41-letni mieszkaniec Święcic okradł zmarłą sąsiadkę. Zrobił to, gdy wszyscy byli na jej pogrzebie

W gminie Ożarów Mazowiecki doszło do szczególnie podłej kradzieży. 41-letni mężczyzna wszedł na posesję sąsiadki, aby zabrać z niej cenne przedmioty. Gdy to robił, właśnie trwał jej pogrzeb.

W miejscowości Święcice pod Ożarowem Mazowieckim doszło do kradzieży na jednej z posesji. Gdy policjanci zaczęli rozpracowywać sprawę, podejrzenia szybko padły na mieszkańca sąsiedniego domu. 

41-letni mężczyzna okradł zmarłą sąsiadkę 

W domu 41-letniego mieszkańca miejscowości Święcice znaleziono skradzione przedmioty: konstrukcję stalowej zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażarki oraz elektryczną deskorolkę. Wszystkie te przedmioty zniknęły sąsiadom kilka godzin wcześniej. Policjantom udało się również ustalić okoliczności całego zajścia. Okazało się, że na okradzionej posesji do niedawna mieszkała kobieta. W dniu kradzieży odbywał się jej pogrzeb. 41-letni sąsiad nie tracił czasu i postanowił wykorzystać moment, kiedy nikogo nie było w domu. Podczas przesłuchania tłumaczył, że okradł zmarłą sąsiadkę, bo "nie został zaproszony na stypę", a za pieniądze, które otrzymałby za skradzione przedmioty, chciał zorganizować imprezę. 

41-latek usłyszał już zarzut kradzieży oraz uszkodzenia siatki ogrodzenia, przez którą wszedł na teren posesji. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Więcej o:
Komentarze (27)
41-letni mieszkaniec Święcic okradł zmarłą sąsiadkę. Zrobił to, gdy wszyscy byli na pogrzebie
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 15 razy 15

  Ze deskorolkę to jakoś rozumiem, ale korpus lodówki? Złomiarz? Na cmentarzach też grasują złodzieje.

 • donmarek

  Oceniono 13 razy 11

  No co? Nie dostaje 500+, to sobie sam wziął. Należy mu się, bo chciał sobie wyprawić stypę po sąsiadce.

 • wiedzminizm

  Oceniono 16 razy 10

  no bez przesady, człowiek miał szczere intencje: chciał się napić. karanie go to atakowanie najświętszych polskich tradycji i narodowej kultury. niech policja lepiej się zajmie tymi mojżeszowymi antypolakami co nocami po domach te ichnie dziwne książki czytają, jakieś tam filozofie, kurna ich mać, literatury

 • ga.spar

  Oceniono 9 razy 9

  w tym kraju degeneratów przybywa w postępie geometrycznym

 • adamyauch

  Oceniono 9 razy 9

  Skurwego syna bym na miejscu w pysk lał. Bez zastanowienia.

 • zdziwiony6

  Oceniono 10 razy 8

  To nie jest nowe zjawisko. Złodzieje często okradają mieszkania ludzi, którzy w tym czasie biorą udział w pogrzebie kogoś z rodziny. Zdarzyło się to na osiedlu, na którym się wychowałem.

 • magnificencjas

  Oceniono 6 razy 6

  No właśnie jak to jest...? W kraju najbardziej chrześcijańskim a nawet rzymsko katolickim w Europie, gdzie króluje Jezus zwany Chrystusem wespół z królewną Niekopulaną Dziewicą Maryją, gdzie rządy sprawuje premier ewangelizator Europy wespół z wielebnym prezydentem (co z kolan niemal nie powstaje), gdzie Sejm i rząd jest w 99 % poddanym Watykanu, gdzie w nieustającej modlitwie trwa pan Prezes aby nikt nie podniósł ręki na Kościół - jest najwięcej przestępstw przeciwko mieniu (nie kradnij) - i poza Irlandią - najwięcej księży pedofilów. Jak to jest wasza Opatrzność?

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 9 razy 5

  Suweren wstał z kolan i pokazał na co go stać. Q. Mać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX