inaugurację sezonu zaprosiliśmy znakomitość z Krakowa, autora trzech albumów w katalogu U Know Me Records - Kixnare'a - pisza organizatorzy.

Knajpy nad Wisłą Warszawamaps Google

Ale na Barce odbywać się w tym sezonie będą nie tylko imprezy. Już 16 maja Barka zaprasza na Slow Market, który odbywać się będzie co weekend przez cały weekend.

Slow Market to letni targ spożywczy. Na targu znajdziecie produkty lokalnych producentów żywności i ofertę warszawskich lokali gastronomicznych. - To miejsce gdzie zjecie śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, które łączy najlepsze tradycje lokalnych jarmarków z wesołą atmosferą pikniku ze znajomymi - zapowiadają organizatorzy.

Barka

Skwer im. Tadeusza Kahla

Knajpy nad Wisłą WarszawaBArka Sen Nocy Letniej/ Facebook.com

A obok BarKi działa druga barka - Sen Nocy Letniej. W dzień można posilić się w obecnej na pokładzie restauracji, wieczorami odbywają się tam imprezy.

Oczywiście również w tym sezonie ruszy Barka Snu Pszczoły. Inauguracja sezonu już 23 maja - odbędzie się koncert Rastamańska, ale jak informują organizatorzy, na pewno odbędzie się jakaś przedpremierowa impreza kilka dni wcześniej. Barka pojawi się na Wiśle już w poniedziałek 11 maja, więc 15 i 16 maja możecie już odwiedzać filię jednego z ciekawszych klubów na mapie imprezowej Warszawy.

Knajpy nad Wisłą WarszawaBarka Snu Pszczoły/ facebook.com

Co będzie działo się w sezonie na Barce Snu?

Oficjalnie barka ruszy w weekend 22-23 maja. - 22 maja zagra śmietanka naszych zaprzyjaźnionych grajków, m.in Panowie z Twardej , Full Tandeta, PTFM, i może więcej, a 23 maja koncert StamaRa - mówią organizatorzy. Oba wydarzenia są darmowe i rozpoczną się o godzinie 22. - Ponadto planujemy regularnie działać od początku czerwca od środy do niedzieli, mamy również w planach dzienne wydarzenia - dodają.

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa ALEKSANDER AS SZCZYPEK/ Boogaloo/ facebook.com

Boogaloo

A na Żoliborzu już trzeci sezon działać będzie Boogaloo. Klubokawiarnia nad Wisłą znajduje się w malowniczym miejscu - pośród wysokich drzew i naturalnej zieleni Żoliborza. Klub dysponuje tanecznym parkietem, karaibskim grillem, strefą plażową z leżakami oraz trzema barami.  W ciągu dnia to miejsce relaksu i plażowania, a nocą imprez przy gorących rytmach i muzyce djów. Można tu zamówić kolorowy cocktail, a do jedzenia jest karaibskie barbeque z egzotycznymi salsami

Knajpy nad Wisłą WarszawaMaps Google

Co szykują właściciele Boogaloo na sezon 2015?

Inauguracja sezonu już 23 maja. Impreza potrwa cały dzień - start o 12:00.

- W ciągu dnia plaża stanie się miejscem dla wielbicieli nadwiślańskiej natury, fanów relaksu oraz rodzin z dziećmi, natomiast po zmroku przyciągnie warszawskich fanów muzyki na światowym poziomie - informują organizatorzy. Tego dnia wystąpi Delus - gwiazda sceny reggae/dancehall z Jamajki, brat legandarnego artysty Konshens.

Od 12:00 - warsztaty dla dzieci, trening na plaży - siłowy, aerobowy i rozciągający, kącik czytelniczy i siatkówka plażowa. A od 22:00 rozpocznie się impreza.

Boogaloo

Wybrzeże Gdyńskie 2

Knajpy nad Wisłą Warszawa Knajpy nad Wisłą Warszawa Robert Małecki/ La PLaya/ facebook.com

La Playa

Na letnią scenę klubową Warszawy wraca również La Playa, miejsce chętnie odwiedzane przez warszawiaków, chwalone za obsługę oraz promocję gorących rytmów salsy, samby czy zumby.

W tym roku La Playa rusza 15 maja, natomiast impreza otwarcia odbędzie się tydzień później - 22 maja (wstęp 15 zł).

22 maja zagrają DJ ID, Jacob Core, DJ Kuba Lib, DJ Romi.

Już 24 maja otwarcie sezonu salsowego. Specjalnie z okazji imprez salsowych właściciele La Playi stworzyli specjalną, osobną przestrzeń SENSUAL dla miłośników kizomby i bachaty. A co dalej? Wiele interesujących wydarzeń, m.in. atrakcje dla rodzin z dziećmi, występy stand upowe, maratony Zumby, targi polskiej mody i przede wszystkim festiwal Kolorów (27 czerwca).

Knajpy nad Wisłą WarszawaMaps Google

La Playa

Wybrzeże Helskie 1/5

Więcej o: