Marki: napad z "bronią" w ręku na stacji benzynowej. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

W Markach na stacji benzynowej doszło do napadu. Zamaskowany mężczyzna wpadł do budynku i mierząc w ekspedientkę z przedmiotu przypominającego broń, zażądał wydania od niej pieniędzy. Policja opublikowała film z napadu i prosi o pomoc w odnalezieniu przestępcy.

Policja z Wołomina zajmuje się sprawą napadu na stacji benzynowej LOTOS w podwarszawskich Markach. Do zdarzenia doszło w środę 17 kwietnia około godziny 21:38.

Marki. Napad na stację benzynową z "bronią" w ręku

Napad zarejestrowała kamera monitoringu na stacji benzynowej. Dokładnie widać na nim moment, w którym mężczyzna wchodzi. Chwilę wcześniej można zaobserwować, że zaniepokojona ekspedientka obserwuje sytuację na zewnątrz ze środka. Po wejściu złodziej rzuca czarną torbę na ladę i mierzy do kobiety z przedmiotu przypominającego broń. Pracownica podchodzi do kasy, wyjmuje je i przekłada do torby. Na koniec mężczyzna zabiera torbę i ucieka. 

Złodziej był zamaskowany, więc rozpoznanie go na nagraniu może być trudne, ale policja podaje jego dokładniejszy rysopis. Mężczyzna miał około 23 lat, 170 cm wzrostu, był szczupłej budowy i miał ciemną oprawę oczu. Był ubrany w koszulkę z długim rękawem koloru ciemnego, czarne spodnie, sportowe buty z zieloną podeszwą, a na głowie miał kominiarkę z gładkiego materiału i czarną chustkę typu "arafatka" jakiej często używają pseudokibice na stadionach.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach przy ul. Sportowej 5, tel. 22 781 20 23, 22 60 47 761; z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można również przekazać na adres e-mail: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (105)
Napad z "bronią" w ręku na stacji benzynowej w Markach. Rozpoznajesz tego mężczyznę?
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 55 razy 45

  Po sposobie trzymania klamki wnioskuję, że oglądał dużo filmów i raz przechodził koło strzelnicy.

 • hienawtrampkach

  Oceniono 28 razy 18

  Oczywiście, to szoszon na gościnnych występach w Polsce.

 • lastm10

  Oceniono 13 razy 13

  Po dłoniach obstawiam Matołusza Krzywoustego, ale on w sumie kradnie bez kominiarki

 • pepepe11

  Oceniono 19 razy 11

  Pracownica podchodzi do kasy, wyjmuje je i przekłada do torby. To pisał dziennikarz?

 • klucha11

  Oceniono 10 razy 10

  To maciora!
  Zbiera na kaucję!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX