Targi Mody w Arkadach Kubickiego - czyli Summer Crush on Hush. Spotkaj się z młodymi projektantami

Już 13 i 14 czerwca odbędzie się Summer Crush on HUSH, czyli targi młodych projektantów. Będzie można spotkać blisko 100 polskich projektantów i marek, przymierzyć najnowsze letnie kolekcje i skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej wyłącznie na HUSH.

Spodobało ci się? Polub nas

HUSH Warsaw to obecnie uznawana za jedną z najlepiej działających platform sprzedaży offline w Polsce. Za powstanie i rozwój "HUSH" odpowiadają dwie koleżanki - Anna Pięta i Magda Korcz. W ciągu zaledwie dwóch lat udało im się zorganizować już kilka edycji targów mody, wśród nich jedną z największych - na Stadionie Narodowym.

- Staramy się z otaczającej nas szarej rzeczywistości skleić coś wartościowego. Selekcja wystawców jest ciężkim zadaniem, ale dzięki niej widzimy, jak bardzo nasi wystawcy odróżniają się na tle reszty rynku - mówiły dziewczyny w rozmowie z MetroWarszawa.

Hush WarsawK PICTURES

Przyszedł więc czas na letnią edycję targów. Summer Crush on Hush potrwa dwa dni (13 i 14 czerwca), a odbędzie się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. - Pokażemy dużo nowości, obiecujących debiutów i najbardziej popularnych "hushowych" marek. Odwiedzający jak zwykle będą mogli skorzystać z porad stylistek, odwiedzić stoiska "beauty" i powierzyć dzieciaki czułym opiekunkom w strefie zabaw - informują organizatorki.

A teraz najważniejsze. Kogo spodziewać się na targach? Lista wystawców jest długa. Wśród nich znalazły się tacy projektanci i marki jak Maciek Sieradzky, Confashion, Daria Siwiak, Mamapiki, Paulina Ptashnik, Pola Rudnicki, Madox Design czy Risk Made in Warsaw.

Hush WarsawSzymon Brzóska

Marki 6. Edycji HUSH Warsaw - Summer Crush:

A158 / ACEPHALA/ AGA PRUS/ ALEKSANDRA MARKOWSKA/ ANIMAL KINGDOM/ ANKA KRYSTYNIAK/ ANNA DUDZIŃSKA/ BASIC STATION/ BAWSOME/ BENEVENTO/ BERENIKA CZARNOTA/ BODYMAPS/ BOOSO/ BUSY MONDAY/ CANDY FRIDAY/ CONFASHION/ DARIA SIWIAK/ DIANA JANKIEWICZ/ DELIKATESSEN/ DRESSAP/ ELENA CIUPRINA/ ELFJOY/ EMILIA KOHUT / FEJKIEL/ HAPPY SOCKS/ HARMNNI/ JAROSŁAW EWERT/ JOANNA ORGANIŚCIAK/ JUNE DESIGN/ KARINA KROLAK/ KAS KRYST/ KATARZYNA SOKÓŁ/ KISS THE FROG/ KOMONO POLSKA/ KOSSMANN/ KUBATEK/ KUKUKID/ LA BOBA/ LABRADOR FACTORY/ LANA NGUYEN/ LELUI/ M.CERAN/ MACIEK SIERADZKY/ MADOX DESIGN/ MAMAPIKI/ MESSO/ MOMI-KO/ MONGREI/ MO61/ MUMU/ NOSWEET/ NOWIŃSKA/ NUMER/ ORSKA/ OSTROWSKI DESIGN/ PAULINA PTASHNIK/ POLA RUDNICKI/ RAW/ RILKE/ SI-MI/ SLAVA/ SLEEPLESS IN WARSAW/ SUIT DENMARK/ TAKK/ WEARSO./ WHITE TENT/ WIOLA WOŁCZYŃSKA/ YANKO/ ZAQUAD.

Przestrzenie specjalne:
ANIA KUCZYŃSKA/ BALAGAN/ BIELENIA/ BY MY DESIGN/ DREAM NATION/ ELEMENTY/ ENNBOW/ EST BY ES./ FRUIT BIJOUX/ GLOOMY SUNDAY/ JOANNA HAWROT/ JUSTYNA CHRABELSKA/ KAASKAS/ LE PETIT TROU/ LEBRAND/ LOUS/ MOONS VARSOVIE/ RISK MADE IN WARSAW/ RUSH DNM/ ZOFIA CHYLAK.

Targi mody Hush Warsawmateriały prasowe

Targi rozpoczną się o 11:00 i potrwają - w sobotę do 19:00, w niedzielę do 18:00. Wstęp na targi jest płatny. Dla osób nie posiadających karty kosztuje 10 zł, osoby, które zarejestrują się na kartę w dniu targów zapłacą 5 zł, osoby, które zarejestrują się na kartę do 12 czerwca wejdą za darmo. Podobnie jak posiadacze karty Premium z 2014 roku. Na kartę można się zarejestrować na stronie HUSH Warsaw.