Policja ustaliła, kto zabił małe kociątko i pochwalił się tym w internecie

Najpierw uderza główkę kota łopatą, potem rzuca go na ziemię. I zaczyna kopać dół. W międzyczasie trąca łopatą nieprzytomnego kociaka i zdziwiony komentuje: ?O jeszcze żyje. Ha ha, pochowamy go żywego. ha ha ha ha?. Wstrząsający film z egzekucji zwierzaka elektryzuje od wczoraj media społeczne.

Spodobało ci się? Polub nas

Chciałyśmy bardzo podziękować wszystkim i każdemu z osobna, którzy zasypali nas informacjami o zwyrodnialcu, który dokonuje egzekucji na małym kotku chwaląc się tym na filmie i zamieszczając na fb. (więcej info tu - UWAGA DRASTYCZNE! http://www.mikropsy.org/egzekucja-malego-kotka-okrucienst / )
Informujemy, że złożyłyśmy doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
Jeżeli ktokolwiek z Was posiada jakieś informacje, które pomogą w schwytaniu tego "czegoś" prosimy o wysyłanie ich bezpośrednio na Policję
mokotow@policja.waw.pl w tytule SWD 436722/15 lub do nas
mikropsydoadopcji@o2.pl
Dziękujemy Wam bardzo bardzo! Jesteście NIESAMOWICI! Wierzymy, że z naszą pomocą Policja złapie tego coś! a Policjantom dziękujemy za wyrozumiałość i serce!
Prosimy również MEDIA o pomoc w nagłośnieniu sprawy!
- Dzięki pracy naszych funkcjonariuszy udało się ustalić, że historia filmu sięga czerwca  - mówi kom. Joanna Banaszewska, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II. - Powstał w Jarosławiu, a nakręcił go 16-letni mężczyzna, wniosek w jego sprawie został skierowany do sądu rodzinnego - dodaje.
W tej chwili chwili stołeczna policja zajmuje się ustaleniem, kto i dlaczego ponownie wrzucił nagranie do sieci.
Na wczorajsze bestialstwo natychmiast zareagowała Fundacja Mikropsy, która zgłosiła sprawę na policję. - Nikt nie jest bezkarny wobec krzywdy wyrządzonej na bezbronnej niewinnej istocie, której egzekucję wstawia się do Internetu żeby zabłysnąć. Zabłyśniesz chamie! w prokuraturze! - możemy przeczytać na stronie internetowej fundacji.
Jeśli ktoś wie, kto wrzucił film do sieci, proszony jest o kontakt ze stołeczną policją: mokotow@policja.waw.pl, e-mail zatytułowany SWD436722/15.

 

Więcej o: