Jarosław Kaczyński składa życzenia na Wielkanoc dla Mazowszan. Nie obyło się bez wpadki

Jarosław Kaczyński złożył życzenia wielkanocne mieszkańcom Mazowsza. Na nagraniu opublikowanym przez Adama Bielana prezes Prawa i Sprawiedliwości przyznał się do zabawnej wpadki.

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan za pośrednictwem Facebooka opublikował nagranie, w którym wraz z Jarosławem Kaczyńskim składają życzenia mieszkańcom Mazowsza. Z okazji świąt wielkanocnych posłowie składają: "(...) najserdeczniejsze, najlepsze życzenia dobrych, świętych, życzliwych i słonecznych świąt".

Jarosław Kaczyński składa życzenia mieszkańcom Mazowsza 

Na koniec prezes PiS dodaje: "Wszystkiego najlepszego na następnie dni, tygodnie i lata". Po chwili Jarosław Kaczyński orientuje się, że zapomniał wymienić o życzeniach także na "miesiące". Adam Bielan przekonał jednak prezesa, że nagranie jest dobre, więc politykowi pozostało już tylko machnąć ręką na swoją pomyłkę.  

Prezes Jarosław Kaczyński ostatnio dużo podróżuje po Polsce. Związane jest to z konwencjami programowymi Prawa i Sprawiedliwości. Według kwietniowego sondażu wyborczego IBRiS dla "Faktu" Zjednoczona Prawica może liczyć na 39 procent głosów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na drugą w sondażu Koalicję Europejską zagłosować chce 36,9 procent badanych. Oznacza to, że do Prawo i Sprawiedliwość do Europarlamentu wyśle 24 posłów, a KE - 22 swoich reprezentantów.  

Więcej o:
Komentarze (68)
Jarosław Kaczyński składa życzenia na Wielkanoc dla Mazowszan. Nie obyło się bez wpadki
Zaloguj się
 • sanczozlamanczo

  Oceniono 32 razy 30

  niczego padalcowi nie życzę bo to czego mu życzę nie nadaje się do napisania

 • gj61

  Oceniono 31 razy 29

  Achhhhhh... jakie zabawne! Nawet nie słuchałem, bo interesuje mnie tylko Kaczka (napisane z dużej, bo z szacunkiem... jest pyszna) w potrawce z zimnym Lechem.

 • remo29

  Oceniono 17 razy 17

  Tylko ja mam wrażenie, że ten gość wygląda i gada jak po naprawdę grubym ziele?

 • wzaleski1157

  Oceniono 20 razy 16

  Dementio senilis, czyli demencja starcza.

 • josner

  Oceniono 17 razy 15

  To co ja mu życzę niestety nie nadaje się do publikacji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX