Pobił i żądał oddania elektronicznego papierosa na bulwarach wiślanych. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policja poszukuje osoby związanej z napadem na bulwarach wiślanych w Warszawie. Mężczyzna zażądał od przypadkowych przechodniów oddania elektronicznego papierosa. Zanim przyjechała policja, oddalił się - teraz funkcjonariusze potrzebują pomocy w znalezieniu go.

Bulwary wiślane w Warszawie powoli się zapełniają - nie wszyscy warszawiacy potrafią się tam jednak zachować. Policja w Śródmieściu przyjęła zgłoszenie o pobiciu i próbie kradzieży. 

Bulwary wiślane. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policja informuje, że dwóch mężczyzn podeszło do przypadkowych przechodniów i zażądało od nich oddania wartościowych rzeczy - portfela i elektronicznego papierosa. Aby ich do tego zmusić, zaczęli ich bić. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji - jeden z napastników został zatrzymany w okolicy, drugi się oddalił. Właśnie tej osoby poszukują teraz funkcjonariusze. Wiadomo już, że on także uderzył jednego z pokrzywdzonych żądając wydania elektronicznego papierosa. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z występkiem zarejestrowały kamery monitoringu na bulwarach wiślanych. Policja publikuje zdjęcia i prosi o pomoc. Do zdarzenia doszło 21 marca, ale funkcjonariusze dopiero teraz publikują jego wizerunek.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Więcej o:
Komentarze (54)
Pobił i żądał oddania elektronicznego papierosa na bulwarach wiślanych. Rozpoznajesz tego mężczyznę?
Zaloguj się
 • wojowniczka_hybrydowa

  Oceniono 27 razy 21

  Aha, czyli nawet mając złapanego jednego sprawcę nie są w stanie wydobyć od niego informacji o drugim...
  Z kolei ten akrobata, który niedawno skakał z galerii na dach metra w centrum i biegał po nim też ma się świetnie. Chłopak codziennie zamieszcza nowe filmiki na których robi takie "śmieszne" numery jak łażenie za ludźmi, blokowanie przejścia, skakanie po radiowozach (!), wyzywanie przechodniów po ukraińsku, rozbijanie piwa w sklepie i tak dalej. Brawo policja!

 • feldkuratkatz

  Oceniono 25 razy 15

  Na oko - kibol wyklęty.

 • boo-boo

  Oceniono 14 razy 14

  Mężczyznę ? toż to jakiś wolski siusiumajtek co na fajkę elektroniczną nie potrafi iść i zarobić. Babacia z renciny mu nie dała kasy to postanowił iść i komuś odebrać siłą.

 • etics

  Oceniono 16 razy 10

  Wrócili z pielgrzymki kiboli na jasnej górze, mocni, naładowali akumulatory i z nową energią biją i okradają ludzi.

 • popis.pasozyty

  Oceniono 14 razy 10

  Wygląda jak typowy asystent antka macierenki.

 • agonda

  Oceniono 13 razy 9

  Jak widać dla policji powiększenie i wyostrzenie wizerunku jest zadaniem nie do wykonania. Niestety państwo Piś nie ma pieniędzy na "jakość", bo kasa jest topiona na przekupywanie sebiksów i dżessik.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 23 razy 9

  CÓŻ za talent!!! niepokorny i wyklęty! - Przyszły minister w rządzie Pis! AMEN

 • maxwywar2

  Oceniono 8 razy 6

  Wyglada na wyklętego patriote z wartościami. Brakuje tylko opaski powstanczej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX