Śródmieście. Zwłoki mężczyzny w Wiśle. Znalazł je kajakarz

W sobotę około godziny 10.30 jeden z kajakarzy poinformował służby, że na powierzchni Wisły unosi się ciało. Rzecznik warszawskiej policji, asp. sztab. Tomasz Oleszczuk potwierdził, że z rzeki przed południem wyłowiono zwłoki.

W okolicy Mostu Łazienkowskiego z Wisły wyłowiono przed południem zwłoki mężczyzny - przekazał rzecznik Komendy Stołecznej Policji asp. sztab. Tomasz Oleszczuk.

Topielca znalazł kajakarz

Około 10.30 warszawska policja otrzymała zgłoszenie od kajakarza, że pod Mostem Łazienkowskim na powierzchni wody unosi się ciało.

Wkrótce na miejscu pojawiły się służby. W wody wyłowiono ciało mężczyzny. Rzecznik nie chciał podawać szczegółów, nie zdradził wieku zmarłego, choć na lokalnym portalu tvnwarszawa.pl widnieje informacja, że wyłowiony z rzeki mężczyzna był w średnim wieku.

Prokurator bada okoliczności zdarzenia

Na miejscu - jak podał TVN, pracowała policja, zespół ratowników pogotowia i dwa zastępy straży pożarnej - jeden gaśniczy i jeden na łódce.W porcie czerniakowskim pojawił się również prokurator, który bada okoliczności zdarzenia.

Więcej o:
Komentarze (10)
Śródmieście. Zwłoki mężczyzny w Wiśle. Znalazł je kajakarz
Zaloguj się
 • maguniaklikunia

  Oceniono 5 razy 5

  Małżeństwo wracało podobno z koncertu na Torwarze. Pan oddalił się za potrzebą a żona wróciła do domu. No wiec pytanie co to za potrzeba której zaspokojenie trwać możne całą noc ? Małżonka zgłosiła zaginięcie męża na drugi dzień rano. Może pan był w hotelu na godziny i nie potrafił dogadać się w sprawie płacenia i spuścili mu łomot.

 • deszczpluszczewpuszczy

  Oceniono 6 razy 4

  Tomasz Jędrzejczak, radny PiS z powiatu zgierskiego, wiceszef oddziału KRUS w Łodzi. Miał rozbitą głowę.

 • starykawaler35

  Oceniono 12 razy -2

  A motorówki w pobliżu nie było??
  Jakaś gola baba w krzakach????

  Nic??

 • madam.ichnik

  Oceniono 5 razy -5

  Często w weekendy w krzakach koło portu widać rytmicznie podskakujące samochody. Może serce nie wytrzymało?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX