Komentarze (73)
Wola. Kobieta jadąca hulajnogą elektryczną ranna po zderzeniu z samochodem. W aucie rozbita szyba i urwane lusterko
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • antygronkowiec

  Oceniono 20 razy 0

  Może jadąc makijaż sobie robiła? W samochodach kobitki tak mają...

 • wrednyluke

  Oceniono 7 razy -1

  Do zdarzenia doszło *na* przejściu dla pieszych czy *obok* niego?... W tym pierwszym wypadku wina po obu stronach - "piesza" na hulajnodze nie zachowała ostrożności, samochód stanął na przejściu. W tym drugim - tylko "hulajnogistka" ("przejście" w miejscu niedozwolonym, nie zachowanie ostrożności...).

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 4 razy -2

  Najpierw rajtuziarze teraz te h...alnogi a rowerkowy ZDM tylko robi problemy normalnym Warszawiakom czyli kierowcom!

 • marini2

  Oceniono 10 razy -6

  I jak to w naszym świecie paradoksów: rowerzystka mandat za przejazd przez pasy, kierowca mandat bo nie ustąpił pieszej (bo wg prawa hulajnoga elektryczna to pieszy, a jak pieszy to porusza się po przejściu dla pieszych) . Rowerem nie można przez przejście, ale hulajnogą elektryczną już tak.

 • guru133

  Oceniono 27 razy -7

  Przepuścić rowerzystkę na przejściu dla pieszych? No to mamy winną, przez przejście dla pieszych na rowerze nie przejeżdża się.

 • Bogdan Witomski

  Oceniono 19 razy -11

  Uderzając w bok rozbiła przednią szybę! Wszystko jest możliwe, lecz sprawa jest bardziej skomplikowana, niż podano w artykule. Samochód prawdopodobnie próbował przecisnąć się przez pasy między pieszymi, co mu się nie udało i musiał nagle zatrzymać się, by nie przejechać pieszego. To tylko w pewnym stopniu usprawiedliwia jeźdźca na hulajnodze, choć w świetle istniejących przepisów to pieszy został potrącony na pasach, a formalnie to pieszy potrącił samochód na pasach. Czyż życie nie sprawia nam niespodzianek?

 • nazimno

  Oceniono 21 razy -19

  Samochod wazniejszy od urazow czlowieka?

  Braaaaaaaawooooooo "dobre dziennikarstwo"!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX