"Warszawa jest trendy" - miasto zaprasza na bardzo imprezowy pierwszy weekend września

50-godzinny maraton kulturalny wystartuje w piątek 4 września. Do niedzielnego wieczora warszawiacy będą mogli wziąć udział w koncertach, widowiskach plenerowych, zawodach sportowych i pokazach filmowych. Na większość imprez wstęp jest wolny.

Spodobało ci się? Polub nas

To już kolejna edycja maratonu imprez w stolicy pod hasłem „Warszawa jest trendy”. Od piątku (4 września) od godz. 18 do niedzieli (6 września) do godz. 20 w całym mieście odbywać się będą  setki wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zaplanowano m.in. koncerty plenerowe, wieczorami i nocą będzie się można bawić w wybranych klubach i restauracjach oraz kinach i teatrach na koncertach, spektaklach teatralnych oraz nocnych pokazach filmowych.

„Chcesz pobić rekord Guinnessa w grze na największej planszy Monopoly? Co powiesz na niemy film w ogrodzie, z muzyką na żywo, albo spotkanie z Muminkami? A może wolisz poczuć brak grawitacji podczas przeprawy przez most tybetański? A śpiewanie piosenek w tramwaju? Podniebna kolacja?” - tak zachęca warszawiaków do wzięcia udziału w jednym z wydarzeń stołeczny ratusz, organizator „Warszawa jest trendy”. Przez 50 godzin m.in. będzie można zwiedzić podziemia Pałacu Kultury i Nauki, zjeść śniadanie nad Wisłą, potańczyć w międzypokoleniowej dyskotece, wziąć udział w spacerze z przewodnikiem albo posłuchać Fryderyka Chopina na Krakowskim Przedmieściu.

Na większość imprez wstęp jest wolny. Można też skorzystać ze zniżek na Kartę Warszawiaka lub Młodego Warszawiaka.

Szczegółowy program imprez możecie znaleźć na stronie internetowej urzędu miasta.