10. urodziny Radia Kampus. 27 października wielki koncert: Taco Hemingway, Rysy, Pablopavo i Earl Jacob

Koncerty urodzinowe Radia Kampus stały się już tradycją, organizowane co roku w październiku. Na tegorocznym w klubie Palladium zagrają: Taco Hemingway, Rysy, Pablopavo i Earl Jacob.

Spodobało ci się? Polub nas

Radio Kampus znają chyba wszyscy warszawscy studenci. To studencka stacja, w której nie brakuje rozmów o mieście, wydarzeniach, kulturze, problemach studentów itd., ale to ze względu na niebanalną i niesformatowaną muzykę rozgłośnia zyskuje kolejnych słuchaczy, nie tylko wśród studentów.

 

urodziny radia kampus10 urodziny Radia Kampus

Podczas tegorocznego koncertu w Palladium nie zabraknie bliskiej słuchaczom alternatywy i zaprzyjaźnionych artystów.

Taco Hamingway

Taco Hamingwayfot. facebook.com/tacohemingway

Gwiazdą urodzinowej imprezy będzie Taco Hemingway: przyszłość polskiego hip- hopu. W bardzo krótkim czasie zdobył kilkadziesiąt tysięcy fanów. Wyróżnia się na polskiej scenie hiphopowej oryginalnym i niepowtarzalnym stylem. To rap dla tych, którzy nie słuchają na co dzień tej muzyki.

Pablopavo

Pablopavofacebook.com/Pablopavo

Kolejną gwiazdą tego dnia będzie Pablopavo: nawija, nieco śpiewa i okazjonalnie gra na gitarze w różnych zespołach. Również komponuje i pisze teksty. Znany z wielu projektów solowych i nie tylko. Członek zespołu Vavamuffin.

Rysy

Rysyfacebook.com/rysymusic

Dalej będą Rysy, czyli nowy projekt muzyczny Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko, znanego z zespołu Sonar Soul, z udziałem Justyny Święs, wokalistki duetu The Dumplings. Rysy grają w klimacie electronic/experimental.

Earl Jacob

Earl Jacobfacebook.com/earljacobmusic

27 października wystąpi też Earl Jacob, który od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 roku jest członkiem formacji Pablopavo i Ludziki. Od 2010 do 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. W międzyczasie miał również niekłamaną przyjemność śmigać w superskładzie Soul Operators. To wszystko czyni Earl Jacoba doświadczonym graczem na polskiej scenie muzycznej. Graczem, który wreszcie postanowił to doświadczenie przekuć w debiut solowy, a od dziś w sklepach można już kupić jego najnowszy album "Czuły Rambo".

10 urodziny Radia Kampus, wtorek 27 października godz. 19, Klub Palladium

Więcej o:
Skomentuj:
10. urodziny Radia Kampus. 27 października wielki koncert: Taco Hemingway, Rysy, Pablopavo i Earl Jacob
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX