Jedyny w swoim rodzaju klub - na 31. piętrze Spektrum Tower. Widok oszałamia [WIDEO]

Lokal znajdujący się na samym dachu jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie, nie mógł nazywać inaczej. The View Warsaw to miejsce ekskluzywne, w którym za stolik dla kilku osób zapłacić można nawet 2 tys. zł., tworzone na bazie najlepszych klubów nowojorskich na tzw. "rooftopach", czyli po prostu - na dachach. Oficjalne otwarcie już 10 lipca.

Spodobało ci się? Polub nas

Takiego klubu w Warszawie jeszcze nie było. - "The View" to pierwszy klub w Warszawie znajdujący się powyżej tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki (The View 122m / PKiN 114m), ma wyznaczać nowe standardy klubu w Polsce - czytamy w opisie klubu.

To dzieło ludzi, którzy w Nowym Jorku posiadają dwa kluby na dachach wieżowców. - Na Manhattanie takich klubów jest mnóstwo, rooftop na rooftopie - mówi Paweł Bieńkowski z Aqua Agencja PR, odpowiedzialny za marketing i promocję The View Warsaw. - Gdy jakiś czas temu wrócili do Polski, na nowo się w niej zakochali, stwierdzili, że Warszawa zdecydowanie zasługuje na tego typu miejsce - dodaje.

My też tak uważamy. Klub na razie jest niewielki, bo znajduje się wyłącznie na dachu - to 31. piętro budynku Spektrum Tower przy Twardej 18. Na przełomie września i października właściciele planują otworzyć również salę zamkniętą - na 28. piętrze. Będzie się tam znajdować bar, parkiet taneczny, DJ-ka oraz 60m2 VIP room, do którego będzie oddzielna winda. Na razie są tam jeszcze biura, ale niedługo wejdą robotnicy i zaczną robić generalny remont.

The View Warsaw materiały prasowe

The View Warsaw materiały prasowe

The View Warsaw materiały prasowe

Wracając do rooftopu - po pierwsze zobaczcie ten widok. To 360 stopni widoku na całą Warszawę. Tuż przed naszymi oczami jest Cosmopolitan i Q22, niestety Pałacu Kultury widać tylko skrawek. Poza tym - bajka.

Przestrzeń na dachu nie jest bardzo duża - znajduje się tam okrągły bar, specjalna strefa VIP, parkiet oraz stoliki z półokrągłymi, białymi, skórzanymi kanapami. Zdaniem Bieńkowskiego zmieści się tam nawet 450 osób. - Na imprezy przedpremierowe przyszły tłumy. Kolejka przed wejście do Spektrum Tower stała do 3 nad ranem - opowiada.

The View Warsaw Zdjęcia z sobotniej imprezy/ Andrzej Bocheński/ materiały prasowe

The View Warsaw Zdjęcia z sobotniej imprezy/ Andrzej Bocheński/ materiały prasowe

Jeżeli chcecie zobaczyć klub jeszcze przed oficjalnym otwarciem 10 lipca, możecie to zrobić. W piątek i w sobotę normalnie odbędą się tam imprezy. Ale, jak mówi Bieńkowski - warto rezerwować stolik, żeby nie stać w długiej kolejce. - Ceny za rezerwację stolika zaczynają się od 500 zł. Loża VIP to koszt 2 tysięcy złotych - informuje Bieńkowski. W cenę rezerwacji wliczony jest alkohol.

Żeby dostać się do The View Warsaw nie trzeba oczywiście rezerwować wcześniej stolika. - Jesteśmy otwarci na wszystkich, ale koncentrujemy się przede wszystkim na wynajmowaniu loży - mówi Bieńkowski. Oraz na muzyce. - Miejsce ma ciągle zaskakiwać bogatą ofertą muzyczną. Stała współpraca z najlepszymi DJami oraz muzykami na świecie daje gwarancje najwyższej zabawy w klubie "The View" - słyszymy.

The View Warsaw metrowarszawa.pl

The View Warsaw jak informuje Paweł Bieńkowski współpracuje z firmą Kayax promującą ciekawych polskich muzyków, będzie również ściągać gwiazdy z zagranicy. Imprezy będą tematyczne (w najbliższy piątek nacisk położony będzie na muzykę R'n'B, w sobotę na HOUSE). W zależności od gwiazdy zmieniać się będzie cena za wstęp. - Będą i imprezy za 20 zł, a nawet za 100 zł. Ale będą również takie, na które wstęp będzie całkiem za darmo - informuje Bieńkowski. Co najważniejsze, będą imprezy z muzyką na żywo.

Plan wydarzeń:

03.07 - Morowy Vibe

04.07 - Michael Canitrot, Georgina Tarasiuk

10.07 - Eve, Martin2smoove - impreza otwarcia

11.07 - Maya, Dave Mayer