Komentarze (61)
Dzwonisz 200 razy, a i tak się nie dodzwonisz. "Telefon terkocze, ale przyciszony, żeby nie przeszkadzał"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • net_friend

  Oceniono 7 razy 3

  Proponuję mój prosty eksperyment konsumencki. Dojść do biurka rejestracji i zapytać dlaczego nie odbierają. Dowiecie się, że to nieprawda. Jednocześnie wybrać na komórce numer do rejestracji (będzie cisza) i pokazać to obsłudze. I przygotować się na wymówkę od głupich dla głupich.

 • j-ugo

  Oceniono 3 razy 3

  Przychodnia przyszpitalna: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne GUMed w Gdańsku.
  W tej przychodni jest naprawdę dobrze. Przy kontuarze jest 4-5 stanowisk do rejestracji osobistej. Na rejestrację zależnie od pory dnia czeka się 15 minut do 1 godziny.
  Jedna pani obsługuje telefon, nie trzyma telefonu przy uchu, ma słuchawki - można dodzwonić się.
  Zarejestrować można się też mailem. Na odpowiedź czeka się do 48 godzin.
  Dzień przed wizytą zarejestrowany pacjent otrzymuje SMS z przypomnieniem terminu.

 • Mirek ...

  Oceniono 5 razy 3

  dajcie im " tej białej śmierci " więcej pieniędzy

 • didja

  Oceniono 7 razy 3

  Oprócz opisywanych przez przedmówców okoliczności problem wynika też z niedoboru personelu. Dla cięcia kosztów te same kobiety w rejestracji muszą rejestrować pacjentów stojących często w niemałej kolejce i odbierać telefony - no to na te ostatnie już nie ma czasu. A w mniejsztcg przychodniach to jeszcze bywa tak, że rejestratorka jest jednocześnie pielęgniarką, i wychodzi z pacjentami do gabinetu zabiegowego. O ile pamiętam, to tylko w jednej znanej mi przychodni, oczywiście - prywatnej, zetknęłam się w sytuacją, że do rejestracji telefonicznej oddelegowana była inna pracownica niż do obsługi "przy kontuarze".

 • nik_itam

  Oceniono 2 razy 2

  Białystok Oko Med, tam również telefony nie odpowiadają. Rejestracja tylko osobiście. Poza tym sama znam kilka pielęgniarek pracujących w rejestracji. Im jest naprawdę ciężko, pracują na emeryturze. W rejestracji od wielu, wielu lat. tak długo, że zapomniały jak zrobić zastrzyk.

 • pamparampa

  Oceniono 12 razy 2

  Obrzydliwy donos. Zarządzanie nienawiścią i gniewem. To jest problem systemowy, a nie postawa ucieczkowa. Polacy to w większości wredne zgniłki, które uwielbiają się pastwić nad panią z okienka, ale przed szefem i panem władzą od razu stoi na baczność. Chamstwo zasługuje tylko na chamską obsługę.

 • justsaying

  Oceniono 5 razy 1

  Wprowadzić opłaty za rejestracje to telefony będą odbierane. Natomiast ludzie którzy nie odwołali wizyty i się nie pokazali musieliby zapłacić za wizytę. Jestem pewien ze problem byłby rozwiązany.

 • Oceniono 1 raz 1

  w toruniu na pulmunologi to samo.siedzi, z poruszaniem się ma problem i czeka na tą emeryturę.no i wisi non stop. na słuchawce prowadząc prywatne rozmowy

 • hk043

  Oceniono 1 raz 1

  Korupcja, 500+ gdzieś tam trzeba Budżet skrócić

 • jerzytop

  Oceniono 3 razy 1

  Ale to dziwne . Przez dwa dni próbowałem dodzwonić się do Salusa w Słupsku . Skutek ten sam . Poszedłem osobiście dowiedzieć się jakie kolejki są do specjalisty na badania . Zrezygnowałem po 30 min czekania . To co dzieje się w niektórych naszych kochanych przychodniach nie zawsze da sie opisać

 • insto

  Oceniono 11 razy 1

  ciekawe bo my mamy od groma pacjentów, którzy uciekają przed brytyjska czy niemiecka służba zdrowia bo chcą się w końcu wyleczyć ...

 • typowynazista

  0

  SPDSK - Warszawa.
  Rejestracja "twarzą w twarz" zamknięta o 15 (pusto i głucho). Ale pod telefonem jest oddzielna ekipa działająca do 18 - tam telefony odbierają, bo to ich jedyne zadanie. I tak to się robi.

 • zgred151

  Oceniono 3 razy -1

  Telefon przeszkadzal w liczeniu kasy z podwyzek .

 • gokle

  Oceniono 15 razy -1

  Dlatego uwazam, ze sluzba zdrowia powinna byc 100% prywatna. Juz nigdy zaden telefon nie bylby przyciszony.

 • ludvik12345

  Oceniono 8 razy -2

  Dzwoniłem 200 razy. Ciekawe dlaczego nie odebrali?? Może dlatego że dzwoniłeś 200 razy...

 • lilo150

  Oceniono 14 razy -10

  co ma babsko za problem? dodzwonić się nie może? a nie może i to nie powód udawać księżną Monaco, recepcjonistki w przychodniach wystarczająco się użerają z bandą roszczeniowych buców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX