Karolew. Mężczyzna zjechał ze swojego pasa i uderzył w nadjeżdżające auto. Nie żyje 51-latek

W Karolewie doszło do poważnego wypadku. Doszło do zderzenia dwóch samochodów, po tym gdy 33-letni mężczyzna zjechał ze swojego pasa i uderzył w nadjeżdżający samochód. Kierowca drugiego z samochodów zmarł na miejscu. Policja publikuje zdjęcia z wypadku i ostrzega.

W czwartek po południu w miejscowości Karolew (gmina Dąbrówka) pod Warszawą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 51-letni kierowca opla, który prawidłowo poruszał się po drodze. 

Karolew. 51-letni kierowca zmarł w wyniku wypadku

Jak informuje policja z Wołomina, ze wstępnych informacji zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że 33-letni kierowca opla astry podróżujący z 30-letnim pasażerem na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka opla astrę, prowadzonego przez 51-letniego mężczyzna. Zderzenie okazało się tragiczne w skutkach dla kierowcy, który prawidłowo poruszał się po drodze. 51-latek nie przeżył, zmarł na miejscu. Kierowca drugiego samochodu, który zjechał ze swojego pasa, jego pasażer, jak i 26-letni pasażer opla trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami. 

Policja nie podaje na razie oficjalnych przyczyn wypadku - nadal są one ustalane. Ostrzega jednak przed nierozsądną jazdą samochodem. "Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii" - apeluje policja z Wołomina

Dzięki działalności Greenpeace możesz wspierać rozwój ekologicznego rolnictwa. Wpłać datek >>

GreenpeaceGreenpeace Fot. Gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (25)
Karolew. Mężczyzna zjechał ze swojego pasa i uderzył w nadjeżdżające auto. Nie żyje 51-latek
Zaloguj się
 • artur-borubar

  Oceniono 23 razy 15

  W Wolsce nikt nie będzie uczył Wolaków jak jedzić samochodami!!! A że mandaty za nieprzepisową jazdę są na poziomie krajów z III świata, to prawidłowo jak na republikę bananową przystało!

 • eligiusz_podchrapek

  Oceniono 18 razy 12

  Ciekawe, jak długo jeszcze będą ludzie gadać głupoty o tym, że "kiedyś to były samochody". Nie... to były jeżdżące trumny. Teraz byle auto najniższej klasy jest dużo bezpieczniejsze od 20 letniej astry...

 • xyz876

  Oceniono 9 razy 9

  Dwie astry - pierwsza F z 1991 roku i druga K z 2018.

 • ministrant1-pl

  Oceniono 10 razy 8

  Stale pisze o koniecznosci obowiazkowych badan dla kierowcow w wieku 20-45 lat, ktorzy powoduja najwiecej wypadkow.

 • plastikpiokio

  Oceniono 10 razy 4

  a gdy życie ci zbrzydnie i stanie się piekłem wejdz do kibla spusć wodę i przykryj się deklem .---nie wsiadaj do auta .----szkoda auta.

 • gonzoe

  Oceniono 22 razy 2

  Gość zjechał na przeciwny pas, a policja jak zwykle bredzi o prędkości. Jak ma być bezpiecznie na drogach, skoro policja jedyne co robi to bredzenie o "nadmiernej prędkości"? Zderzenie czołowe przy przepisowych 90km/h jest śmiertelne.

 • tohk

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe co oglądali w telefonie...

 • 2345olskup

  0

  mlodzi smieja sie z dziadkow ze jezdza jak mohery i to powszechne zjawisko i jeszcze pouczaja zes zawalidroga szkoda goscia

 • karoljuve

  Oceniono 8 razy -6

  "Jak informuje policja z Wołomina, ze wstępnych informacji zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że 33-letni kierowca opla astry podróżujący z 30-letnim pasażerem na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka opla astrę, prowadzonego przez 51-letniego mężczyzna."
  OPEL I OPEL
  A na zdjęciach: OPEL i VW.
  Proszę o choć jedną adnotację (artykułem tego nie nazwę) bez błędu!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX