Dr. Alban, La Bouche, 2 Unlimited na jednym koncercie w Warszawie. Od dziś kupisz bilety

W samo południe startuje sprzedaż biletów na koncert gwiazd muzyki eurodance. Artyści bardzo popularni w latach 90-tych wystąpią 11 grudnia w Hali Torwaru na wspólnym koncercie.

Spodobało ci się? Polub nas

Na jednej scenie pojawią się zespoły 2 Unlimited, Captain Jack, La Bouche i Dr. Alban. - Artyści, których płyty wielokrotnie pokryły się złotem i platyną, zdobywcy prestiżowych nagród, weterani list przebojów i królowie dyskotek, wyjątkowi, niepowtarzalni i remixowani po dziś dzień. To będzie najgorętsze wydarzenie, które pomimo zimy rozgrzeje całą Polskę - tak reklamuje koncert jego organizator, firma Makroconcert. W niedzielę, 11 grudnia, w Hali Torwaru będzie można usłyszeć m.in. takie przeboje jak: „No Limit”, „Be My Lover”, „It's My Life”, „Sing Hallelujah”, „Sweet Dreams”. Koncert potrwa ponad trzy godziny.

Bilety na to wydarzenie będzie można kupić już dziś. Sprzedaż rozpocznie się o godz. 12 na stronach www.makroconcert.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w salonach Empiku.

Koncert w Warszawie będzie trzecim wspólnym występem w Polsce zespołów 2 Unlimited, Captain Jack, La Bouche i Dr. Albana. Gwiazdy eurodance dzień wcześniej zaśpiewają w Hali Arena w Poznaniu, a 9 grudnia wystąpią w Ergo Arenie w Trójmieście.

Kto wystąpi?

* 2 Unlimited

Holenderska formacja dance'owa, których headlinerami są raper Ray Slijngaard oraz piosenkarka Anita Doth. Swoją międzynarodową popularność zdobyła singlami „No Limit” oraz „Twilight Zone”. Ich przebój „Get Ready For This” w 1995 roku górował w Billboard Top 100, można go również usłyszeć w filmowych produkcjach, takich jak „Space Jam” oraz „Bring It On”.


* Dr. Alban

Producent muzyczny i wokalista nigeryjskiego pochodzenia. Swoją karierę rozpoczynał w sztokholmskich klubach. W 1990 roku wyprodukował debiutancką płytę „Hello Africa”, która sprzedała się w nakładzie ponad 1 mln egzemplarzy. Jego single „One Love”, „Sing Hallelujah” oraz „It's My Life” miesiącami zajmowały pierwsze pozycje na listach przebojów, a ostatni z nich sprzedał się w liczbie 6 mln kopii.


* Captain Jack

Jeden z najbardziej znanych zespołów lat 90-tych. Udało im się zdobyć aż 19 złotych i platynowych płyt oraz niezliczoną liczbę innych wyróżnień. Ich znakiem rozpoznawczym są wojskowy styl, dynamiczne teledyski i szybko wpadająca w ucho muzyka.


* La Bouche

Niemiecki duet połowy lat 90-tych stworzony przez Melanie Thornton oraz rapera Lane McCray. Zadebiutowali utworem „Sweet Dreams”, rok później na listy przebojów trafił ich kolejny utwór „Be My Lover”, w tym samym roku uznany za najczęściej graną piosenkę w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie rozeszło się ponad 6 mln kopii utworu.

Więcej o: