Warszawa. Mężczyzna podpalił kobietę i uciekł. Policji udało się go zatrzymać

W dzielnicy Wola w Warszawie doszło do bardzo poważnego zdarzenia. Mężczyzna podczas spotkania oblał kobietę substancją łatwopalną, a po chwili podpalił ją i uciekł.

Jak podaje Radio ZET do zdarzenia doszło w sobotę 16 listopada na warszawskiejWoli. W godzinach popołudniowych przy ulicy Syreny mężczyzna spotkał się ze znajomą kobietą.

Mężczyzna podpalił kobietę na warszawskiej Woli

Podczas spotkania napastnik oblał kobietę łatwopalną substancją, podpalił ją i uciekł. Policjanci przez cały dzień prowadzili intensywne poszukiwania. Mężczyznę udało się namierzyć i zatrzymać po kilkunastu godzinach od zdarzenia.

Kobieta przeżyła atak i podpalenie, obecnie przebywa w szpitalu. Funkcjonariusze przeprowadzają z podejrzanym czynności procesowe. Ze względu na dobro śledztwa dalsze szczegóły nie są podawane do wiadomości. Według ustaleń "Wyborczej" napastnik ma około 40 lat, do ataku doszło w bloku przy ul. Syreny. 

Więcej o:
Komentarze (53)
Warszawa. Mężczyzna podpalił kobietę i uciekł. Policji udało się go zatrzymać
Zaloguj się
 • klamtusek

  Oceniono 22 razy 14

  A teraz będzie palił głupa.

 • eisbergh

  Oceniono 12 razy 10

  I milicjanci nie byli zmuszeni do tego, by bandziora zastrzelic? Czyzby to byl niezlomny polak-katolik a do tego sluchacz radyja?

 • rafikman

  Oceniono 18 razy 10

  Spójrz Beato jak pięknie można żyć w tym kraju !

 • obeznany

  Oceniono 21 razy 7

  Znów ci uchodźcy i ich rytualne zabójstwa!

 • awitold4

  Oceniono 20 razy 4

  A gdzie artykuł o tym jak mężczyzna bez prawa jazdy i oc przejechał samochodem bez badań technicznych kobietę na przejściu dla pieszych i został w nagrodę prawomocnie uniewinniony?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX