Sąsiedzi zauważyli roczną dziewczynkę na schodach. Sama zeszła dwa piętra, rodzice byli w mieszkaniu

Policja w Józefowie musiała zająć się rodzicami 13-miesięcznej dziewczynki. Dziecko znaleźli na klatce schodowej sąsiedzi - było zapłakane i zaniedbane. Rodzice zostali w mieszkaniu - oboje byli pijani.

W jednym z bloków mieszkalnym w podwarszawskim Józefowie koło Otwocka sąsiedzi zauważyli roczną dziewczynkę na klatce schodowej. Mieszkańcy od razu ją poznali, wiedzieli gdzie mieszkają jej rodzice.

Józefów. 13-miesięczna dziewczyna sama wyszła z mieszkania

13-miesięczne dziecko było zapłakane i zaniedbane. Samo wyszło do mieszkania i zeszło dwa piętra w dół. Sąsiedzi zatrzymali dziecko zanim zdążyło wyjść z budynku. Jego rodzice nie reagowali na pukanie do drzwi. Otworzyli dopiero, gdy zastukała do nich policja z Józefowa. Kiedy mundurowi weszli do mieszkania, wyczuli od opiekunów mocną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 42-letni ojciec dziewczynki miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, a 25-letnia matka miała ponad 1 promil. Oboje nie byli w stanie odpowiednio zająć się dzieckiem. Po badaniu lekarskim, roczna dziewczynka została przekazana pod opiekę babci.

Nieodpowiedzialni rodzice zostali natomiast zabrani na komendę policji. Gdy wytrzeźwieli, usłyszeli zarzuty. Matka i ojciec zostali oskarżeni o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali się karze. 

Więcej o:
Komentarze (35)
Sąsiedzi zauważyli roczną dziewczynkę na schodach. Sama zeszła dwa piętra, rodzice byli w mieszkaniu
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 57 razy 43

  Wszystko w porządku. Para jest heteronormatywna, a używka uświęcona katolicką liturgią.

 • syriusz.wila

  Oceniono 47 razy 37

  gehenna polskich dzieci trwa, molestowanie, gwałcenie, mordowanie, niekochanie i olewanie

 • lilou12

  Oceniono 46 razy 34

  I mała Jessica wróci do rodziców ponieważ oni obiecają poprawę, a potem wypadnie z okna 3 piętra albo zajdzie w ciążę w wieku 16 lat. Życie.

 • z.04.2019

  Oceniono 39 razy 29

  42-letni ojciec dziewczynki miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, a 25-letnia matka miała ponad 1 promil, dla nich wystarczyło, dla dziecka zakupy- jedzenie, ubranie zabawki już NIE

 • julietwhiskey

  Oceniono 25 razy 19

  W nagrodę dostaną 500+ od wujka Jarka. Starczy na miesiąc picia. Szczęść Boże!

 • miro_slaw

  Oceniono 20 razy 16

  Ach, ci islamscy imigranci...

 • kontra.punkt

  Oceniono 17 razy 11

  Tzw. obrońcy życia są uradowani: dziewczynka się urodziła i ma rodziców. A świadoma antykoncepcja to ich zdaniem wymysł szatana i lewaków. Ciekawe, czy któryś z purpuratów zainteresował się losem dziecka...

 • true_lysander

  Oceniono 15 razy 7

  Tak się bawi, tak się bawi... SUWEREN

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX