Park Wodny Moczydło oficjalnie otwarty. Setki chętnych do wodnych atrakcji. "Upał, a kolejka gigantyczna"

W sobotę po remoncie oficjalnie otwarto Park Wodny Moczydło. Do dyspozycji warszawiaków są m.in. wodny plac zabaw, a także nowy basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, kilka zjeżdżalni, leżaki wodne czy siatka wspinaczkowa. Atrakcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. "Kolejka gigantyczna. Długo się stało, po 2,5 godzinach musiałem zrezygnować" - skarżą się niektórzy.

W sobotę 15 czerwca oficjalnie otwarto Park Wodny Moczydło. Obiekt był wcześniej modernizowany - na jego remont wydano łącznie 26 mln złotych. Efekty są spektakularne - na Woli powstał wielki, wodny park. Do dyspozycji warszawiaków jest m.in. nowy basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci i wodny plac zabaw. Fani wodnych rekreacji mogą też skorzystać z kilku zjeżdżalni, siatki wspinaczkowej czy leżaków wodnych. Basen jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie Parku Wodnego Moczydło jest też miejsce do gry w piłkę nożną i siatkową, a także boiska do koszykówki i plac zabaw. 

Park Moczydło otwarty, gigantyczna kolejka do wejścia. "Każdy się rzucił"

Oficjalne otwarcie Parku Wodnego Moczydło odbyło się w sobotę o godzinie 9, ale mieszkańcy skarżą się, że już wcześniej przed wejściem na teren parku ustawiały się długie kolejki osób chętnych do skorzystania z atrakcji. Niektórzy piszą, że po ponad 2 godzinach czekania na wejście na teren obiektu musieli zrezygnować. Dodają, że nie działały biletomaty, a wejściówki do parku można kupować jedynie w trzech kasach stacjonarnych, co opóźniało procedurę.

Ludzie z maleńkim dziećmi stoją w 2-godzinnej kolejce w pełnym słońcu
To było do przewidzenia, każdy się rzucił, a dodatkowo jest sobota. Sznur ludzi gigantyczny
Upał, kolejka gigantyczna. Długo się stało, po 2,5 godzinach musiałem zrezygnować. Córka 10 letnia nie mogła wytrzymać upału
Skandal te kolejki. Biletomaty nie działają. Nas po 2 godzinach nieruszającej się kolejki już nie ma. Problem mega łatwy do przewidzenia. 3 kasjerki na 3000 ludzi

- skarżą się mieszkańcy na stronie organizatora.

Park Wodny Moczydło znajduje się przy ulicy Górczewskiej 69/73. Po otwarciu będzie czynny 7 dni w tygodniu, od godziny 9.00 do godziny 19.00. W sobotę dzieci do ukończenia 13. roku życia mogą kupić bilet za złotówkę (na podstawie legitymacji szkolnej), a dzieci do 4. roku życia wchodzą za darmo. 

Na otwarcie czeka jeszcze jedna wolska pływalnia - Delfin przy ul. Kasprzaka. Obiekt został zamknięty w styczniu ubiegłego roku na czas generalnego remontu, który nieco się przedłużył. W styczniu władze dzielnicy podawały, że prace zostaną zakończone na przełomie marca i kwietnia. Ostatecznie - jak poinformował w sobotę burmistrz Woli - basen został oddany do użytku i będzie dostępny od 26 czerwca.

Więcej o:
Komentarze (43)
Park Wodny Moczydło oficjalnie otwarty. Setki chętnych do wodnych atrakcji. "Upał, a kolejka gigantyczna"
Zaloguj się
 • cos.i.got.high

  Oceniono 38 razy 24

  Czyli kobieta męczyła dziecko 2,5h w kolejce! Tylko po to żeby po 2,5h zrezygnować i zmarnować tyle czasu grzejąc się w upale! Widząc kolejkę na ponad 2,5h ktoś normalny w niej staje?

 • extrafresh

  Oceniono 14 razy 12

  Przejeżdżałem obok 15 min. temu. Dalej strasznie dużo ludzi w kolejce.
  Trzeba być chorym, żeby tam iść.

 • wygwizd

  Oceniono 11 razy 9

  Pawlik swojego czasu na teren "ośrodka wypoczynkowego", wszedł na metkę od chyba jakiejś zabawki z kiosku. To były czasy!!

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 12 razy 8

  Wpuszczamy tylko z ledikimacją...

 • rave8

  Oceniono 23 razy 7

  Gawiedź poebalo.
  Zachowania stadne, ten sam mechanizm jak w przypadku promocji karpia w Lidlu.

 • psyhodelic

  Oceniono 12 razy 4

  To jest normalne i było do przewidzenia . Odkąd dano ludziom 500+ , pracę i podwózki kraj stał się nieprzygotowany i niewydolny na masowy ruch Polaków . Zablokowane autostrady , ogromne kolejki w górach na kolejki linowe , zadeptane góry od Sudetów po Bieszczady. Mało jest nowych miejsc turystycznych i na nowo odkrytych .

 • kacper2004

  Oceniono 18 razy 4

  Ten nasz naród jest po prostu p o j e b a n y. Banda osłów od p a r a w a n ó w, chodzenia w szpilkach po Giewoncie i bezpiecznej szybkiej jazdy BMW. Z 500 plus finansują swoją głupotę. Naturalnie to tez naród który brzydzi się alkoholu, a empatia to już nawet dzieciom dają na drugie imię. A zapomniałem ze co niedziela 90% idzie się spowiadać i ma wszystko z tygodnia odpuszczone. Naród pokręcony jak baranie rogi.

 • spyderman2

  Oceniono 14 razy 4

  nawet jakbyście sÓwereny stali minutę w kolejce to byście się wszystkie tam nie pomieściły!!!!
  wasza kłamszydło, nijaki i reszta szajki wylegują sie w kurortach za waszą kasę

 • antygronkowiec

  Oceniono 20 razy 4

  I kij wam w oko słoje! Stójcie i czekajcie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX