Komentarze (74)
Deweloper buduje na Mokotowie apartamentowiec i blokuje buspas, a kierowcy stoją w korkach
Zaloguj się
 • cyniczny.komentator

  Oceniono 49 razy 41

  Nie no, spoko. Udzielono pouczenia. To po co developer ma kombinować i np. odpłatnie zająć pas ruchu, skoro wszystko kończy się na pouczeniu? Brawo służby miejskie!

 • 1stanczyk

  Oceniono 37 razy 37

  "Rozumiem, że prace muszą zostać wykonane i materiały dostarczone, ale na Boga, czy trzeba robić to w godzinach szczytu?"

  Nie trzeba . . .

  Ale to jest nasz kraj, to jest kraj w którym nieomal wszyscy mają wszystkich głęboko w dupie.
  To są te wieki naszego cywilizacyjnego zacofania których nie których niestety nie tylko nie zdołał wymazać ale niejako ugruntował swoim prymitywnym prostactwem gó...any awans społeczny "dyktatury proletariatu"

  To jest ta nasza wieśniacza (w najgorszym rozumieniu tego słowa) wyrosła z gó...anego awansu społecznego "dyktatury proletariatu" obowiązująca w kraju "kultura".

  "Kultura" warcholskich nie tylko samczych prostaków i chamów do których jeśli cokolwiek jeszcze dociera to cały czas ta sama jak przed wiekami pańszczyźniana chłosta.

  Inaczej mają to PRL-owskie, to sowieckie wyniesione z domu rodzinnego (podobne zresztą bardzo do tego arabskiego) przekonanie świat do nich należy.

 • pawello-wawa

  Oceniono 26 razy 22

  A wjazd pojazdem o takim tonażu na chodnik i ścieżkę rowerową to też pouczenie? Przecież i chodnik i ścieżka nadają się do remontu. Za czyje? Ja siem pytam

 • g.prawda

  Oceniono 16 razy 14

  Zapraszam na Żelazną, gdzie samochody z kilku budów permanentnie blokują jezdnię. No i codziennie rano w całym mieście jest masa "zepsutych" dostawczaków stojących na światłach awaryjnych na jezdniach.

 • kosnok

  Oceniono 17 razy 13

  Na Al. Jerozolimskich na wysokości Ursusa i Michałowic od pół roku też coś kopią i ciągle zajęty jest jeden z dwóch pasów przez koparki, ciężarówki itd, do tego warstwa kamieni i błota i codziennie nowe dziury ;).

 • zuuuraw

  Oceniono 21 razy 11

  To że deweloper buduje "apartamentowiec" z oknami "apartamentów" w odległości, tak na oko, 5-6 metrów od stale zakorkowanej trasy przelotowej, mnie nie dziwi. Dziwią mnie ludzie, których nikt przecież nie zmusza, a którzy ładują ogromne pieniądze by wdychać cały dzień smog samochodowy. Jeszcze bardziej dziwią włodarze miasta, którzy wydają warunki zabudowy zezwalające na sytuowanie mieszkań na skrajni tras szybkiego ruchu, bez żadnego pasa ochronnego.

 • justas32

  Oceniono 17 razy 11

  Znam takiego dewelopera co wybuduje dwa wieżowce - i nic mu nie zrobicie ...

 • putin2000

  Oceniono 13 razy 11

  Używanie awaryjnych do parkowania, gdzie się rzewnie podoba, to powszechna praktyka. Nie tylko w Warszawie.

 • spamboy

  Oceniono 12 razy 10

  A co z taksiarzami którzy rano permanentnie stają gdzie popadnie "bo oni muszą" swój biznes prowadzić. Podobnie z dostawczakami blokującymi ruch. Im wolno bo przecież nie będzie parkował na płatnym miejscu postojowym i donosił ze 100 metrów towaru.

  A milicaje? Cóż... jak nie na miesięcznicach, to pilnują kacyków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX