Praga-Południe. 35-latek znęcał się nad swoją dziewczyną. Związał ją, a potem chwycił za nożyczki i paralizator

Marcin P., 35-letni mieszkaniec Pragi-Południe, trafił na trzy miesiące do aresztu. Policja zatrzymała go po tym, gdy sąsiedzi poinformowali, że brutalnie znęcał się nad swoją partnerką. Gdy policja próbowała go zatrzymać - uderzył także policjanta i uszkodził radiowóz.

Mieszkańcy jednego z bloków mieszkalnym na warszawskiej Pradze-Południe usłyszeli zza ściany przeraźliwe krzyki kobiety, która wzywała pomocy. Po chwili sąsiadka załomotała do ich drzwi. 

Wezwani do budynku funkcjonariusze zastali na miejscu kobietę i jej 35-letniego partnera Marcina P. Kobieta powiedziała policjantom, że mężczyzna od kilku miesięcy się nad nią znęcał - wyzywał ją, wszczynał awantury, bił. W dniu, kiedy policjanci pojawili się w końcu w mieszkaniu pary, sytuacja była dramatyczna. 

Praga-Południe. 35-latek znęcał się nad swoją dziewczyną

Marcin P. wykręcił swojej dziewczynie ręce i ją związał, a potem zaczął brutalnie bić. Potem wziął do ręki paralizator i kilkukrotnie poraził ją prądem, a następnie nożyczki - aby upokorzyć kobietę zaczął obcinać jej włosy. Na szczęście ofierze Marcina P. udało się uciec z mieszkania i skryć u sąsiadów, którzy zadzwonili po policję. 

Mężczyzna - mimo obecności policjantów - nadal był bardzo agresywny - nie stosował się do poleceń, w szale naruszył nietykalność jednego z interweniujących funkcjonariuszy, a drugiego próbował zmusić do odstąpienia od wykonywania czynności służbowych. Na koniec uszkodził jeszcze radiowóz. Gdy Marcin P. trafił na komisariat na Pradze-Południe, zamknięto za nim kraty celi. Niedługo później 35-latek usłyszał trzy zarzuty, a decyzją sądu spędzi kolejne trzy miesiące w areszcie śledczym. 

Więcej o:
Komentarze (50)
Praga-Południe. 35-latek znęcał się nad swoją dziewczyną. Związał ją, a potem chwycił za nożyczki i paralizator
Zaloguj się
 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 47 razy 37

  Nie staje, albo staje na krótko to diagnoza u wszystkich damskich bokserów

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 25 razy 21

  Dlaczego zakrywacie twarz tego przystojnego prawdziwego polaka i prawdziwego patrioty? Dlaczego przestępca ma w PL większe prawa niż ofiara? Kiedy zrobicie reformy i zlikwidujecie ten patologiczny system? Kiedy rozwalicie koryto, żeby nie było z czego doić i żeby patologia wraz z księżmi przestała w PL rządzić?

 • elasp

  Oceniono 33 razy 15

  Cygan. Patologia i niski iloraz inteligencji w genach.

 • gonzoe

  Oceniono 17 razy 9

  Ale on był taki MĘSKI...
  Co kobiety widzą w brutalach? Obserwuję to już od 50 lat - im większy dupek, tym większym cieszy się powodzeniem u kobiet.

 • darpodinio

  Oceniono 7 razy 7

  Porwał ja jak miała mniej niż 13 lat? Ciekawe dlaczego nie penalizuje sie pedofilii w pewnych kulturach.

 • bezpieczna123

  Oceniono 10 razy 6

  U nas jak u arabow...jak kobieta zostala napadnieta to widocznie tego chciala...Czemu jej nie zamkneli za prowokowanie do agresji bogu ducha winnego marcinka? Koles po prostu chcial byc soba, mial prawo a ona zaraz do sasiadow i na policje...ojojoj ukamienowac ja tak jak to robia w innych cywilizowanych krajach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX