Taksówka w Sylwestra? Lepiej złóż zamówienie z 24-godzinnym wyprzedzeniem
- Jedyna chwila wytchnienia to 6 minut między 23.57 31 grudnia a 00.03 1 stycznia. Ale bywa tak, że telefony w centrali zaczynają dzwonić już minutę po północy - mówi Agata Wieczorek, dyrektor strategiczny Wawa Taxi.
Dlatego, aby dodzwonić się w sprawie transportu, najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie taksówki z 24-godzinnym wyprzedzeniem lub na konkretną godzinę. - Niepisana praktyka korporacji taksówkarskich jest taka, że kursy rezerwuje się na bieżąco. Pozwala to uniknąć problemów związanych z odwoływaniem zamówień w ostatniej chwili, niezjawianiem się klientów w umówionym miejscu i brakiem kontaktu z nimi. Dzięki temu udaje się zapobiec blokowaniu samochodów, z których mogliby skorzystać inni - tłumaczy Agata Wieczorek.
Spodobało ci się? Polub nas
Jak w takim razie zwiększyć szanse na zamówienie taksówki w Sylwestra? Zamiast dzwonić na infolinię korporacji taksówkarskiej, warto spróbować zarezerwować taksówkę SMS-em lub przez internet. - Wiadomość czy mail mają większą szansę „przebicia się”, a przyjęcie zlecenia jest potwierdzane zwrotną informacją zawierającą numer rejestracyjny pojazdu i link z danymi lokalizacyjnymi, dzięki czemu drogę taksówki można obserwować na internetowej mapie - wyjaśnia dyrektor strategiczny Wawa Taxi.
Taką usługę proponuje również m.in. Taxi Volfra, Sawa Taxi, Wawa Taxi, Super Taxi, MPT.
-
Tłumy "surferów trzeciej fali" w Basenie Piwnym w Warszawie. "Kandydaci do nagrody Darwina" [WIDEO]
-
Warszawa. Tajemnicze białe kapsułki porozrzucane na trawnikach. Jest śledztwo. "Kto za tym stoi?"
-
Śmiertelne potrącenie na Grójeckiej. Policja poszukuje świadków i prosi o przesyłanie nagrań
-
Warszawa. Wirus ptasiej grypy wykryty na terenie zoo. Zostały wdrożone specjalne procedury
-
Warszawa. Zniknęła tablica upamiętniająca Lecha Kaczyńskiego. "Dowiedzieliśmy się z mediów"
- Dyspozytor nie miał gdzie skierować karetki z zakażonym pacjentem. "To nie żart. Wszędzie kicha"
- Warszawa. 15-latka kilka razy dźgnęła matkę nożem. Teraz jest w schronisku dla nieletnich
- Szpitale Wolski i Czerniakowski bliskie zapełnienia, w Bielańskim "full". Brakuje ponad 120 lekarzy
- Dzień Żołnierzy Wyklętych. Zmiany w organizacji ruchu z powodu przemarszy
- Anin. Mężczyzna zadźgał kolegę, a jego ciało zakopał w lesie. 34-latek zatrzymany