Wola: Pijani rodzice przyjechali do sklepu z dzieckiem. 3,5-latek miał wysoką gorączkę i był głodny

Policja zatrzymała rodziców, którzy w dzień matki przyjechali ze swoim 3,5 letnim synem do centrum handlowego na Woli. Oboje byli nietrzeźwi - ojciec chłopca miał w organizmie trzy promile alkoholu, a matka o promil mniej. Dziecko miało wysoką gorączkę, było przestraszone i głodne. Jego rodzicom grozi teraz do pięciu lat więzienia.

W niedzielę 26 maja wieczorem do policjantów z Woli dotarła informacja, że w pobliskim centrum handlowym małym dzieckiem opiekuje się mężczyzna, który najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Gdy przejechali na miejsce, doniesienia się potwierdziły. Mężczyzna opiekujący się 3,5-letnim dzieckiem okazał się być jego ojcem. Było od niego czuć woń alkoholu, a po zbadaniu alkomatem wyszło na jaw, że ma w organizmie blisko trzy promile. 

Wola: 3,5-latek pod opieka nietrzeźwych rodziców. Trafił do szpitala

Po chwili na miejscu pojawiła się matka 3,5 latka. Ona również była pod wpływem alkoholu - miała ponad dwa promile. Policjanci zauważyli, że dziecko jest wystraszone i ma brudną odzież. Chłopiec mówił też, że jest głodny i od dawna nic nie jadł. Funkcjonariusze natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Okazało się, że dziecko ma wysoką gorączkę.

Chłopiec trafił do szpitala, a jego nietrzeźwi rodzice zostali zatrzymani. Wyjaśnili jedynie, że do centrum handlowego przyjechali spod Warszawy w celu zrobienia zakupów. Usłyszeli zarzuty narażenia swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Może im za to grozić do 5 lat więzienia. Stołeczna policja informuje, że sprawą zajmie się również sąd rodzinny.

Więcej o:
Komentarze (110)
Wola: Pijani rodzice przyjechali do sklepu z dzieckiem. 3,5-latek miał wysoką gorączkę i był głodny
Zaloguj się
 • sloncenadnami

  Oceniono 89 razy 87

  to jest jakaś totalna masakra, że dziecko od urodzenia ma przeje..ne rodząc się w takiej rodzinie :( strasznie żal tego maluszka :(

 • pan_draska

  Oceniono 110 razy 86

  Dobrze, że PiS znowu wygra wybory, będzie mógł jeszcze efektywniej pomagać biednym i potrzebującym rodzinom w utrzymaniu i edukacji dzieci.

 • goldberg

  Oceniono 68 razy 56

  Pińcet plós in sie należy, panience z banku 70 tysi a pinokiowi 70 milionów. Wszyscy srebrni patrioci wyklęci. Suweren, lepszy sort

 • antykancelista73

  Oceniono 51 razy 43

  suweren pińćset rzundzi.......

 • ania987657

  Oceniono 48 razy 40

  Najgorsze jest to że dziecko na lata ugrzęznie w rodzinie zastępczej czekając tam na koniec wyroku mamusi.

 • boo-boo

  Oceniono 44 razy 32

  Jak ja koorwa cenię dobre dziennikarstwo....
  " Wyjaśnili jedynie, że do centrum handlowego przyjechali spod Warszawy w celu zrobienia zakupów. Może im za to grozić do 5 lat więzienia. "
  Czyli za przyjechanie z podwarszawskiej wiochy na zakupy do Stolicy można trafić do pierdla. Ciekawe.....

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 30 razy 30

  Zal dzieciaka. Za głupotę rodziców zapłaci tułaczką po rodzinach zastępczych.
  Tak jak jestem powściągliwa w odbieraniu dzieci z byle powodu, tak tutaj kumulacja przyczyn świadczy o dużej patologii.

 • zelek2323

  Oceniono 37 razy 27

  Jezu czy u nas naprawde jeszcze wszyscy tak chleja. 3 promile i przyjechali na zakupy....brak słów. Mieszkam za granicą 10 lat i w życiu tak pijanych ludzi w sklepach nie widziałem... No chyba że rodaków...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX