Strzelanina na Bródnie. Nie żyje 43-latka, ranny 19-latek. Nieopodal dwa pożary

Przy ulicy Matki Teresy z Kalkuty na Bródnie doszło do strzelaniny. Na miejscu zdarzenia są funkcjonariusze policji i prokurator. Wiadomo, że nie żyje 43-latka, wcześniej pojawiły się też doniesienia o pożarach. Teren jest ogrodzony, okoliczni mieszkańcy nie mogą na razie wrócić do swoich domów.

Na Bródnie, przy ulicy Matki Teresy z Kalkuty, doszło do strzelaniny i dwóch pożarów. Jak relacjonował reporter TVN24 Warszawa, ogień pojawił się na drewnianej konstrukcji przy domu, zapalił się również zaparkowany niedaleko samochód. Spłonęła także część budynku.

Strzelanina na Bródnie. 1 osoba nie żyje

Wszystko rozegrało się w piątek około godziny 11. Policja informuje, że na miejscu zginęła 43-letnia kobieta, natomiast jej 19-letni syn został ranny. Świadkowie zdarzenia opowiadali, że słyszeli strzały. Przed godziną 14 informację o użyciu na miejscu zdarzenia broni palnej potwierdziła w rozmowie z Gazeta.pl stołeczna komenda policji.

 Na miejscu razem z policją pracuje prokuratura. W sprawie zatrzymano 64-letniego mężczyznę. Z nieoficjalnych informacji podanych przez RMF FM wynika, że do zdarzenia doszło, gdy zamordowana kobieta rozmawiała na klatce schodowej z przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej. Wtedy z góry miał zejść 64-latek, który był właścicielem wynajmowanego przez nią mieszkania. Mężczyzna miał strzelić w kierunku kobiety, zadać jej synowi cios nożem, a następnie wzniecić pożar. Policja nie potwierdza na razie tej wersji zdarzeń.

- Zbieramy informacje i zabezpieczamy miejsce zdarzenia. Na razie jest za wcześnie, żeby mówić o jego przebiegu - mówi nam podkom. Paulina Onyszko. Jak dodaje, okoliczni mieszkańcy nie mogą na razie wrócić do swoich domów, teren jest ogrodzony.

Więcej o:
Komentarze (57)
Bródno. Nie żyje 43-latka, w okolicy dwa pożary. Świadkowie mówią, że słyszeli strzały
Zaloguj się
 • mementom

  Oceniono 50 razy 32

  Może PO to była tylko ciepła woda w kranie ale bandytyzm tak się nie szerzył jak przez ostatnie 4 lata.

 • pe_ro

  Oceniono 42 razy 24

  To na tej ulicy policjant postrzelił "młodzieńca patriotycznego" który wyskoczył do niego z kijem bilardowym. Tak się kończy bratanie PiSSdzielców z faszystowskimi bojówkami lub najzwyklejszą bandyterką. Pamiętam jak Klempa z PiSS odwiedzała przywódcę warszawskich kiboli w pierdlu żeby wyjednać poparcie dla swojej partii.

 • Anna Salwin

  Oceniono 27 razy 19

  Suweren uznał że sprawiedliwość musi być po jego stronie

 • myszykiszek

  Oceniono 17 razy 13

  To ta hochsztaplerka nawet swoją ulicę dostała? Wstyd trochę.

 • bling.bling

  Oceniono 17 razy 11

  Polcy i Polacy jeszcze nigdy nie czuli się tak bezpiecznie

 • alexcomp

  Oceniono 8 razy 8

  "do zdarzenia doszło, gdy zamordowana kobieta rozmawiała na klatce schodowej z przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej" - jakoś słabo była zamordowana skoro mogła jeszcze rozmawiać. Po raz kolejny pytam, kto takie coś pisze, przecież to się nadaje do humoru z zeszytów szkolnych. Dla jasności, z podstawówki.

 • elzbietttta

  Oceniono 10 razy 6

  Wiem, że nie na temat, ale czy ulice nie mógłby się nazywać Kwiatowa, Bursztynowa czy Akacjowa? Kto wymyślił Matki Teresy z Kalkuty?!!!! Pomijam już niezliczone ulice JP2.

 • kataryniarski

  Oceniono 10 razy 6

  "Przy ulicy Matki Teresy z Kalkuty na Bródnie" - takie rzeczy na takiej ŚWIĘTEJ ulicy?

  SZOK!

 • hefajstos1

  Oceniono 9 razy 5

  ''do zdarzenia doszło, gdy zamordowana kobieta rozmawiała na klatce schodowej z przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej. Wtedy z góry miał zejść 64-latek, który był właścicielem ....''
  Ciekawe, jak to zrobiła, skoro była zamordowana?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX