Komentarze (93)
Wilanów. Szkoła podstawowa 261 ma problem z klasami przez za niskie sufity
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • onika05

  Oceniono 1 raz 1

  Za niska sala,to sprawdźcie ile dzieci jest w salach przedszkolnych.Rodzice cieszą się,że dziecko dostało się do przedszkola.ale nie mają pojęcia,że gruoa przedszkolna w państwowej placówce liczy 27 dzieci.Cały dzień w hałasie,dzieci są nerwowe i natpobudliwe.I tu nie pomoże terapia 20 minutowa.

 • anna.pcz

  Oceniono 5 razy 1

  Pewnie typowy leming z Miasteczka - chce się wykazać jaki to on aktywny i sprawny, na złość zaszkodzi innym rodzicom. Sfrustrowany, bo mieszkanie pewnie 2 pokoje na siebie żonę i dziecko, kredyt na 20 lat, to trzeba jakoś udowodnić że jednak jest się zaradnym życiowo:))) Niech sobie zmierzy długość prącia i poda wynik, pośmiejemy się.

 • iffa4

  Oceniono 3 razy 1

  Rodzice nie są zadowoleni z takich rozwiązań.
  To po kiego grzyba chodzili z miarką i mierzyli? Naprawdę 6-latkom tak cholernie przeszkadzał niski sufit?

 • i-borowka

  Oceniono 9 razy 1

  Ja w podstawówce w latach 80-tych i liceum też lata 90-te - tez miałam lekcje w piwnicy, z podstawówki pamiętam że bardzo bałam się mieć tam lekcje - okna zakratowane przy samym chodniku, sufity kolebkowe bardzo nisko i małe pomieszczenie, bałam się z eten sufit na nas się zawali, było tak klaustrofobicznie. To wspomnienie mam do dziś.

 • daga_1

  Oceniono 2 razy 0

  A potem ten troskliwy tatuś, który tak bardzo dba o warunki w szkole, zwolni swojego syna z lekcji na tydzień i pojedzie z nim przed feriami pojeździć na nartach.

 • xyz_xyz1

  Oceniono 18 razy 0

  Niech mi ktoś wytłumaczy jedno: Jak te szkoły działały przed reformą wprowadzającą gimnazja? Przecież roczniki były większe niż teraz i też podstawówka miała 8 klas. Jakoś pojąc nie mogę co się stało przez tych 20 lat szkoły się skurczyły czy co? Bo jeśli 20 lat temu mieściło się w danej placówce np. 16 oddziałów to dlaczego teraz się nie mieści? No chyba że budynek szkolny budowany z myślą o szkole małej np. na 12 oddziałów wtedy wszytko jasne.

 • cleon

  Oceniono 9 razy -1

  sam chodziłem do tej podstawówki - co za bzdurny temat z tymi sufitami! Jeśli jakość szkoły ma być mierzona wysokością sufitów to gratuluję!!!

 • pawel.ccc

  Oceniono 4 razy -2

  Szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co jest ta awantura. Biblioteka na Kolegiackiej mieści się za płotem szkoły 261 i została wybudowana zaledwie kilka lat temu. W tej bibliotece są sale przeznaczone na dydaktykę, prowadzone są tam zajęcia m.in. dla przedszkolaków więc najmłodsze dzieci szkolne spokojnie sobie dadzą radę. To nie jest tak, że dzieciaki są pochowane za regałami z książkami. Proponuję redaktorowi sprawdzenie warunków zanim napisze bzdury.

 • Oceniono 10 razy -2

  w wielu starych szkołach są sale w piwnicy , która nie ma 3 metrów, sam miałem lekcje w takich klasach, nie przesadzajmy.

 • nino.rota

  Oceniono 5 razy -3

  Tatusiowi sufit to chyba spadl na glowe.
  To ten typ becwala ktory mierzy z miarka odleglosc auta od kraweznika na egzaminie na prawo jazdy, sprawdza wage towaru z dokladnoscia do 1 grama, czeka na wydanie grosika, awanturuje sie o 0.5 min spoznienie i ogolnie jest upierdliwy.
  Wyrazy wspolczucia dla zony i dziecka

 • grzegorzul

  Oceniono 39 razy -3

  takich zjebów nie brakuje. u mojej żony w szkole podstawowej, w ubiegłym roku, jakiś kołtun napisał skargę do Sanepidu, bo jego dzieciak miał w planie raz w tygodniu za dużo godzin. Sanepid polecił zmianę, ale rodzice zakrzyczeli tego pajaca, bo dzieci miały już dopasowane do planu zajęcia dodatkowe. Na szczęście plan został. ale pomyleńców nie brakuje jak widać.

 • archieil

  Oceniono 16 razy -8

  A jakiś argument?

  Ten przepis wydaje się być przepisem kanarowym... niech zgadnę.

  tatuś wcześniej pracował jako kanar i chciał udowodnić, że jednak ma własną lub kradzioną miarkę?

 • endriu641

  Oceniono 27 razy -9

  Jak ci tatuś wysokość sali zmierzybto nie ma .... we wsi.

 • jurakuz

  Oceniono 22 razy -12

  cholerny oszalały tatuś z komitetu nic tylko lać po pysku taką mendę naprawdę

 • pawel.ccc

  Oceniono 26 razy -12

  Ciekawostką jest to, że te "piwnice" w szkole 261 to są schrony przeciwlotnicze dostosowane do tego aby kilkaset dorosłych osób mogło żyć i funkcjonować przez wiele godzin. Ciekawe czemu jakiemuś lemingowi nie odpowiadała sala o kilka cm. niższa niż 3 mery, w której będą się uczyć maluchy z pierwszych klas podstawówki ? Dyrekcja szkoły powinna podjąć radykalne decyzje i zagęścić klasy do np. 42 osób tak jak bywało w latach wyżu demograficznego. Jakoś nikt od tego nie umarł ani się nie zes...markał. Jeszcze nie tak dawno w tych "piwnicach" mieściła się szkolna świetlica i nikomu to nie przeszkadzało. Lemingowi z miarką proponuję aby zabrał dziecko do "lepszej" szkoły. Na ul. Wandy Rutkiewicz jest elitarna szkoła niemiecka a niedaleko , na Powsinku, szkoła amerykańska. Jak mu polska szkoła nie pasuje o wystarczy wyłożyć kasę i masz luksusy.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 39 razy -25

  No tak, ojciec leming to prawdziwy pech i to na całe życie :(
  Wyrazy współczucia.
  Trzymaj się, młody!

 • karrampa

  Oceniono 41 razy -29

  A tatuś wystąpił już z zapytaniem prejudycjalnym do TSUE i zażadał "opcji nuklearnej" w postaci nałożenia sankcji na Wilanów przez Kumisję Europejską za to rażące naruszenie praworządności ?
  Czy Timmermans już jedzie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX