Ursynów. Na Walentynki podarował swojej partnerce kradzionego smartfona. Oboje wpadli w ręce policji

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 32-letnią kobietę i jej o pięć lat starszego partnera za kradzież markowego telefonu i 2,5 tys. złotych. Podczas zatrzymania kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że smartfon to prezent, który dostała od swojego ukochanego na Walentynki.

Policjanci z Ursynowa informują, że przeprowadzili interwencję w domu pary podejrzanej w sprawie kradzieży pieniędzy i smartfona z jednego ze sklepów przy Pasażu Ursynowskim. Gdy zapukali do drzwi, 32-letnia kobieta poinformowała, że ona sama "nie wie nic na temat kradzieży", a jej partnera nie ma w mieszkaniu.

Ursynów. Para zatrzymana za kradzież smarfonów

Podczas rozmowy z policjantami wyszło na jaw, że 32-latka ma przy sobie też inny telefon, który również figurował w policyjnej bazie jako kradziony. "Anna M. oznajmiła funkcjonariuszom, że to prezent z okazji Walentynek od partnera" - relacjonuje policja. Po chwili okazało się, że 37-letni partner kobiety jednak był w mieszkaniu - ukrył się przed policjantami na balkonie. Para została zatrzymana.

 Aleksander M. i jego luba trafili do policyjnych cel. Oboje usłyszeli zarzuty, za które sąd może ich skazać nawet na 5 lat więzienia

- informuje policja z Ursynowa.

Więcej o:
Komentarze (16)
Ursynów. Na Walentynki podarował swojej partnerce kradzionego smartfona. Oboje wpadli w ręce policji
Zaloguj się
 • sacc77

  Oceniono 28 razy 20

  OBYWATELU!
  NIE KRADNIJ!!
  RZĄD NIE ZNOSI KONKURENCJI!!!

 • onten

  Oceniono 26 razy 18

  typowa kobieta, nie szuka porządnego uczciwego mężczyzny zarabiającego 2500 miesiecznie tylko chce mieć zaradnego złodzieja, kórry tyle to ma z jednego rozboju. a w razie wpadki to ona nic nie wie, nic nie widziała. Podobnie jest w wielu przypadkach. Kobieta korzysta z rabunków , zachęca do rozbojów a potem dostaje mniejszy wyrok a nawet udaje się jej wyjść z tego jako niewinna. na przykład dubieniecki łupił ślepych bez skrupłów a żonka korzystała a by potem powiedzięc że o niczym nie wie i udaje greka. a pieniadz e się rozpłyneły

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 8 razy 6

  A jeden złodziej ukradł 50 tysięcy i chciał wyłudzić miliardy.
  Ale dla policji, adres tego złodzieja nie jest znany.

 • marrob

  Oceniono 8 razy 6

  Jestem w szoku! Ale ta nasza policja szybko działa w tak skomplikowanych sprawach!! Norweskie kryminały to przy sprawach naszych policjantów betka:))))

 • pkozar

  Oceniono 6 razy 6

  Ukradli 2500 tys. złotych, czyli dwie i pół bańki? Szacun!

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 11 razy 5

  Gang Olsena. Schował się przed kulsonami na balkonie, a ta wkopała chłopa mówiąc o prezencie na święto patrona chorych na padaczkę i chorych umysłowo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX