54-latek miał zlecić zabójstwo żony w Kazimierzu Dolnym. "Zbrodnia doskonała"

Policjanci zatrzymali 54-letniego mężczyznę podejrzanego o zlecenie zabójstwa żony. Kobieta miała zginąć podczas wyjazdu do luksusowego spa w Kazimierzu Dolnym. Jej mąż przygotował misterny plan zabójstwa. Do jego realizacji zaangażował 35-letniego znajomego. "To miała być zbrodnia doskonała" - relacjonują policjanci.

We wtorek rano stołeczna policja poinformowała o zatrzymaniu 54-letniego mieszkańca Warszawy. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna z najdrobniejszymi szczegółami zaplanował zabójstwo żony, z którą był 30 lat po ślubie. Funkcjonariuszom udało się udaremnić zbrodnię.

Kobieta miała zginąć w Kazimierzu Dolnym. Policja: zabójstwo zlecił jej mąż

Policjanci wraz z prokuraturą ustalili, że 54-latek planował zabójstwo żony już od kwietnia 2018 roku. Kobieta miała zostać pozbawiona życia podczas pobytu w Kazimierzu Dolnym, gdzie - jak wynika z ustaleń TVN Warszawa - zamierzała przyjechać do luksusowego spa. Plan jej męża zakładał, że ma tam zostać uduszona.

To miała być 'zbrodnia doskonała', zorganizowana w najdrobniejszych szczegółach. W realizację tego planu został zaangażowany także 35-letni znajomy mężczyzny

- relacjonują śledczy, którzy udaremnili zabójstwo.

Policja informuje, że mężczyzna planując zabójstwo najprawdopodobniej chciał rozwiązać problemy osobiste i finansowe. Jego znajomy za pomoc zbrodni miał otrzymać znaczną kwotę pieniędzy. Obiecano mu też warte 750 tysięcy złotych mieszkanie na Mokotowie - wynika z nieoficjalnych ustaleń TVN Warszawa.

Kobieta była zaskoczona. Jej mężowi grozi dożywocie

Śledczy podają, że kobieta niczego się nie spodziewała, a po zatrzymaniu męża nie kryła zaskoczenia. 54-latek i jego wspólnik zostali już doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie usłyszeli zarzuty. Mąż kobiety jest podejrzany o podżeganie do zabójstwa, a 35-latek odpowie za pomoc w tej zbrodni. Obu mężczyznom grozi dożywocie, zostali tymczasowo aresztowani. Nie przyznali się do winy. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań i podkreśla, a sprawa ma charakter rozwojowy.

Więcej o:
Komentarze (76)
Warszawa. 54-latek miał zlecić zabójstwo żony w Kazimierzu Dolnym. "Zbrodnia doskonała"
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 52 razy 44

  Cytat: "Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań i podkreśla, a sprawa ma charakter rozwojowy."

  He, he...
  To są efekty, jak ktoś planując "morderstwo doskonałe", zaprasza do uczestnictwa w "projekcie", połowę znajomych. Myślę, że z podobnym skutkiem, mógłby poprosić o pomoc za pomocą wpisu na FB. :-))

 • monodeluxe

  Oceniono 43 razy 39

  Koleś popłynął w kasynach na ponad 1 mln złotych, co ukrywał przed żoną, poza tym pukał młode laski z roksy, w czym żona mu "przeszkadzała"...Niezły ancymon i łobuz!

 • kleopatra51

  Oceniono 45 razy 37

  Kurde, czemu jak chłopstwo ma kłopoty to zabija niewinne osoby, a nie siebie?

 • to_ja_troll_drugi

  Oceniono 23 razy 21

  no to rozwiązał swoje problemy.

 • mg_40

  Oceniono 22 razy 20

  Geniusz zbrodni normalnie.

 • bartekgryko

  Oceniono 18 razy 12

  żona nic nie wie, on nic nie wie... tylko policja coś wie. Może jakiś przeciwnik polityczny albo osobisty ?

 • zawszedak111

  Oceniono 12 razy 10

  kn, przełóż to zdanie na polski.
  "Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań i podkreśla, a sprawa ma charakter rozwojowy."

 • pierwsze_all

  Oceniono 9 razy 7

  Z cyklu "kryminał na lato". Zrobić z tego powieść/scenariusz filmu, dodać kilka szczegółów i atrakcyjną policjantkę czy panią prokurator i kosić kasę na reklamach zleconych przez któryś z luksusowych spa (obowiązkowo piękne ujęcia plenerowe i we wnętrzach). Spłacić tym koszty pobytu pana małżonka w więzieniu i wierzycieli jak coś zostanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX