Kolejne zwłoki znalezione w Piasecznie. Topielca wypatrzył kajakarz

To drugie w ciągu dwóch dni ciało znalezione na terenie Piaseczna. Zwłoki ujawniono w niewielkiej rzece, która przepływa przez miasto. Policja zna już tożsamość zmarłego.

W pierwszy dzień świąt przy jednej z ulic w Piasecznie znaleziono ciało kobiety. Leżało w zaroślach między osiedlem mieszkaniowym a domkami jednorodzinnymi. Z informacji podanych przez TVN Warszawa wynika, że ciało kobiety znalezione przy ulicy Jarząbka w Piasecznie było częściowo rozebrane. Zmarła była mieszkanką miasta, miała 45 lat. Wyszła z domu w Wigilię około godziny 17.

Dzień później w Piasecznie odkryto kolejne zwłoki. Zauważył je kajakarz płynący rzeką Jeziorką. Rzecznik piaseczyńskiej policji w rozmowie z TVN Warszawa powiedział, że ciało prawdopodobnie było w rzece od kilku dni.
- - Było to ciało starszego mężczyzny, wydobyto je z wody. W tej chwili mamy informację od naszych policjantów, że tożsamość została już ustalona. Jest to 58-letni mieszkaniec Piaseczna, który był osobą zaginioną od listopada - tłumaczył Sawicki.

Policja nie chce łączyć tych dwóch spraw.

Więcej o:
Komentarze (29)
Kolejne zwłoki znalezione w Piasecznie. Topielca wypatrzył kajakarz
Zaloguj się
 • honkers

  Oceniono 32 razy 16

  Wygląda na to, że PiS kompletnie sobie nie radzi. W tym rozmodlonym kraju codziennie dochodzi do mordów, napadów a policja tępi i poniża panie stojące na chodniku z różą w ręku albo chroni szeregowego bezzębnego starca otaczając go od narodu kordonem złożonym ze swoich najlepszych funkcjonariuszy...

 • cezaryk

  Oceniono 7 razy 5

  Co robił kajakarz w grudniu w Piasecznie?
  Podejrzane...

 • staryman

  Oceniono 4 razy 4

  "... Zwłoki ujawniono w niewielkiej rzece, która przepływa przez miasto... "
  ===================================================
  Gwoli ścisłości, to Jeziorka przepływa raczej koło Piaseczna, niż przez nie.
  Przez Piaseczno przepływa niejaka Perełka, słynna od czasu, gdy w 2010 r. ku ogólnemu zdziwieniu wylała, powodując liczne szkody (np. zalewając piwnice nowego sądu, gdzie umieszczono akta). Zdziwienie wynikało stąd, że Perełka na ogół przypomina raczej rów melioracyjny niż cokolwiek innego. Komuś przedtem zabrakło wyobraźni i nie przewidział, że przy dużych opadach skromniutka Perełka może się nie zmieścić w wąskich przepustach. A starzy mieszkańcy pamiętali, że przed wojną Perełka też spowodowała lokalną powódź...

 • justas32

  Oceniono 5 razy 3

  Pytanie podstawowe - co tam robił kajakarz ...

 • motyw4

  Oceniono 47 razy 3

  wolał się utopić niż żyć w tym pisim raju :( ech, do czego to już doprowadza ludzi ta cała pisiorska "dobra zmiana" :(

 • dublet

  Oceniono 14 razy 2

  W 2017 roku śmiertelność wśród Polaków wzrosła o 8%, 2018 będzie jeszcze "lepszy". To celowe działanie tymczasowego rządu okupacyjnego PiS.

 • alinare

  Oceniono 12 razy -6

  to wygląda na morderstwo.

 • furious07

  Oceniono 17 razy -13

  Jak widać debile nie mają swiąt rodzinnych to brandzlują się przed kompem. Ale jesteście żenujący :-P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX