Komentarze (146)
Dyrektor z Poczty Polskiej apeluje do mieszkańców o rowery dla listonoszy. "Szczyt bezczelności"
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 96 razy 90

  Przypominam panu dyrektorowi, że wyposażenie pracownika we WSZYSTKO co mu jest potrzebne do pracy, jest kodeksowym OBOWIĄZKIEM pracodawcy. A rower do takich przedmiotów należy, o czym wiedziano NIE TYLKO za Peerelu, ale też i w Polsce przedwojennej.

  Tym bardziej że ceny usług pocztowych, są w Polsce prawie takie same, jak w państwach Starej Unii...

 • pieknyinaczej

  Oceniono 80 razy 78

  Proponuję zawiesić na dwa miesiące wypłaty dla dwóch asystentek w NBP - za oszczędzone pieniądze będzie można kupić 211 rowerów dla listonoszy.

 • m33h0w

  Oceniono 74 razy 66

  Niedługo inne ogłoszenie: "Masz zalegającą gotówkę w portfelu? Oddaj listonoszowi. Po co ma ci wypychać kieszeń. A poczta przy okazji oszczędzi na podwyżkach".

 • gandalph

  Oceniono 62 razy 62

  Niech sprzedadzą limuzyny dyrektorów i prezesów, na parę rowerów starczy.

 • kaszynap985

  Oceniono 58 razy 54

  Panie dyrektorze, co??? Przecież jak wszedłem na pocztę, to myślałem, że to sklep z dewocjonaliami, opanowana poczta przez kościół, to niech zafundują wam rowery! Zwróć się pan do pana Rydzyka!

 • trollzinternetu

  Oceniono 54 razy 48

  Może czas na prywatyzację poczty polskiej. Widać, że zarządzający tą firmą zatrzymali się w rozwoju w ubiegłym wieku. Ale tak to jest jak najważniejsze stanowiska tam są obsadzane po znajomości, pewnie często z nadania politycznego., którzy o biznesie mają mniejsze pojęcie niż krowy o fizyce kwantowej. Albo po prostu zlikwidować Pocztę Polską a rynek nasyci się sam. Unikam tej instytucji jak ognia ale czasami trzeba się tam wybrać i wiem że po wizycie tam humor będzie popsuty do końca dnia.

 • rzydeta

  Oceniono 43 razy 41

  Poczta Polska - ops, przepraszam, Narodowa - zarządzana przez kaczystowskich nominowańców, ma problemy finansowe? Że niby sprzedawane na pocztach świętojebliwe pisemka i inne dewocjonalia nie schodzą w naszym w 90 % katolickim kraju? Łolaboga! Może wzorem swoich poprzedników - kacyków z PZPR - wprowadźcie tzw. sprzedaż wiązaną? Mohery nie zaprotestują, pamiętają to jeszcze z peerelu.

 • macwies

  Oceniono 39 razy 35

  Placówka poczty "Wolskiej" wygląda jak sklep z dewocjonaliami. Jestem przekonany, że za te wystawki dostawca otrzymał już należność a poczta państwowa to sobie poradzi.

 • krzywelustro

  Oceniono 33 razy 31

  A jak ktoś ma w garażu niepotrzebne, dobrze wyposażone lamborghini, najlepiej Urus rocznik 2019 w kolorze jaskrawożółtym, to Poczta Polska też chętnie przyjmie. Mogą być dwa, drugi będzie dla pani prezesowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX