Ursynów. Kobieta napadnięta przy Lesie Kabackim. "Uwaga, zboczeniec! Złapał za krocze, wyzywał"

"Uwaga, zboczeniec!" - zaalarmowała w mediach społecznościowych pani Alicja, która podczas porannego spaceru psem została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę w okolicy Lasu Kabackiego. Napastnik najpierw zaczepił ją i próbował nawiązać rozmowę, a następnie złapał za krocze i zaczął wyzywać. - Prowadzimy w tej sprawie czynności i próbujemy ustalić tożsamość mężczyzny - informuje policja.

Do zdarzenia doszło w piątek 13 września między godziną 10 a 10:20 rano. Poszkodowana - pani Alicja - zdecydowała się nagłośnić sprawę na jednej z grup na Facebooku, by ostrzec przed napastnikiem inne kobiety. Jak relacjonuje, spacerowała ze swoim psem wzdłuż torów między natolińskim Laskiem Brzozowym a Lasem Kabackim. W pewnym momencie zauważyła mężczyznę, który wyszedł z lasu. 

Las Kabacki. Napastnik wyzywał i złapał za krocze. Szuka go policja

Początkowo dzieliło ją od mężczyzny około 10-15 metrów, ale odległość szybko zaczęła się zmniejszać. "Ewidentnie przyspieszał, żeby mnie dogonić. Wzięłam więc psa na smycz, żeby ustąpić mu drogi. On natomiast zatrzymał się i próbował nawiązać konwersację dotyczącą psów" - opisuje kobieta. Jak dodaje, szybko ucięła rozmowę i odeszła. Wtedy mężczyzna podszedł do niej i zaatakował - złapał ją za krocze, a następnie zaczął wyzywać.

Złapał mnie za krocze mówiąc przy tym, że ubieram się prowokacyjnie i nie noszę bielizny. Odepchnęłam go i zaczęłam na niego krzyczeć
Mężczyzna zrobił drugie podejście, zbliżył się i mówił, że "jestem po*ebana, to moja wina, prowokuję go". Odepchnęłam go po raz drugi wciąż krzycząc i w momencie, kiedy wyciągnęłam telefon, zerwał się do ucieczki. Uciekł w kierunku przedłużenia ulicy Żołny

- opisuje pani Alicja. 

Kobieta zaapelowała do mieszkanek Ursynowa spacerujących w okolicy Lasu Kabackiego, by nosiły ze sobą gaz pieprzowy. Zgłosiła też sprawę na policję.

- Prowadzimy w tej sprawie czynności w kierunku artykułu dotyczącego doprowadzenia poszkodowanej do innej czynności seksualnej. Próbujemy ustalić tożsamość mężczyzny - powiedział w rozmowie z Metrowarszawa.pl Karol Gruda, oficer prasowy ursynowskiej komendy policji.

Kobieta przekazała funkcjonariuszom rysopis mężczyzny. Ma on około 35-40 lat, około 170 centymetrów wzrostu i jest łysy. W chwili zdarzenia był ubrany w czarny t-shirt, czerwone bądź pomarańczowe spodenki sportowe przed kolano, sportowe buty. Nosił łańcuch na szyi. Mężczyzna miał też charakterystyczną prawą dłoń, którą wykonywał nienaturalne ruchy - tak, jakby nie mógł rozprostować palców.

Więcej o:
Komentarze (88)
Ursynów. Kobieta napadnięta przy Lesie Kabackim. "Uwaga, zboczeniec! Złapał za krocze, wyzywał"
Zaloguj się
 • waniliowy200

  Oceniono 35 razy 13

  Złapał mnie za krocze mówiąc przy tym, że ubieram się prowokacyjnie i nie noszę bielizny. Bo szminka była zbyt czerwona, motywacja typowego gwałciciela.

 • spamboy

  Oceniono 16 razy 12

  "Kobieta przekazała funkcjonariuszom rysopis mężczyzny."
  Dobre sobie!

  Kilka dni temu koleżanka zgłosiła na komisariat przy dworcu centralnym podobną napaść. Panowie olali zgłoszenie ciepłym moczem. Ten w 'budce" z belkami na ramionach robił wszytko by nas zniechęcić, a podwładni poszli na "rozpoznanie lokalne" i zapisali sobie w kajeciku jedynie rysopis. Na sugestie, że typ może się poruszać w przestrzeni miedzy Dworcem Śródmieście, a Dworcem Centralnym i warto to sprawdzić, stwierdzili "to nie nasz rewir", po czym zawinęli się na pięcie i poszli w drugą stronę.

  Policja w tym kraju to FIKCJA - służy ściganiu wrogów władzy, a nie pomocy i obronie obywateli!!!

 • apoloniusz211

  Oceniono 28 razy 8

  Łysy, z łańcuchem na szyi- typowy elektorat pisu.

 • alighator2x

  Oceniono 19 razy 7

  ...miał też charakterystyczną prawą dłoń, którą wykonywał nienaturalne ruchy - tak, jakby nie mógł rozprostować palców...

  to od walenia konia :)

 • junk92508

  Oceniono 22 razy 6

  Ewidentnie islamski uchodźca ubogacający kulturowo... na imię miał Zdzisław...

 • mrmdis

  Oceniono 18 razy 6

  szkoda że nie zrobiła zdjęcia ..

 • mamagda3

  Oceniono 9 razy 5

  A pies nic? Z moim nie poszloby tak łatwo, jazgot odstraszajacy gwarantowany!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX