"Jeden z najbardziej niebezpiecznych przestępców" zatrzymany w Hiszpanii. To 44-latek z Targówka

Ukrywał się przed organami ścigania m.in. w Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Malezji i Tajlandii, po trzech latach wpadł w Hiszpanii. Policja zatrzymała 44-latka z Targówka, który ma na koncie udział w zorganizowanych grupach przestępczych. Po sprowadzeniu do Polski będzie odsiadywał wyrok 20 lat więzienia.

44-latek z Targówka był poszukiwany od 3 lat. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, mężczyzna jest uznawany za "jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców". Do zatrzymania doszło dzięki współpracy funkcjonariuszy z komisariatu na Targówku i Komendy Głównej Policji oraz policjantów z Hiszpanii.

Zobacz także: Policja publikuje ku przestrodze: kobieta nie dostosowała prędkości do warunków. Jej auto wypadło z drogi 

Hiszpania. 44-latek z Targówka zatrzymany

Mężczyzna ma na koncie udział w zorganizowanych grupach przestępczych. Był również podejrzany m.in. o posiadanie narkotyków, fałszowanie dokumentów i pieniędzy, korupcję oraz nielegalne posiadanie broni. 44-latek był ścigany czterema listami gończymi. Wydano za nim również Europejski Nakaz Aresztowania. 

Przez kilkadziesiąt miesięcy ukrywał się m.in. w Malezji, Tajlandii, Bułgarii i Wielkiej Brytanii. Jego ostatnim przystankiem była Hiszpania. We wtorek mężczyznę zatrzymano na Majorce.

"Po dopełnieniu wszystkich wymaganych prawem procedur ekstradycyjnych, mężczyzna zostanie sprowadzony do Polski i odpowie za swą przestępczą działalność. Zgodnie z wyrokami sądów, czeka go ponad 20 lat więzienia" - informują policjanci.

Więcej o:
Komentarze (113)
"Jeden z najbardziej niebezpiecznych przestępców" zatrzymany w Hiszpanii. To 44-latek z Targówka
Zaloguj się
 • jerry.uk

  Oceniono 100 razy 96

  Tak, nie tylko wykropkujcie imię i nazwisko, nie tylko zasłońcie mu oczy czarnym paskiem, ale jeszcze zakryjcie mu tatuaże, żeby nikt go nie rozpoznał bo to naruszałoby jego "dobre imię". Tylko w Polsce przestępcy są tak chronieni.

 • marcin.rudzinski

  Oceniono 61 razy 59

  Zastanawiam się jak można poszukiwać bandyty na całym świecie i jednocześnie nie ujawniać jego personaliów.

 • maxwywar2

  Oceniono 56 razy 48

  Wygląda jak przeciętny przedstawicuel suwerena na wakacjach we Władku - w takim stroju wchodzą do biedry. Obowiązkowy smród spod pachy.

 • claudiusz

  Oceniono 44 razy 40

  zanim pojdzie do wiezenia powinien on dostac mozliwosc zrobienia sobie wspolnego zdjecia z BROSZKA a potem zaprosic Banasia na wsoplna kolacyjke....BANASIOWA REPUBLIKA SIE MA WYSMIENICIE!

 • kot_miczurina

  Oceniono 36 razy 34

  Gorliwie chronią, jego „prywatność” ważniejsza od dobra ogółu , i dziwią się później ludzie ze bandyterka podaje ręce premierom, bo to oni tak chronią „dobra” bandytów

 • lastm10

  Oceniono 28 razy 26

  Ojojoj odstawił sterydy i zrobił się grubasek.

  To on witał się z Szydło?

 • duda2016

  Oceniono 31 razy 23

  Duda go ulaskawi, PIS kocha takich "woluntariuszy" do suchej i mokrej roboty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX