Kolizja na trasie S8. Zderzyły się trzy pojazdy. Dwa pasy w kierunku Poznania zostały zablokowane

Na trasie S8 w kierunku Poznania doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. To dwie ciężarówki i laweta, która przewoziła sześć samochodów osobowych. Kierowcy jadący w stronę stolicy Wielkopolski muszą liczyć się z licznymi utrudnieniami.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o kolizji na trasie S8 o godzinie 10:39. Z ustaleń "Gazety Wyborczej" wynika, że w zdarzeniu wzięły udział trzy pojazdy. Kierowca ciężarówki uderzył w lawetę przewożącą sześć samochodów osobowych, ta z kolei uderzyła w kolejną ciężarówkę. Portal warszawawpigulce.pl podaje, że biorąca udział w kolizji laweta przewoziła pojazdy luksusowe, które zostały poważnie uszkodzone.

>>> Wkurzają cię korki? Tak trzeba jeździć, by je rozładować

Kolizja na trasie S8. Na jezdni w kierunku Poznania utworzył się korek

W wyniku zderzenia nikt nie został ranny. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują służby. W wyniku kolizji zablokowane zostały dwa z trzech pasów w kierunku Poznania. Występują poważne utrudnienia w ruchu drogowym.

Więcej o:
Komentarze (14)
Kolizja na trasie S8. Zderzyły się trzy pojazdy. Dwa pasy w kierunku Poznania zostały zablokowane
Zaloguj się
 • kixx

  Oceniono 12 razy 6

  zderzyly sie 3 ciezarowki(slownie :trzy,powtorze TRZY!!!)
  czego brakuje warszawskim sluzbom ze usuwanie skutkow tego wypadku trwalo 10 godzin(powtorze dziesiec godzin,DZIESIEC)
  przeciez to dramat

 • polokokt

  Oceniono 6 razy 4

  Czy tam jest zakaz wyprzedzania się aut ciężarowych? Jeśli nie to powinien być. To co się dzieje jak wybije godzina 10:00 lub chyba 21:00 (lub 22:00 - nie pamiętam), gdy trasa zostaje otwarta dla TIRów.... z trzech pasów dwa zapchane ciężarówkami. Tak samo tu, towarzystwo ruszyło o 10:00 z rogatek Warszawy i zaraz wypadek zorganizowali. Generalnie trasa jest zapchana do granic możliwości, nie ma dnia bez wypadku. Widać że potrzeba ten ruch wyrzucić na jakąś dalszą obwodnicę Warszawy.
  Ja jechałem mniej więcej 20 minut po wypadku, gdy jeszcze nie było wiadomo że aż taki klops się zrobił i nie zdążyłem zjechać w bok. Odcinek który normalnie pokonuje się 5-6 minut jechałem 1h 15min.

 • mxx01

  Oceniono 10 razy 2

  Jak zwykle lawera z Litwy. Kiedy wreszcie te dzikusy litwini nauczą się jeździć??

 • kertog123

  Oceniono 3 razy -1

  Nie ma qu... dnia bez kolozji w tym miejscu - wiec oficjalnie, po raz kolejny z resztą, się pytam:
  kiedy do qrwy nędzy pojawi sie ograniczenie do 80km/h na całym odcinku S8 przez Warszawę i kiedy radasy na każdym wiadukcie ? Czy tak trudno uczyć się od mądrzejszych? Nie mozna pojechac do Wiednia i zobaczyć jak mądrzejsi o dziesiątki lat doświadczeń to rozwiązali?

 • aga_1980.06

  Oceniono 5 razy -3

  Polecam poszkodowanym, w tym pasażerom, którzy w wyniku wypadku doznali obrażeń ciała, skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX