Wola. Nękał byłą partnerkę i groził, że ją zabije. 64-letni mężczyzna w rękach policji

Policjanci z Woli zatrzymali 64-latka podejrzanego o nękanie i kierowanie gróźb karalnych wobec swojej byłej partnerki. Kobieta była przez niego nachodzona przez pół roku, aż w końcu zgłosiła sprawę policji. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Z ustaleń policjantów z wolskiej komendy wynika, że 64-letni mieszkaniec Woli nachodził i nękał swoją byłą partnerkę od ponad pół roku. Mężczyzna groził kobiecie śmiercią. "Dręczył swoją ofiarę, groził, że zabije, nachodził w miejscu zamieszkania" - wyliczają funkcjonariusze. Zdesperowana i przestraszona kobieta w końcu zdecydowała się zaalarmować o sprawie policję i złożyła zawiadomienie o stalkingu.

Gdy policjanci przyjechali we wskazane miejsce, mężczyzna wciąż stał pod blokiem kobiety. Tam został zatrzymany.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące stalkingu i gróźb karalnych

- relacjonują funkcjonariusze. Jak dodają, prokurator poparł ich wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny aresztu tymczasowego. 64-latek spędzi w nim najbliższe trzy miesiące. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Wola. Nękał byłą partnerkę i groził, że ją zabije. 64-letni mężczyzna w rękach policji
Zaloguj się
 • piopon

  Oceniono 7 razy 5

  Mężczyźni dokonują przeważającej części morderstw, gwałtów i rozbojów, stosują przemoc domową i molestują. To nic nowego.

 • quinquedactylus

  Oceniono 5 razy 5

  Przeterminowany amoroźnik.

 • pierwsze_all

  Oceniono 1 raz 1

  Zastanawia mnie wypikselowanie tyłu głowy jednego z panów na zdjęciu...

 • zz1026

  Oceniono 4 razy 0

  posiedzi 3 miesiace to zmadrzeje

 • allagondar

  Oceniono 6 razy -6

  Znam też taką historię, jak młodsza kobitka manipulowała i zwodziła pewnego Pana, który się w niej autentycznie zadurzył. Brał na nią sprzęt elektroniczny i pieniądze dawał, aż w końcu rozum mu wrócił. Gdy chciał odzyskać swoje rzeczy, został oskarżony o stalking. "Kombinuj dziewczyno nim Twe wdzięki przeminą(...) " Leszcze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX