Dwóch "odważnych" jechało na hulajnodze elektrycznej po trasie ekspresowej S8

Hulajnogi elektryczne podbiją drogi ekspresowe? Według tych dwóch śmiałków - wszystko jest możliwe. Postanowili elektryczną hulajnogą przejechać się Trasą Armii Krajowej, a wszystko nagrano.

Popularność hulajnóg elektrycznych w Warszawie wciąż rośnie, mimo rosnących wokół nich kontrowersji. Najpierw problemem stało się, że użytkownicy zostawiali je gdzie popadnie, nawet na środku chodnika.

Później rozgorzały dyskusje, jak powinni poruszać się użytkownicy elektrycznych hulajnóg - chodniki już sprawiały problemy, ścieżki rowerowe są przeznaczone dla rowerów, a jazdę hulajnogą po ulicy wszyscy raczej z góry wykluczyli.

We dwóch na hulajnodze - "rajd" po S8

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy uznają, że ulica, a nawet droga ekspresowa, nie jest przeznaczona dla hulajnóg. Na kanale STOP CHAM na YouTube zamieszczono nagranie dwóch "odważnych", którzy jechali jedną hulajnogą trasą ekspresową S8 w Warszawie.

Ich "rajd" zarejestrowano na Trasie Armii Krajowej na odcinku tuż przed mostem Grota-Roweckiego. Nie wiadomo, jak długo poruszali się tą trasą.

 
Więcej o:
Komentarze (86)
Dwóch "odważnych" jechało na hulajnodze elektrycznej po trasie ekspresowej S8
Zaloguj się
 • freud1

  Oceniono 78 razy 54

  Unia pobudowala nam cywilizowane drogi.
  Niestety, w pakiecie nie bylo cywilizowanych ludzi.

 • algreg

  Oceniono 50 razy 42

  i potem za kretynów musimy płacić za ich ratowanie i leczenie,albo pogrzeb

 • asperamanka

  Oceniono 40 razy 22

  Jak się widzi takich modeli, to można dojść do wniosku, że kary cielesne można by w polskim prawie przywrócić. Po 10 batów na każdego z nich, wykonanych publicznie, przywróciłoby im rozum na dłużej.

  W Arabii Saudyjskiej mają specjalne maszyny chłostające, żeby uderzenia były równej siły i jakiś kat się męczył. Można by je zaimportować.

 • tomasznowak1986

  Oceniono 36 razy 22

  po pijaku rozumiem.....na chodniku na wsi gdzieś pod Warszawą ..ale na trzeźwo i to po S8 to samobójstwo

 • ri-pi

  Oceniono 20 razy 16

  To nie odważni tylko głupcy

 • rjania

  Oceniono 20 razy 14

  A ja się zastanawiam za każdym razem czy mam odwagę wjechać motocyklem, który z trudem osiąga 100km/h, na tę trasę. Darwin w pas się kłania ...

 • tonz2

  Oceniono 21 razy 13

  Pie...iesz takiego i będziesz odpowiadać jak za potrącenie pieszego. Dla każdego mandat po 500 zł i nominacja do nagrody Darwina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX