3-latek chodził po parapecie na siódmym piętrze bloku. Służby powiadomiła pasażerka autobusu

3-letni chłopiec we wtorek po południu chodził po parapecie jednego z bloków przy ul. Czerniakowskiej - podaje TVN Warszawa. Dziecko znajdowało się na siódmym piętrze. 3-latek wraz z 5-letnim bratem był pod opieką nietrzeźwego ojca.

Chłopca chodzącego na parapecie na siódmym piętrze bloku zauważyła pasażerka autobusu - podaje TVN Warszawa. Kobieta wysiadła na przystanku i wezwała służby. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna.

Jak informuje RMF FM, strażacy rozstawili kilkudziesięciometrową drabinę, a także skokochron, czyli specjalną poduszkę. Dziecko zdążyło jednak wrócić samodzielnie do mieszkania.  3-latek i jego 5-letni brat byli pod opieką nietrzeźwego ojca, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W chwili zdarzenia najprawdopodobniej spał.

Mężczyzna został zatrzymany, grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Dzieci trafiły pod opiekę matki, która w trakcie policyjnej interwencji wróciła do domu.

Więcej o:
Komentarze (91)
3-latek chodził po parapecie na siódmym piętrze bloku. Służby powiadomiła pasażerka autobusu
Zaloguj się
 • mejerewa

  Oceniono 134 razy 114

  A wszystko dlatego, że jakaś niedzisiejsza pasażerka rozglądała się przez okno zamiast gapić się w ekran swojego smartfona.

 • ar.co

  Oceniono 113 razy 67

  Najważniejsze, że nachlany tatuś i mamusia zostawiająca go z 3- i 5-latkiem to "normalna rodzina - chłopak i dziewczyna".

 • pdppdp

  Oceniono 60 razy 42

  Uff... 500+ nie zabiorą.

 • cleryka

  Oceniono 39 razy 33

  Mały spryciarz miał tym razem dużo szczęścia,a dla czujnej Pani wielkie brawa.

 • izopropanol

  Oceniono 43 razy 31

  500 + to którego płacą? Tak z ciekawości pytam ? Za akcje kto zapłaci ? Bo to że tatusiek sobie pojdzie do pierdla albo i nie, odbędzie sie pierdylion spraw sądowych blokujących zajęcie sie przez sędziów czymś ważnym to nic nie wnosi. Pójdzie sie byczyć z jednego wyra na drugie a nadal na jego utrzymanie trzeba będzie płacić.

 • notremak

  Oceniono 40 razy 26

  3-latek plus 5-latek... nachlany tatulo, czyli 500+ w akcji.
  Cyknął se denaturatu 500+ za zdrowie kurdupla, pissu i wolskiego apostolskiego, pilnująceg, żeby bachory były jego własnością, której można pobożnie połamać rączki i nóżki w stanie Błogosławionego uniesienia alkoholowego.
  O takich tatuśkach i mamusiach Jędraszewski nawet się nie zająknie. Narodzone? Narodzone. Znaczy dobry materiał dla czarnego pedofila.

 • krynolinka

  Oceniono 29 razy 19

  Dobrze, że chłopak zachował zimną krew. A zachlanego świntucha izolować jak najszybciej.

 • rozterka47

  Oceniono 22 razy 18

  Niektorzy nie powinni mieć dzieci .

 • dubitus

  Oceniono 21 razy 15

  No właśnie .Odpowiedzialność to słowo klucz.Taki rodzić powinien obowiązkowo chodzić na terapię do poradni rodzinnej .Z drugiej strony ojciec powinien ponieść dodatkowa karę /pracę społeczne/ ,nie będzie miał czasu na alkohol .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX