Saska Kępa. Nie żyje 38-latek, przewrócił się jadąc na rolkach. Zmarł na miejscu

Na ulicy Wąchockiej na Saskiej Kępie doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna, który jechał tamtędy na rolkach przewrócił się i uderzył głową w podłoże. Uderzenie okazało się śmiertelne. 38-latek prawdopodobnie nie miał na sobie kasku.

Zgłoszenie o wypadku na Saskiej Kępie (Praga-Południe) wpłynęło na policję około godziny 13.30 we wtorek. Służby ratunkowe od razu udały się na miejsce. 

Saska Kępa. Przewrócił się jadąc na rolkach

Sekcja prasowa Komendy Stołecznej Policji informuje w rozmowie z Metrowarszawa.pl, że do wypadku doszło na ulicy Wąchockiej, na wysokości numeru 4. 38-letni mężczyzna jadący na rolkach przewrócił się i uderzył głową w podłoże. - Mężczyzna zmarł na miejscu - mówi st. asp. Rafał Retmaniak. 

Na miejscu nadal trwają czynności policji przy udziale prokuratora. Ustalane są okoliczności wypadku. 38-latek prawdopodobnie nie miał na głowie kasku i uderzenie w asfalt lub krawężnik było śmiertelne. 

Więcej o:
Komentarze (162)
Saska Kępa. Nie żyje 38-latek, przewrócił się jadąc na rolkach. Zmarł na miejscu
Zaloguj się
 • mywork

  Oceniono 82 razy 70

  O Matko, ale człowiek miał pecha. Ale okazuje się, że ten kask, to jednak nie żaden głupi wymysł.

 • rozterka47

  Oceniono 44 razy 34

  Kask prawdopodobnie uratowałby mu życie .
  Dobrze ,że nie podciął jakiegoś pieszego .

 • jozek_pieta

  Oceniono 28 razy 22

  Epidemia glupoty na forum (i nie tylko). Najpierw minister co chce jesc bobry, a teraz tylu idiotow wypowiadajacych sie na temat wieku faceta na rolkach... Ten kraj zginie, nie widze przyszlosci dla tego narodu.

 • saiv

  Oceniono 43 razy 17

  Jak obrazują naukowe badania uprawianie sportu jest przyczyną większej śmiertelności na świecie niż otyłość

 • mamlas_s

  Oceniono 16 razy 12

  "prawdopodobnie nie miał na sobie kasku."

  Herkules Puaro rozwiąże tę, zawikłaną zagadkę... Spoko.

 • a.stojek

  Oceniono 15 razy 11

  to znaczy że zapierd….ał z góry, z kładki pod Trasą Łazienkowską. To normalne w tym miejscu: rolkarze, a zwłaszcza rowerzyści tam nie jadą a zapierda...ją. Kładka jest dla pieszych i rowerów. Zawsze chodzę tamtędy z duszą na ramieniu, że ktoś na łuku, który tam, jest nie wyrobi.

 • lovepeacemusic

  Oceniono 14 razy 10

  Ależ mamy społeczeństwo... Naprawdę was dziwi, ze gość w tym wieku jeździł na rolkach? Czy tylko prowokujecie dla klików?

 • t0tylk0ja

  Oceniono 9 razy 9

  Dużo zwłaszcza dzieci rozbija głowy łamie ręce gdy jeździ się na rolkach. Rozmawiałem kiedyś z fizjoterapeutą i powiedział, że jazda na rolkach ma korzystny wpływ na organizm, ale powinien zostać wprowadzony obowiązek posiadania kasku i co najmniej ochraniaczy na nadgarstki. Podobnie z rowerami. Kask obowiązkowy. Moja córka świetnie jeździ na rolkach, jak na nią patrzę to jestem dumny, ale też się o nią boję. Kupiłem jej ochraniacze na kolana, ręce, kask, ale wstydzi się ubierać, bo inne dzieci tego nie robią i byłby obciach. Po bojach wkłada kask, ale nie zawsze. Może nakazy nie zawsze się sprawdzają, ale w naszym społeczeństwie gdzie wszyscy "wiedzą lepiej" taki obowiązek byłby dobry. Jeśli dorośli zakładaliby kaski to i dzieciom łatwiej byłoby to tłumaczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX