Komentarze (74)
Deweloper buduje na Mokotowie apartamentowiec i blokuje buspas, a kierowcy stoją w korkach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gerin

  Oceniono 24 razy 2

  Na co dzień, dostarczam towary na budowy w Niemczech i tam odbywa się dokładnie tak samo, wszyscy chcą nowych mieszkań ale budowy nikt nie chce. Niestety w dużych miastach, w centrach nie da się wjechać prawie 20 metrowym pojazdem na teren budowy jest to niemożliwe technicznie i trzeba blokować pas ruchu. Kierowcy ciężarówek też sie stresują i denerwują tym że muszą blokować pas troszkę wyrozumiałości każdemu się spieszy ale afery z tego nie trzeba odrazu robić i zrzucać wszystko na kierowców owych ciężarówek. Tutaj rozładunki odbywają sie poprzez blokowanie pasa ale gdy firma budowlana wystąpi o zamknięcie pasa ruchu na potrzeby rozładunku i wszystko będzie zgodnie z przepisami korki i tak się nie zmniejszą, będzie dokładnie tak samo ale droga bedzie przewęzona nie na 20 metrach a na stu...

 • alex_lodz

  Oceniono 1 raz 1

  Podobna sytuacja od dwóch dni na Prymasa przy Kasprzaka

 • hardy01

  0

  Pouczenie? To tylko zachęta.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 2 razy 0

  Zabroń mi. I tak mam to w dupie.

 • nieprawomyslny

  Oceniono 8 razy 0

  niby dlaczego ZDM miałby reagować skoro miasto wzięło kasę od dewelopera za budowę tych -pożal się boze- apartamentowców. Zwykły człowiek może sobie co najwyżej popsioczyć, a i to nie do końca, bo go jeszcze oskarżą o mowę nienawiści

 • jankowalsk

  Oceniono 16 razy -2

  Deweloper , w końcu wykupi zezwolenie na wyłączenie jednego pasa ruchu. I tym sposobem będziecie nada stać w korkach a cenę tego zobaczycie w wyższych kosztach mieszkań, (jak masz już mieszkanie to twoje dzieci jeszcze nie mają). Budując prawoskręt, wjazd na tą posesję zabiorą wam co najmniej 2 pasy ruchu, najgorsze przed wami. Myślcie... a nie tylko tu i teraz.
  Mieszkać gdzieś trzeba, a jeździć ....? można rowerem i smogu nie będzie. Słów brakuje jak czyta się te komentarze na temat co "ludziom" się należy.

 • benia_b

  Oceniono 9 razy -3

  Co w tym nadzwyczajnego? DD za rządów HGW mógł zawsze więcej i nic się nie zmieniło.

 • bamapo

  Oceniono 7 razy -3

  Wiadomo deweloperzy kasta uprzywilejowana, ale nie rozumiem dlaczego zablokowanie buspasa którym co kilka minut jedzie autobus miałoby mocno korkować okolicę?

 • sandiii

  Oceniono 12 razy -4

  Korki tworzą samochody i tylko samochody. Ten dostawczak/ciężarówka gdyby tam nie stał to ... korek byłby taki sam. Jednak jak miło zrzucić winę za korki na ten jeden samochodzik, a nie na tysiące innych ...

 • seaman_pl

  Oceniono 6 razy -4

  Zabrakło tematów, więc redaktor dyżurny sięgnął po złych deweloperów, bo to zawsze wzbudza emocje, głównie wśród frustratów

 • lumur

  Oceniono 5 razy -5

  Jak wy komentujący macie w d... wszystkich pracowników. Dostawy nie mogą być realizowane przed 6 rano bo sąsiedzi krzyczą, że się zakłóca ciszę nocną. A pracownik budowy też Człowiek i chciałby do pracy chodzić na 7, a nie 4 rano.

 • fafran

  Oceniono 12 razy -6

  Typowe pieniactwo. Jeżdżę codzienne sobieskiego wożąc córkę do szkoły i tak to prawda sa tam korki. Sytuacje może poprawić tylko metro do Wilanowa.

 • beton44

  Oceniono 12 razy -6

  Ale o co idzie - Czerscy - wszak Warszawianie tak zagłosowali - żeby było jak było - czyli nad przedłużeniem epoki pani Bufetowej - gdzie developerzy i łowcy kamienic czują się jak rekiny w oceanie :-)

  DEMOKRACJA !!!

  DEMOKRACJA !!!

  DEMOKRACJA !!!

 • spokojniesiezmiescisz

  Oceniono 19 razy -9

  A nagrywający to nie tworzy korka? Czemu toczy sie zamiast jechać jak inni? Większośc korków powstaje właśnie dzięki takim Bartoszom toczącym się jak piz..a.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX