Metro Warszawa - kim jesteśmy? Poznajcie nas i piszcie do nas

Kochamy Warszawę. Za jej historię, ale też za to, jak dynamicznie się rozwija, za to, że coraz lepiej się w niej żyje. Za jej wszystkie piękne parki, malownicze uliczki, knajpki wyrastające jak grzyby po deszczu. Za Wisłę, nad którą można spędzać całe weekendy i czuć się jak za miastem. Za ludzi, którzy tworzą nowe miejsce i klimat miasta.

Chcemy pokazywać wszystkie fajne strony Warszawy. Nowe inwestycje, restauracje, kluby, ale też jej historię, miejsca nieznane, budynki z duszą. Pisać o tym, co Was interesuje, wszystko co chcielibyście wiedzieć o stolicy, o życiu w mieście, o ważnych wydarzeniach, o miejscach mniej znanych. O warszawskim stylu życia.

Dlatego piszcie do nas maile na adres metrowarszawa@agora.pl! Piszcie do nas z propozycjami tematów na artykuły, mówcie nam, co Was interesuje, o kim i o czym warto napisać a my postaramy się o tym napisać. Piszcie do nas listy, a my najciekawsze opublikujemy. Przysyłajcie zdjęcia - pokażemy je na naszym Facebooku i Twitterze!

Więcej o:
Komentarze (3)
Metro Warszawa - kim jesteśmy? Poznajcie nas i piszcie do nas
Zaloguj się
 • 0

  Ja już poznałem ! Po terminie ,, wandale ,, ! Czy są w świecie Szuje jak Polacy i opluwają twórców swoich państw ? Powinniście wiedzieć że my Wandalowie do historii kraju weszliśmy pod nazwą ,, Polanie ,,

 • mmagi

  0

  nie odróżniacie Osiedla Bródno od Osiedla Zlelone Zacisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Anna Szczubełek

  0

  Mam ciekawy temat, donazd z be.owa do centrum, masakra, wiekzzodc linii autobusowych kierowana jest na m2 trasa z m opama do granic i uwaga pociaki 9 - 10 co 6-7min, czas dojazdu masakryczny. Podo .ie z dojazdem inny.i srodkami lokomocji,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX