Wola. Zabójstwo na plebanii. Mężczyzna, który zaatakował 65-latka, odzyskał przytomność

Mężczyzna, który zabił 65-latka na plebanii kościoła pw. św. Augustyna na Woli odzyskał przytomność. Lekarze i policja wciąż czekają na wyniki badań, które potwierdzą, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

O zabójstwie na plebanii kościoła pw. św. Augustyna na Woli pisaliśmy w czwartek. Do tragicznego w skutkach ataku doszło 11 kwietnia około godziny 17:00. Mężczyzna, który wszedł na plebanię, zaatakował przebywającego tam 65-latka, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Napastnika próbował powstrzymać ksiądz, jednak również został uderzony. Gdy na miejsce przyjechała policja, która obezwładniła agresywnego mężczyznę, ten stracił przytomność.

- Z informacji, jakie posiadam, wynika, że mężczyzna odzyskał przytomność. Nie mamy jeszcze zgody lekarzy na wykonanie czynności - mówi Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z portalem TVN Warszawa

Zabójstwo na plebanii na Woli. Napastnik był notowany i trenował sztuki walki

Wciąż nie wiadomo, dlaczego napastnik z plebanii kościoła pw. św. Augustyna stracił przytomność. Lekarze, pod których opieką się znajduje, czekają na wyniki badań sprawdzających obecności alkoholu i środków odurzających w organizmie zatrzymanego mężczyzny. 

Napastnikiem, który zabił 65-latka w plebanii na Woli jest Jan B. Mężczyzna ten był wcześniej notowany. W 2008 roku został ukarany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, z kolei  w 2016 roku usłyszał oskarżenie o kradzież rozbójniczą, spowodowanie uszkodzenia ciała, naruszenie nietykalności cielesnej, znieważenie oraz spowodowanie obrażeń ciała skutkujących zwolnieniem lekarskim poniżej siedmiu dni. Śledczy ustalili, że mężczyzna trenował sztuki walki. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Wola. Zabójstwo na plebanii. Mężczyzna, który zaatakował 65-latka, odzyskał przytomność
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 8 razy 8

  Żeby tylko się nie okazało, że miał trudne dzieciństwo i był adoptowany czy inne cuda, dodając do tego psychotropy, jeszcze się wymiga od kary.

 • anna.pcz

  Oceniono 10 razy 8

  Pokazać ryja tego śmiecia społecznego. I nazwisko.

 • vanad48

  Oceniono 6 razy 6

  To co ta szumowina odpad robiła na wolności ????

 • marcin1948

  Oceniono 6 razy 4

  Zarzucić sznurek przez gałąź na drzewie i sprawa załatwiona.

 • kaktus-2

  Oceniono 4 razy 2

  "Gdy na miejsce przyjechała policja, która obezwładniła agresywnego mężczyznę, ten stracił przytomność." Podoba mi się ta koncepcja.... szumowina się rzucał to dostał klapsa w dziąsło ;)

 • klm747

  Oceniono 1 raz 1

  pzrugby.pl/download/215/type/news

 • justas32

  Oceniono 5 razy -1

  Grał w Lady P. ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX